Şimdi Ara

DH+ Ocak Sayısı Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• DH+ Ocak Sayısı Yayınlandı

2015 yılının bu ilk sayısında Google’ı mercek altına aldığımız bir dosya ile karşınızdayız. Yeni dönemde, dev teknoloji şirketinin dünyaya tanıtacağı yenilikler, üzerinde çalıştığı teknolojiler ve inovasyon adına ulaştığı son noktayı, mobil dünyadan sağlık alanına hatta ev teknolojilerine kadar çok geniş bir yelpazede irdeliyoruz.

Sinema ve televizyon sayfalarında Hacker, Whiplash, Yedinci Oğul gibi yepyeni vizyon filmlerine ve yapımı devam eden film projelerine yakından bakıyoruz. Ayrıca Erhan Tan’ın kaleminden televizyon yapımları ve sinema projeleri arasında gittikçe kapanan farkın ortaya çıkardığı sonuçlara ve heyecan verici diz uyarlamalarına yakınlaşıyoruz.

Bu ay dergimiz için Yeni Peugeot 308’in koltuğuna oturan otomobil editörümüz Muharrem Gökçe, 130 beygirlik 1.2 Puretech motora sahip araç hakkındaki izlenimlerini sizlerle paylaşıyor. Ayrıca hot hatch otomobiller sınıfının en başarılı temsilcilerinden oluşturduğumuz TOP 5’i de görmenizde yarar var.

Dünyanın llk bilgisayar programcısı kabul edilen Ada Lovelace’ın hayatına ilişkin kapsamlı bir dosya, enerji dünyasından yepyeni gelişmeler, yerli üretim akıllı telefonlar ve vergilendirme konusundaki gelişmeler ile Gün Oksay’ın kaleminden “Elektrikli Araçlar ve Ülkemizin Elektrikli Araç Politikası” yazısı ile Android, iOS ve Windows Phone için yepyeni oyun ve uygulamalar DH+ Ocak 2015 sayısında sizleri bekliyor.

DH+ Windows 8.1:

http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/265bcdba-96c4-4ec7-94f0-a063eac78986

DH+ Windows Phone 8 ve 8.1: 

DH+ iOS: 

DH+ Android: 

• Geç yayınlanıyor.

• Emeğinize sağlık, yalnız dergiyi görüntülemekte sorun yaşıyorum. Cihaz ipad mini retina, "gazetelik" içinde dh+ simgesine tıkladığımda siyah bir ekran geliyor ve hemen diğer ekrana geri dönüyor. Uygulama çoklu görev listesinde görünüyor ama açılmıyor. Silip yeniden yükledim ama bir düzelme olmadı. @ahmet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her zamanki gibi çalışmıyor uygulamanız

• Baya dolu dolu görünüyor, teşekkürler.
  • Albümde gözüken resimler hatası düzeltildi mi

• @emir kustirika
    Nasıl bir sorun yaşıyorsunuz veya hangi cihazla?

@Fire_67
    Evet düzeltildi son güncelleme ile

@n1ghtfall
    Belirttiğiniz cihaza yönelik spesifik bir sorun yok aslında ama yine de bir bakalım.
  • ahmet. kullanıcısına yanıt
    CİHAZIM SAMSUNG GALAXY ACE 2 HİÇ BİR SAYI OKU OKUNMADIĞI GİBİ SON SAYI İNMİYOR BİLE DEFALARCA SOYLEMEME RAĞMEN HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI SAYGILAR

CİHAZIMIMI HİÇ ROOTLAMADIM İLK ALDIĞIM SÜRÜM OLAN 2.3.6 DA BİLGİNİZE

HATTA ŞU ANDA DİĞER AYLARDA İNMİYOR :D

İNDİR TUŞUNA BASINCA EKRAN YENİLENİP HİÇ BİŞİY OLMUYOR

İŞŞAAHH DÜZELİR HALLEDERSİNİZ BU SORUNLARI DERGİ YAYINA BAŞLADIKTAN 8 AY SONRA

YADA SADECE EPUB YAPIN FORMATINI RAHAT EDELİM BİZDE SİZİNDE İŞİNİZ KOLAYLASIN
  • Her şey iyi güzelde yabancı bir ülkede yapılıp sadece montajı Türkiye'de gerçekleşen telefonlara nasıl yerli telefon diyebiliyorsunuz? hatta ve hatta bazılarının montajı da yurt dışında.

• az önce gene denedim DH+ ı silip yeniden kurdum hiçbir değişiklik yok indir e basıyorum okunun altında bir bar beliriyor sonra ekran kararıyor ve indirmeden başa yani DH+ ekranına atıyor saygılar

• Basili olarak @bonelikle gonderiliyormu?

• Android de çalışıyor.
    Win. Phone 8.1 de çalışıyor

fakat
    PC de win 8.1 de çalışmıyor

• Dergiyi henüz basılı olarak abonelikle yollamıyoruz arkadaşlar. Android'li eski cihazlarda çalışmaması ise sistem kaynaklarının yetersiz gelmesinden kaynaklanıyor. Bu konuda bir şeyler yapmaya çalışacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir kustirika

az önce gene denedim DH+ ı silip yeniden kurdum hiçbir değişiklik yok indir e basıyorum okunun altında bir bar beliriyor sonra ekran kararıyor ve indirmeden başa yani DH+ ekranına atıyor saygılar

Bu sorun ile ilgileneceğim. Bildiriminiz için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.