Şimdi Ara

ÇOK UYGUNA AKILLI SAAT (26.99$) (Ücretsiz Kargo - Takipli) (Yurtdışından!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
35
Favori
18.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.gearbest.com/sports-led-watches/pp_41652.html

Sipariş verirken M26 kodunu girerseniz 26.99$ oluyor fiyatı. SÜPER FIRSAT!

Ben 1.5 ay önce sipariş vermiştim yukarıdaki siteden. 2 haftadır kullanıyorum. Xperia Z telefonumla tüm fonksiyonları çalıştı. Saatin malzemesi de iyi duruyor. Kordonu yumuşak silikondan. Normalde ekran kapalı duruyor. saati görmek için tuşa basmak gerekiyor.(önemli) açık kalma süresi için 10 15 30 50sn ayarı var. müzik çaları kontrol edebiliyorsunuz. telefonun kamerası ile uzaktan fotoğraf ta çekmek mümkün. barometre termometre, pedometre, altimetre zaman sayacı vb fonkisyonları yazıyor zaten. Aklıma gelen şeyleri ilerde eklerim.

Konuyu Akıllı Saat almak isteyen ama Akıllı saat için de bir telefon fiyatı ödemek istemeyenler için tavsiye amacıyla açıyorum. Gayet uygun bir fiyata akıllı saat sahibi olmak isteyenler için güzel bir fırsat. Saatle ilgili sorularınız olursa yanıtlayabilirim. (gecikme olabilir)

ŞARJI HAKKINDA!!!: Şarjının ne kadar gittiğini ölçtüm ve sonuç anca 1 günü tamamlayabildi. (bluetooth sürekli aktif) (yaklaşık 16 saat). Yani her gün şarj etmek gerekiyor. Bunu göz önünde bulundurun. Benim için dert değil. Telefonu da hergün şarj ediyorum zaten. Bluetooth kapalı iken ne kadar dayandığını test etmedim, bence gerek te yok.
    ------------------------------------------------------------
    AYRICA:Sipariş vermeyi düşünüp aynı zamanda bana da puan kazandırmak isteyen olursa PM bekliyorum. :) Şimdiden Teşekkürler.
    ------------------------------------------------------------
    Saati başka alan, kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir.

Başlıca özellikleri
    1.44 " Kapasitif Dokunmatik TFT LCD Ekran
    Zaman / Tarih / Hafta / Pil durum göstergesi
    Bir çağrı aldığınızda hatırlatma zili
    Telefonu Bulma özelliği
    Ekranda gelen çağrıların numarasını ve arayanın adını görüntüleyebilirsiniz.
    Saat üzerinden gelen aramalara cevap verebilir veya iptal edebilirsiniz.
    Saat üzerinden konuşabilirsiniz.
    Kronometre fonksiyonu
    Eller-serbest fonksiyonu
    Telefonunuzdaki müzikleri saatinizden dinleyebilirsiniz.
    Telefon rehberine ulaşabilirsiniz ve arama yapabilirsiniz.
    Android telefonlarda SMS mesajlarınıza bakabilir geçmiş aramalarınızı görebilirsiniz.
    Android 2.3 üzeri akıllı telefonlarda Wechat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Skype olmak üzere gelen mesajlarda uyarı alabilirsiniz.
    Bluetooth bağlantısı koptuğunda titreşimli uyarı.

Saatinizden telefonunuzun kamerasını kullanarak resim video çekebilirsiniz.
    Rakım Ölçer (Barometre) vardır.
    Pasometre (Adım ölçer) vardır.
    Termometre vardır.
    Titreşim vardır.
    Farklı Analog ve dijital saat modları, Farklı zil sesleri ve titreşim
    Farklı Menü stilleri, Değişik saat stilleri, Ekran kontrast ayarları ve bunun gibi birçok özellik.

Diğer özellikler

Bluetooth Versiyon: Bluetooth V3.0 + EDR
    Mesafe Aralığı: 10m
    Dil Desteği: Çoklu Dil Türkçe Dahil
    Şarj Olma Süresi: Yaklaşık 1 saat
    Konuşma Süresi: Yaklaşık 3 saat aralıksız
    Müzik Çalma Süresi: Yaklaşık 6 saat
    Bekleme Süresi: 160 saat
    Renk: Siyah

Paket içeriği:
    1 x Bluetooth Akıllı Saat
    1 x USB kablosu
    1 x Kullanım Klavuzu

FOTOĞRAFLAR:

ÇOK UYGUNA AKILLI SAAT (26.99$) (Ücretsiz Kargo - Takipli) (Yurtdışından!)
    Diğer fotoğraflar ürünün sayfasında aşağıda bulunmaktadır.

Video İncelemem:
    http://www.youtube.com/watch?v=t0FTHES5ZnI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFDynamics -- 19 Ocak 2015; 10:57:48 >

• -Arayanın ismi görülüyor mu?
    -Çağrı alınca titreşimi var mı?
    -Şarjı ne kadar gidiyor?
    -Su geçiriyor mu? (yorumlara göre geçirmiyor)

Bunlar benim için önemli. Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 12 Ocak 2015; 12:58:15 >
  • iosla çalışmıyor.
  • Tam olarak ne özellikleri var
    Dokunmatik ekranmı?? Pil ve kullanım süresi nasıl? Markette Cihazla ilgili Program varmı?
  • Şöyle de bi videosu varmış, kullanan arkadaşlardan yorum alabilirsek güzel olur.
    En önemlisi, şarjı ne kadar süre gidiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: M.U.Y.

