Şimdi Ara

Neden Yabancı Dizi İzliyoruz ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
3.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arada1

ilk Chuck'ı izlemiştim, gerçi şimdi bakınca o da çerez gibi geliyor ama arada hala bazı sahnelerini açar izlerim.sonra prison break,spartacus,merlin...
    Yabancı diziler hem orijinal hem de tekrar etmiyor ve kısa olması gerçekten de en büyük etken.
    bir breaking bad'i de bizimkiler yaptı da biz mi izlemedik? :D

Breaking Badı bizimkiler çekse komedi olurdu Gözümün önüne getirdim gülme krizi geldi broo

• Bütün türk dizilerinin belli sayıda bölüm oynadıktan sonra aynı noktaya gelmesinden dolayı. Olay hep bellidir, biri birini sever sonra o ona atlar o baldızını götürür hep aynı terane. Zaten bakışmalarını saymıyorum bile çünkü gerçekten artık sıktılar. Konu sahibinin de dediği gibi sayılı 3-5 dizi haricinde gerisini at çöpe. Zaten işe yarayanları da bitirdiler. En iyisi izlememek akasya durağına kahkaha atarak gülen güruh izlesin dursun, adam gibi bi dizi yaptıklarında izleriz.
  • 2008 yılında Lost ile başlamıştım o zaman internet sınırlı olduğu için 10-15 bölüm izleyip bırakmıştım. Daha sonra 2009 yazında Starda Prison Break ile karşılaştım ve o günden sonra yabancı diziler hayatıma girdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheldooon Coop

Breaking Badı bizimkiler çekse komedi olurdu Gözümün önüne getirdim gülme krizi geldi broo

ikinci sezon finalinde jesse ile walter jr. kardeş çıkardı herhalde :D
  • Bu yabancı diziler bana hiç yabancı gelmiyor.

2-3 yerli diziden başka dizi izlemedim, niye izleyeyim, beynime, gözlerime, kulaklarıma yazık değil mi? Bir aralar Kurşun Yarası vardı onu izleyip bitirdim, Kurtlar Vadisi'nin de Çakır'ın olduğu sezonlarını izledim, Seksenler'in Ergun Plak'ın ilk kez dükkanı kapatıp gittiği yere kadar izledim. Şimdi de Diriliş hoşuma gidiyor.

Saygılar...
  • Tamamen tesadüfi başladım. Dizi izlemeyi falan pek sevmezdim. Nasıl olduysa canım sıkıldı ve açtım bir dizi sitesi. Sonra Spartacus isimden etkiledi bakayım bir dedim. Sonra 3 günde ilk sezonu bitirmiştim. Yeni sezonu beklerken kafayı yiyordum. Ardından Supernatural, Alcatraz, Alphas zart zurt tonla şey izledim. İzlemeye de devam.
  • OZ le başladım hala devam ediyor
  • bende lost ile başladım sonra prison break ile devam ettim acıkası cok kaliteli yapımlar olduğu için izliyorum.

Güncel takip ettiklerim suan

-The Walking Dead
    -The Flash
    -Gotham
    -Agents of shield
    -Agent Carter
    -Arrow
    -The 100
    -Constantine
  • kısa ve kaliteli oldukları için. bir bölümü 2 saat olan diziye ayıracak vaktim yok benim.
  • Ne yapayım ? Herkesin birbirini aldattığı saçma sapan türk dizilerinimi seyredeyim. Tabi kaliteli yapımlar var. Seyrediyorum ama çoğunluğu bana hitap etmiyor.
  • Bizimkiler, Asmalı Konak, Kurtlar vadisi, Aşk-ı Memnu. Bu diziler gerçekten çok iyiydi. Daha da adam akıllı türk dizisi zor görürüz bence. İşte bu yüzden yabancı dizi izliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizimkiler gerçekten çok iyiydi... dummkopf halisiyle,baykuş cemiliyle,halil pazarlamasıya,katiliyle... kesinlikle doksanlı yıllarda yapılmış adam akıllı türk dizilerinden birisidir...

şimdi televiziyonlarda adam akıllı dizi yok ki... hep ağa filmleri,paylaşılamayan erkekler... tek kelimleyle iğrenç bir ara işler güçler,leyla ile mecnun,behzat ç falan vardı onlarda bitti onların bitmesinden beri türk dizisi izlemiyorum

planet pembede bizimkilerin eski bölümleri yayınlanıyor onları izliyorum...
  • Bizde diziler 2 saat ve o sürenin yarısı reklam zaten.

• Türk dizilerinin dandikliği yüzünden
  • Genelde ingilizce geliştirmek ve güzel vakit geçirmek için izliyorum, ilk izlediğim dizi Merlin'di
  • türk dizileri aşırı derecede kalitesiz. kaliteli diziler çok çok nadir çıkıyor.
  • Family guy ile basladım

• quote:

Orijinalden alıntı: cowboys_from_hell

bizimkiler gerçekten çok iyiydi... dummkopf halisiyle,baykuş cemiliyle,halil pazarlamasıya,katiliyle... kesinlikle doksanlı yıllarda yapılmış adam akıllı türk dizilerinden birisidir...

şimdi televiziyonlarda adam akıllı dizi yok ki... hep ağa filmleri,paylaşılamayan erkekler... tek kelimleyle iğrenç bir ara işler güçler,leyla ile mecnun,behzat ç falan vardı onlarda bitti onların bitmesinden beri türk dizisi izlemiyorum

planet pembede bizimkilerin eski bölümleri yayınlanıyor onları izliyorum...

Kardeş payını izle yeni aynı ekip bi kaç kişi yok o kadar ama harika bir dizidir

• Türk dizilerinde 30-45 dk süren bakışmalardan bıktığımız için
  • yabancı dizilerde genellikle 1 bölümde ana karakterler etrafında başka olaylar dönüyor.. türk dizilerinde ana karakter etrafında en az 5 bölüm boyunca ağır ağır 1 olay dönüyor

ayrıca en az 1 saat sürüyor 1 bölüm ve çok boş sahneler diyaloglar vs. var

yani türk dizileri çok bozdu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.