Şimdi Ara

ÇALIŞMA GÜNLÜĞÜM (SON 27 GÜN ABANIYORUM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
14
Favori
2.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleme (15 Şubat): Arkadaşlar neredeyse 10 gün bu başlığı ihmal ettim. Zaten ihmal ettiğim gibi bu kritik zamanda iyice dağıldım. Bir yerden sonra hiç ders çalışmak istemediğim zaman oldu. Masa başina oturduğum zaman resmen kusasim geli̇yordu artik. 10 güne yakın dağıldım yani. Toplasanız 1500 soru yoktur ortada. Ama bu kadarı yetti. Bu işin şakası yok. Töder'e girdim dün ve boşum yoktu. İyi bir sınav geçirdim ve umarım sonucu da iyi gelir. Bunun yanında sabahları artık erkenden kalkıp telefonumu kapatıp sadece derslerime abanacağım. Ösym'nin bir tık üstü denebilecek denemelerde ~430 yapıyorum. Her gün 1 deneme+eksik derslerimi kapatma+lys mat limit-türev şeklinde gideceğim bu ara. Şu an saat 20.50 . Gece girip yazacağım şu kısa zamanda ne yaptığımı. Yarın da tam gaz çalışacağım tekrar. İyice sıkıldığım kötü bir dönem oldu. umarım (ve muhtemelen) son kez böyle bir şey olur. Görüşmek üzere.

Arkadaşlar geçen sene LYS'ye 30 gün kala yazan birisi vardı. Gerçekten çok iyi çalışıyordu ama bir iki kişiyle tartışınca yazmayı bıraktı. Ben LYS'ye kadar yazmayı planlıyorum. Daha önce ne kadar çözdüğümü düzenli yazıyordum. Yazmayı bıraksam da günlük ort. 300 soru çözdüm şimdiye kadar son zamanlardaki artışı saymazsak. Çalışma günlüğü de tutuyorum ama yazmamın asıl amacı her gün buraya yazacağımdan dolayı her akşam kendimde hesap verme zorunluluğu hissetmek. TM'yim. Şu an YGS'de 130 küsür net yapıyorum. Hedefim Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Programı/Koç Üniversitesi Isletme. İsterseniz siz de yazın benimle birlikte her gün.

Her gün deneme çözmeyi planlıyorum ama bugün elimde kalmadığı için çözemiyorum. Yarın çıkıp alıcam. En son dün çözdüm. Fem'in 2'li denemesinin 2. fasikülü. 132 net geldi. YGS-5 442 puan.

Bugünkü programım

Karekök Mat MPS-4 Karmaşık sayılar. 160 Soru
    Fem Simetri Edebiyat akımları konu çalışma 1 Saat
    Karekök Geometri MPS-1 ikizkenar ücgen 180 Soru
    Femdergi biyoloji konu çalışma 1 Saat
    Karekök Geometri MPS-1 eşkenar üçgen 180 Soru

Bugün özellikle Karekök kitaplarından çalıştığım için epey yordu. Biyolojiye maalesef bakamadım. Ama diğer dediklerimi yaptım. Her gün 1 saat küsür edebiyat çalışsam LYS zamanı yüküm epey hafifleyecek gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultans of Swing -- 15 Şubat 2015; 20:49:57 >

• Bende yazmak isterim 12.sinifim hedefim mf3 20k dis hekimligi istiyorum saglik sorunlarim nedeniyle liseye cok gitdemedim sbs ort. 455di okuldan ortalama 45 puan gelecek denemelerde 90/100 arasi gidiyorum konu eksiklerim var rapor aldim onlari tamamlamayi dusunuyorum :)
    Bugun:
    *Nukleik asitler,protein sentezi konu calismasi + femset
    *femset problemlerden en az 100 soru
    *cözeltiler konu calismasi + femset
    *30dk kitap okumayi planliyorum bugun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 Ocak programım

Dün çalışamadığım Biyolojinin telafisi 1 saat
    Karekök MPS-4 Logaritma (yarısı) 210 soru
    Palme Türkçe Sözcükte Yapı 120 soru
    Palme Türkçe Eylem 120 soru
    Simetri edebiyat 1 saat
    1 matematik branş denemesi 40 soru
    2 fen branş denemesi 80 soru

Gece 2 gibi güncelleyeceğim. Görüşmek üzere.

