Şimdi Ara

CES 2015 : Pacif-i dünyanın ilk akıllı emziği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2015 : Pacif-i dünyanın ilk akıllı emziği

Her yaştan kişiye hitap etmeye başlayan akıllı teknolojiler CES 2015 fuarında deyim yerindeyse bebeğimizin beşiğine kadar girdi. Anne sıcaklığını hissettiren sistem sonrasında bu kez akıllı emzik karşımızda.

Pacif-i adlı ürün dünyanın ilk akıllı emziği olduğu iddiasında. Avrupa Tıp Komisyonu onayını bekleyen Pacif-i emziği silikon meme içerisinde bir termometre bulunduruyor ve Bluetooth 4.0 ile ebeveynler akıllı telefonları üzerinden vücut sıcaklığını takip edebiliyor. Değerler kritik seviyede ise ebeveynler bilgilendiriliyor. Ayrıca istatistik olarak uzun dönemli vücut sıcaklık değerlerini görebilmek mümkün.

Bebeğiniz emziği ile belirli bir mesafe uzaklaşırsa uygulama üzerinden kullanıcısını uyarıyor. Pacif-i ürünü gerekli tıbbi onayları aldıktan sonra 40$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Ancak bebeğinin ağzının içerisinde radyasyon yayması muhtemel bir cihazı anneler kabul eder mi bilinmez. 

• Bunu emen çocuk ajdar gibi olur radyasyondan. Biz kablosuz modemi kabloluya çeviriyoruz çocuk etkilenmesin diye bunlarda çocuğun ağzına sokuyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar nasıl onaylanıp satışa çıkılıyor gerçekten inanılır gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 11 Ocak 2015; 20:55:48 >
  • Yok artık Lebron James...

• Hiçbir annenin kabul edeceğini sanmıyorum böyle bir emziği
  • Gereksiz onca elektronık ates olcerler varken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes radyasyon falan demişte cocuklar genelde emziğin ucunu koparır onu düşünen var mı ?

• nerden aklınıza geldi bu da yahu

• Bi o kalmıştı akıllanmamış.. Acaba hangi akıllı dan çıktı fikir,sıfatına uzun uzun bakmak istiyorum

• Akıllı don akilli atlet falan bekliyorum artik herşey beklenir artik

• Onay alabileceğini pek sanmıyorum. Alsa bile talep görmesi zor.

• Radyasyon yayan bir ürün nasıl olurda onay alır .Kimse almaz bunu ellerinde patlar , fiyatta az birsey değil .
  • Nedense çocuğuma ağzından radyasyon yaymak için 40$ vermek bana hiç mantıklı gelmedi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasirga_ -- 13 Ocak 2015; 11:45:43 >
  • Bu emziği yapanlar emsin emi

• Nfc olmalıydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok arkadaş dünya git gide daha kötü bir hal alıyor teknoloji ilerledikçe insanlar kafayı yiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montblanc 149

Nfc olmalıydı

Bence de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.