Şimdi Ara

Bugün son günü faturanın. Faturayı ne kadar geç ödeyebilirim? Ne kadar sürede kesilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi ödeyemem para bitti ve tatil başlıyor. Ne kadar geciktirebilirim ödemeyi?

• 2.faturadan sonra kesiyorlardı bildiğim kadarıyla. Benimde başıma gelmişti. Oradan biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam, yarıyıl dönüşü öderiz artık
  • Hattiniz borcundan.dolayi.kapanirsa 19 tl hat acma.bedeli gelecek faturaya ekleniyor bilginiz olsun

• Hocam 4 haftaya kadar ödemiş olacağım. O kadar sürede de kapanmaz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Hocam 4 haftaya kadar ödemiş olacağım. O kadar sürede de kapanmaz herhalde

Ttnet kullanmadigim icin.kesin.bisey.diyemiyorum hocam kusura bakmayın

• Estağfurullah hocam teşekkürler
  • quote:

Estağfurullah hocam teşekkürler

Rica ederim

• Bugün mesaj geldi ve 26'sına kadar ödemezsek en geç 10 gün içinde hizmet kapanacakmış. Tatil dönüşü hikaye oldu Mecbur ödeyeceğiz
  • quote:

Bugün mesaj geldi ve 26'sına kadar ödemezsek en geç 10 gün içinde hizmet kapanacakmış. Tatil dönüşü hikaye oldu Mecbur ödeyeceğiz

Bugün son günü faturanın. Faturayı ne kadar geç ödeyebilirim? Ne kadar sürede kesilir?

3.faturanın son ödeme tarihi sonu itibari ile hattın kesilir.ve +19 tl geri açma bedeli ödersin..

resmi az önce kendi hattımın borcunu sorgulatarak aldım.
    resimde gördüğün gibi ilk faturanın son ödeme tarihi 38 gün,son faturamın son ödeme tarihi ise 1 hafta geçmiş..
    gecen ay 3 fatura borcum vardı,birisini ödedim,şimdi haftaya aralık son ödeme tarihliyi ödeyecem ama şubat son ödeme tarihli gelecek.hep 2 fatura borçlu gidiyorum:)

• Geçmişteki faturalarınızı ödeme düzeninize göre, ve abonelik geçmişinize göre değişir.
    26'sından sonra kapanacaktır bilgi mesajı gelen aboneler için; 26'sında da kapanabilir. 10 gün sonra da kapanabilir. Tamamen piyango zira sistem her saatte belirli sayıda abone bağlantısı kesme üzerine kurulu. O andan sonra her an kapanabileceğini bilin lütfen.

• Xtracer kullanıcısına yanıt
    Gelen mesaja itibar etmeyeyim mi o zaman?
    Kapanır falan 19 TL bayılmak istemiyorum. Ev arkaşıma söyleyeyim de yatırsın hafta içi
  • quote:

Kapanır falan 19 TL bayılmak istemiyorum. Ev arkaşıma söyleyeyim de yatırsın hafta içi

vallaa ben 2 senedir düzenli ödüyordum.son 6-7 aydır bep dediğim gibi ödüyorum.üstteki arkadaşın dediği şey doğruysa koşa koşa git öde:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtracer

quote:

vallaa ben 2 senedir düzenli ödüyordum.son 6-7 aydır bep dediğim gibi ödüyorum.üstteki arkadaşın dediği şey doğruysa koşa koşa git öde:)

Anladım hocam teşekkürler
    Hafta içi kapatalım bu işi en iyisi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.