Güncelleme: Gece bilgisayarı açmadığımdan yazamadım. Palme eylemlerin bir kısmı kaldı. Diğer dersleri yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultans of Swing -- 15 Ocak 2015; 9:35:18 >
  • Başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chadol -- 15 Ocak 2015; 2:36:14 >
  • Chadol kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Bugün geç kaldığımın farkındayım. Daha dengeli bir program yazmaya karar verdim.

Körfez interaktıf deneme 5-1
    Tarih Osmanlı'nın kuruluşuna kadar Konu Çalışma+Körfez SB 240 Soru
    Körfez Geometri SB Cemberler 200 Soru
    Coğrafya Konu Çalışma 1 saat

Akşama görüşürüz

Not: Elektrik kesintisi yüzünden geç döndüm. Dün çok kötü geçti. Sabah pek verimli olamadım üstüne akşam elektrikler kesildi. Mum ışığında yapabildiğim kadar yaptım. Körfez geometri ve Tarihin yarısı bitti. Deneme çözemedim. Bugünün (16 Ocak) programını daha net belirleyemedim. Gece girip yazacağım o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultans of Swing -- 16 Ocak 2015; 13:55:26 >
  • 16 Ocak'ta 1 deneme çözdüm. Korfez interaktif deneme 5-1. Kolaydı bence. 130 net yaptım. YGS-5 450, YGS-6 444 puan. (puanza)

100 soru tarih çözdüm. Akşam da çoğunlukla dışarıda olduğumdan daha çalışamadım.
  • Dün iyi geçti. İnternete yeni girebildiğimden şimdi yazıyorum.

Körfez 5-2 Tekno deneme 134,5 net YGS5 457
    Körfez Mat-2 SB Logaritma 100 soru
    Körfez Coğrafya SB 312 soru
    Mat bölüm deneme 36 net

Toplam 612 soru.
  • Merhabalar bende TM öğrencisiyim ama denemelerde hep 90 95 arası geliyor fen hiç çözmüyorum bana bir taktik verir misin kardeşim yarıyıl tatili tekrarı için kaynak kitap arıyorum + hergün 1 deneme

• Ben de tm yim. Ben de bu konuya yazsam izin var mı kardeşim ?

• Tabi ki lafı mı olur?
  • Pazar günü 200'den az çözdüm. Epey kötü geçti. Yazmaya değer bir şeyim yok. Bugün deneme hariç iyiydim.

Körfez Tekno deneme 5-3 123,5 (çok kötü) 426 puan, sabah ayılamadan çözdüm umarım ondandır
    Körfez Türkçe Soru Bankası 220 Soru
    Körfez Geometri Soru Bankası 120 Soru

Toplam 500 soru çözdüm bugün. Çok az vakit kaldı. Ocak sonuna kadar hedefim yarından itibaren günde 700 soru çözmek. Ve Körfez'in Türkçe, Tarih, Coğrafya kitaplarını (yeni başladım) elden çıkarıp YGS biyolojiyi bitirmek.

Yarın görüşürüz.
  • demasman kullanıcısına yanıt
    Denemelerdeki fen sorularını mutlaka çözmeye çalış. Süren dolsa da bak yani. Alış sorulara. Ve ygs konu anlatım kitaplarından çalış. Fizik-Kimya simetriyi öneriyorum ben. Biyolojide simetri-körfez konu anlatım sana kalmış

Denemelerde de femin 6'lı ve 8'li denemeleri iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapçi doktor

Bende yazmak isterim 12.sinifim hedefim mf3 20k dis hekimligi istiyorum saglik sorunlarim nedeniyle liseye cok gitdemedim sbs ort. 455di okuldan ortalama 45 puan gelecek denemelerde 90/100 arasi gidiyorum konu eksiklerim var rapor aldim onlari tamamlamayi dusunuyorum :)
    Bugun:
    *Nukleik asitler,protein sentezi konu calismasi + femset
    *femset problemlerden en az 100 soru
    *cözeltiler konu calismasi + femset
    *30dk kitap okumayi planliyorum bugun..

