Şimdi Ara

SAPLAMA DİŞLERİ SIYIRDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ARABAM ANTİFİRİZSİZ OLARAK DONDU TAPALAR ÇIKMIŞTI TAKTIM MANİFOLD CONTASI DEĞİŞTİRDİM AMA SAPLAMA VİDALARI ÜST KAPAĞA GİRDİĞİ YERLER GENLEŞMEDEN DOLAYI SIYIRMIŞ SAPLAMA DEĞİL GİRDİĞİ YER SIYIRMIŞ 13 OLAN GİRİŞLERİ 14 YAPMAM LAZIM TEK OLARAK 14 KLAVUZ BULABİLECEĞİM BİR YER VARMI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

• SAPLAMALAR MANİFOLD SAPLAMALARI
  • M 14 klavuzu heryerden bulabilirsin. Fiyatı Cin malları 25 lira filan. Hırdavatçılarda bulunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alituncer78

ARKADAŞLAR ARABAM ANTİFİRİZSİZ OLARAK DONDU TAPALAR ÇIKMIŞTI TAKTIM MANİFOLD CONTASI DEĞİŞTİRDİM AMA SAPLAMA VİDALARI ÜST KAPAĞA GİRDİĞİ YERLER GENLEŞMEDEN DOLAYI SIYIRMIŞ SAPLAMA DEĞİL GİRDİĞİ YER SIYIRMIŞ 13 OLAN GİRİŞLERİ 14 YAPMAM LAZIM TEK OLARAK 14 KLAVUZ BULABİLECEĞİM BİR YER VARMI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Sadece kılavuz yetmez, tornacıda daha ucuza yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tornacı silindir üst kapağı sök getir diyor ben sökmek istemiyorum kapağı aracı sanayiye götürmek kapağın sökülmesi adam klavuz çekmeye 75 tl istedi üst kapak contasıydı ıvırı zıvırı sübap ayarıydı falan 200 tl gitçek gene netten rico marka klavuz seti buldum 60 tl işimi görür gibi geliyor yanılmam inşallah ilk dişte kırılmasa barii
  • Minibüs bijon sıyırınca saplamalarını kılavuzla açmışlardı. Normalde bagaja yedeklemiştik ama bitince işimizi gördü. Mengene kullanıyorsanız hem dişi hem de erkek alsanız el altında bulunur.
  • set alıcam 60 tl ye nette var ama izmirde nereden bulurum bilmiyorum çıkıp marıycam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.