Tam olarak ne özellikleri var
    Dokunmatik ekranmı?? Pil ve kullanım süresi nasıl? Markette Cihazla ilgili Program varmı?
    Buna mikrofonlu kulaklık takıp konuşabiliyor muyuz? Bluetooth ile mi bağlanıyor telefona?

Hiç bilmiyorum bu ürünü çok gereksiz gelmiştir hep. Lakin az önce kafamda bir hayalini kurdum da aslında konuşma imkanı olsa çok süper olurdu.
  • ulex kullanıcısına yanıt
    Arayanın ismi görülüyor.
    Titreşimi var.
    Ayrıca Çağrıyı direk saatten de yanıtlayıp konuşabiliyorsunuz.
    Şarjı için emin değilim daha ilk deneme günlerinde çok sık kullandığımdan 2.gün bitmeden bitiyordu. Şimdi şarj süresini ölçmeye anca fırsat buldum. şarjı bitince sonuçları yazarım.
    Watef proof demişler ama (life water proof) yani suya sokulamaz. sadece sıçrayan sulara dayanıklı sanırım. ama ben deneyemedim. Ne olur ne olmaz. :)
  • M.U.Y. kullanıcısına yanıt
    Dokunmatik ekran. Pil 230mA 180saat bekleme süresi. Kullanım süresini daha test edemedim.
    Google Play'de Rwatch uygulaması var. İOS için uygulaması yokmuş. Yani bazı fonksiyonları kullanılamaz IOSta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Buna mikrofonlu kulaklık takıp konuşabiliyor muyuz? Bluetooth ile mi bağlanıyor telefona?

Hiç bilmiyorum bu ürünü çok gereksiz gelmiştir hep. Lakin az önce kafamda bir hayalini kurdum da aslında konuşma imkanı olsa çok süper olurdu.

mantığını çözemedim , Saate takacağın jack'ı Telefona da takabilirsin ,
    Kablosuz diyorsan telefonlada kablosuz yaparsın saati niye aracı kullanasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFDynamics

Dokunmatik ekran. Pil 230mA 180saat bekleme süresi. Kullanım süresini daha test edemedim.
    Google Play'de Rwatch uygulaması var. İOS için uygulaması yokmuş. Yani bazı fonksiyonları kullanılamaz IOSta.
    İos kendi saat çıkarma evresinde hiçbir saat programına vermez program izni kolay kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Alıntıları Göster
    Kulaklık takılamıyor sanırım. usb girişli kulaklıklar varsa denemek lazım. Kendi mikrofon ve hoparlörü var. Bluetooth ile bağlanıyor tabii ki. Yani Telefonunuzun şarjı da daha hızlı azalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesfurkans

Kulaklık takılamıyor sanırım. usb girişli kulaklıklar varsa denemek lazım. Kendi mikrofon ve hoparlörü var. Bluetooth ile bağlanıyor tabii ki. Yani Telefonunuzun şarjı da daha hızlı azalır.

Bluetooth 4.0 LE destekliyor mu bu saat?
  • catalyst kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum siteye sormak lazım.
  • Dostum saatle ilgili biraz canli foto koyarmisin. Kolda nasil duruyor??ekran kalitesinden memnunmusun ??? Saat arayuzleri çeşitlimi ve yalnızca saat olarak kullanimi tatmin edicimi ?? Ayrica kendi kullanici deneyimlerini ve kendince pozitif negatif yonleri nelerdir mesela saatin ??? Bana gorunumu biraz ilkokul çokuklarinin digital saatlerine benziyor gibi geldi.daha fazla fotografla bu dusuncemi çurutursen çok sevinirim. Hayirli ugurlu olsun saatin buarada.
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    Bluetooth kulaklığım yok çok efektif şeyler olduğunu da düşünmüyorum. Kullandım memnun kalmadım, her neyse.
    Telefon sürekli cebimde olmadan saat üzerinden konuşma yapabilirim diye düşünmüştüm kulaklık girişi olursa.
    Evde hatta işte her an telefon yanımda olmak zorunda değil. 2 yan odadayken de konuşma yapabilirim bu şekilde.
  • saatin resimlerini atabilirmisin ?

türkçe dil desteği var mı ?
  • Madem aldınız detaylı inceleme paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkA

Madem aldınız detaylı inceleme paylaşabilir misiniz?
    alacak olanlar " M26 " kodunu kullanarak 26,99$a alabilirler. konuyu buna göre de güncelleyin fazla paraya almasınlar.
  • quote:

Ben de aldım bir adet.Arkadaşa teşekkürler.
    Saati kolda görmek isteyenler sitede kullanıcı yorumları kısmından nasıl göründüğünü görebilirler.
    Zaten toplamda 70 TL tuttu. Ne kadar kötü olabilirki
  • quote:

ios için önerisi olan varmı bunu gördüm canım sıkıldı şimdi ios desteği olmayınca
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.