Şimdi Ara

Xerox 3010 Laser Yazıcı Hepsiburada 98.99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
5
Favori
4.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada'da Xerox Phaser 3010 Mono Laser Yazıcı 98.99 TL.

Bugün mobilden 100 TL üzeri alışverişe 25 TL kupon da veriyor. Alacak arkadaşlar unutmasın...

http://www.hepsiburada.com/liste/xerox-phaser-3010-mono-laser-yazici/productDetails.aspx?productId=bd802244&categoryId=6

Bu arada yazıcının toneri çok kolay doluyor, drum değiştirmek gerekmiyor. Sadece çip değiştirmek gerek (2200 çıktıda bir) onun da 7-8 TL gibi bir fiyatı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elisa38 -- 11 Ocak 2015; 9:12:46 >

• Nasıldır bu printer? Muadil toneri de var, toneri doldurmak da mümkün gibi görünüyor. Alınır mı? Kullanan varsa bi yorum etse arkadaşlar..

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty90@ -- 11 Ocak 2015; 9:20:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam da benim emektar brother hl 2040 drum be toner bitmisti. Onu mu yaptirsam. Yeni bisey mi alsam diyorsum. Brotherin ustasi olmustuk. Ama bu şimdi yabanci bir yazici olacak kolay mi acaba toner dolumu chip degisimi falan. 10000-15000de falan drum degisimi istemesin. Kullananlardan yorum alalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

Tam da benim emektar brother hl 2040 drum be toner bitmisti. Onu mu yaptirsam. Yeni bisey mi alsam diyorsum. Brotherin ustasi olmustuk. Ama bu şimdi yabanci bir yazici olacak kolay mi acaba toner dolumu chip degisimi falan. 10000-15000de falan drum degisimi istemesin. Kullananlardan yorum alalim.

Elindekinle devam et.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya evde officejet var ama kitap falan basıcam 50 liralık kartuşla 300 sayfa anca basıyo iyi midir bu arkadaşlar alak mı?
  • Hocam tam olarak nedenini de soyler misin?

• http://forum.donanimhaber.com/m_85356639/tm.htm şöyle şeyler var. universal toner kullanmıyormuş hassas bir alet epeyce. uzun yıllar doldurup kullanamayacaksam kalsın şmdilik
  • Ofiste vardı devamlı fuser da kağıt sıkışırıyordu. Orjinal toner aldık servisine verdik. Yaptık dediler hala sıkıştırıyor. Toneri küçük bence en kolay dolan ve sorunu az olan brotherlara bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 liraya lazer yazıcı bulursam ihtiyaç olmasada alırım

• yazıcı 98tl
    toneri 183tl
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=bs300023&categoryId=320&SKU=BS300023#12|0|BD802244
    muadili 30tl den alıp çiple Drum olayı çözülürse çok kral yazıcı olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunahan20

o kadar zamandır yazıcı teknik servisindeyim ama bu kadar illet bi yazıcı görmedim. bi kere yanlış toner koyarsan bitti diyebilirim yazıcıyı çöpe at o zaman. developper ünitesi tamamen berbat yazıcı tamamen iskeleti kalınca çıkartabiliyosun üniteyi. kim olursa olsun bu yazıcıyı önermiyorum önermem de.

bi arkadaş böyle demiş
  • Valla bunu bilmem de sorunsuz bir yazıcı arıyorsanız brother hl-1111 i önerebilirim. Toner dolumu çok kolay çip mip yok. Kağıt sıkıştırma sorunu yok. Kısacası kafanız rahat eder.
  • n11 den brother hl 1111 alın çip mip yok
  • Evinde çoluğu çocuğu olanlar, bol baskı yapanlar kaçırmasın hatta yazıcıyı sık kullanmasanız da mürekkep gibi donma vs. sorunları yok.
    Bu fiyata bir daha zor bulursunuz, üzerindeki demo kartuş bile en az 1000 çıktı alır.
    25 TL'ye hakkıyla dolduran yerler var. Tam dolu tonerle 2000 baskı alırsınız. Zaten parasını çıkarır.
  • Brother candir hl2130 var, sadece bir kere problem çıkardı sayfa gri çıkıyordu onda da ben zorladim ust uste 1000 sayfa cikti aldim toner cortladi:-) Yeni tonerle sıkıntısız devam ediyorum.

• http://www.hepsiburada.com/liste/Static.aspx?id=6989&t=1&bnrcamp=a.1621banf

VISA kart 25 TL çek 14 Ocakta aktif olunca kaçırılmaz ama şimdilik ihtiyaç varsa alınır.
  • 2300 sayfa muadil toner 35-40 TL civarı ama drum yazıcıya entegre bu durumda 2-3 toner bittikten sonra drum değişimi de gerekir.

Ayda yılda bir çıktı alanlar için ideal. Demo toner yaklaşık 700 sayfa bir de muadili alsa 3000 sayfa eder 6 ayda bir top Kağıdı zor bitiren insanlar var.
    Kısaca yoğun ofis ortamı değil de ev için ideal bir ürün hatta toneri doldurmak da basit Çip alıp kendiniz doldurabikirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seko_88 -- 11 Ocak 2015; 15:40:03 >
  • Brother dan şaşmam. Omrümde 1 kere yazıcı alayım daha da uğraşmayıyım dedim. Brother HL 1211 serisi aldım. Wifi li. Yok böyle bir rahatlık. Tez yazıyorum. 5 bin çıktı alacam bu 5 ayda. Size durumunu iletirim. Ama Hiç bir yerde TEk bir olumsuz yorumunu ne gördüm ne duydum. Referansı bu kadar kuvvetli bir yazıcı olamaz. 60 tl fazla verin başınız ağrımasın. n11 de bulursun. Ha rahat arıyorsan benim gibi al sana yazıcıhttp://www.n11.com/brother-hl-1211w-mono-lazer-printer-wifi-a4-P40353398

ben bu satıcıdan aldım. çok da memnunum. Ürünün yorumlarına bakarsın. Faturasını sonradan tekrar gönderdi.

• bir fırsat başlığı açıldığında hemen pahalı alternatifleri tavsiye etmek gelenektenmi

• aman, HP felan alam demeyin de. söylenenlere kulak verin beyler. reklamlara değil. bizim burada ne çıkarımız olacak. bir şey alırken bizim gibi tüketicilerin yorumları benim için en değerlisidir. Brother in hiç bir yerde reklamını görmedim. Ama herkes olumlu konusuyor. HP samsung Xeros ama özellikle HP nin her yerde reklamları var. forumda sokakta herkes sövüyor bu markalara. He ben doktora öğrencisyim. ticaretle işim olmaz. ama tüketiciler olarak bizler bu ülkenin vatandaşlarıyız. bu yabancı firmalara paramızı veriyor, bir şeyler alıyoruz. Lütfen, kolay tüketici olmayın. Reklamlara kanmayın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.