Şimdi Ara

Bimcell'den Avea'ya geçiş ve tarife önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar.Annemin üzerine olan Bimcell hat bulunmakta ancak kardeşim hattı kullanıyor.Avea'ya geçirmek istiyoruz.Yararlanabileceğimiz 3'lü olarak paket var mı ? Woops vs. paketlerine bakarken Bimcell geçişleri hariç deniyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Arkadaşlar iyi akşamlar.Annemin üzerine olan Bimcell hat bulunmakta ancak kardeşim hattı kullanıyor.Avea'ya geçirmek istiyoruz.Yararlanabileceğimiz 3'lü olarak paket var mı ? Woops vs. paketlerine bakarken Bimcell geçişleri hariç deniyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

once hattını başka operatöre taşıyacaksın sonra avea 'ya taşıyacaksın
  • Tarifesi olarak gözüktüğü için geçişte sim kart değişimi yapacaklar onun içinde ücret talep ediyorlar tam fiyat hakkında bir fikrim yok ama şekilde diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Arkadaşlar iyi akşamlar.Annemin üzerine olan Bimcell hat bulunmakta ancak kardeşim hattı kullanıyor.Avea'ya geçirmek istiyoruz.Yararlanabileceğimiz 3'lü olarak paket var mı ? Woops vs. paketlerine bakarken Bimcell geçişleri hariç deniyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

once hattını başka operatöre taşıyacaksın sonra avea 'ya taşıyacaksın

bimcell hattımı önce turkcelle taşıdım diyelim, sonra avea ya hemen geçebiliyor muyum hocam? 3 ay vs süresi var mı yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mow_

bimcell hattımı önce turkcelle taşıdım diyelim, sonra avea ya hemen geçebiliyor muyum hocam? 3 ay vs süresi var mı yoksa?

evet geçebilrsin 3 ay sadece yeni hatlarda ve abone devirlerinde geçerli oluyor
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.