Lise olarak birebir olmakla beraber çalışma olarakta yakalasik ayniydim gecen yil ygs 40 k lys 38 k geldi mf3 te hatta mf4 de geriledim benim yaptigimi yapma daha fazla calis 120 yi gor denemelerde

• 2 gündür yazamadım. Bilgisayarı aç yaz uğraşamadım.

20 Ocak Salı

Körfez Tekno deneme 5-4 126 net 424 puan (bu deneme epey zordu)
    Körfez Türkçe Soru Bankası 100 soru
    Kapsül 2 fen deneme 80 soru
    Körfez Tarih soruy bankası 150 soru

Toplam 490 soru

21 Ocak Çarşamba

Yayın Denizi tekli deneme 114 net (feni gereksiz derecede zor, LYS düzeyinde olan bir sınavdı. Sabah wrkwn saatte deneme çözüyorum son iki gündür umarım netlerim ondan düşük gelmiştir.(
    Körfez Tarih SB 100 Soru
    Körfez Mat2 SB 100 Soru (Logaritma)
    Körfez Türkçe Soru Bankası 100 Soru

Aynı kitaplar sıktı. Verimim o yüzden mi düşmüş bu akşam göreceğim. Gece 2 gibi güncelleyeceğim. Görüşürüz
  • 22 Ocak Perşembe

4 Matematik böşüm denemesi 4*40=160
    YGS deneme Körfez 5-5 127 net 430 YGS6
    LYS Mat Körfez SB (Polinom, II. Dereceden Denklem) 210 Soru

Toplam 530

Bugün Dışarıda ders çalıştım ve kitaplarımı yanımda götürdüm. Ağırlık yapmasın diye sadece mat aldım. Mat ağırlıklı olmasının sebebi o.
  • 2 gündür girip yazamadım. Epey ihmal ettim farkındayım. Zaten pek bir şey de yapamadım.

23 Ocak Cuma

Körfez Geometri 100 Soru
    Körfez Türkçe 200 Soru

24 Ocak Cumartesi

Körfez Geometri 250 Soru (LYS düzeyi zor sorulardı)
    Coğrafya genel konu çalışma+Körfez SB 50 soru

iki gündür kötü gittiğimin farkındayım. Ama daha yapmayacağım. Bugün çalışmaya erkenden başladım. Akşam iyi bir sonuç yazıcam
    Akşama görüşürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultans of Swing -- 26 Ocak 2015; 11:29:49 >
  • 25 Ocak Pazar

Coğrafya Konu Çalışma+Körfez SB 220 Soru
    Simetri Fizik Elektrik Konu Çalışma+Soru 80 Soru
    ÖZ-DE-BİR Deneme 10-3 135 Net 448 Puan 160 Soru
    Türkçe Paragraf Testi 40 Soru

Toplam 500 Soru

ÖZ-DE-BİR denemelerini kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hiç ölçücü değil ve çok kolay. Ben evde düzgün deneme kalmadığı için bunu bulup çözdüm. Yarın gidip alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultans of Swing -- 27 Ocak 2015; 9:30:45 >
  • 26 Ocak Pazartesi

Dün rahatsızlanınca pek çalışamadım. Mat ağırlıklı çalışacaktm. Sosyal konularına daha çok baktım hızlı ilerlesin program diye.

Mat1 deneme 36,25 net 40
    Fen Kapsül deneme 30 net 40
    Körfez Tarih SB 100
    Körfez Türkçe SB 90
    Körfez Mat2 SB 40
    Körfez Coğrafya SB 160

Toplam 470 Soru
  • Brn de yenı konu açmıştım . Madem hazırı var burdan devam edelim . Bu gece editlerim bugününkini

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.