Şimdi Ara

Kombi alttan su akıtıyor lütfen acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kombiden pek anlamam arkadaşlara. 1 hafta önce hiçbir sorun yoktu, 1 hafta evde değildim kombinin sigortasını kapatıp çıktım evden.
    Geldiğimde her taraf ıslaktı Allahtan kombi balkonda. Markası E.C.A.
    Garantisi var adamları aradım gelicez dediler hala gelmediler. Benim kendi yapabileceğim bir şey var mı? Su basıncı şuan 0da. Su vanasını açtığımda su direk aşağıya akıyor yanı kombiye dolmuyor. Boru falan patlamış olabilir mi lütfen acil yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olabilecek kimse yok mu :(

• Soğuktan kombinin içindeki su donmuştur. Sigortayı kapatıp gitmekle hata etmişsiniz soğuk havadan don korumasına geçememiştir. Kombi büyük ihtimalle garanti dışı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem

Soğuktan kombinin içindeki su donmuştur. Sigortayı kapatıp gitmekle hata etmişsiniz soğuk havadan don korumasına geçememiştir. Kombi büyük ihtimalle garanti dışı.

Hocam içindeki suyun donacağı kadar soğudu mu havalar ya? Peki yapılması gereken şey nedir maliyeti nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: hedwing

quote:

Orijinalden alıntı: kerem

Soğuktan kombinin içindeki su donmuştur. Sigortayı kapatıp gitmekle hata etmişsiniz soğuk havadan don korumasına geçememiştir. Kombi büyük ihtimalle garanti dışı.

Hocam içindeki suyun donacağı kadar soğudu mu havalar ya? Peki yapılması gereken şey nedir maliyeti nedir?

Eğer ki su emniyet ventilinden gelmiyorsa donan su bakır borular, plaka eşanjör veya ana eşanjörden herhangi birini patlatmış olabilir. Servis patlayan parçaları yenisi ile değiştirecektir.

Ana eşanjör değişirse 300 tl'nin altında parça parası alacaklarını sanmıyorum. Plaka eşanjör değişirse 100 tl'nin altında parça parası alacaklarını sanmıyorum.

Emniyet ventili;

Kombi alttan su akıtıyor lütfen acil yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem -- 11 Ocak 2015; 15:42:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.