Şimdi Ara

Kaskodan kaza sebebiyle geçici araç isteme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir kaza sonucu aracımı servise verdim. Beklentim bana sıfır kusur çıkması yönünde. Kaskodan tamir süresince araç istesem bir sonraki kasko yenilememde acısını çıkarırlar mı?
    Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

Teşekkürler...

• Şirketlere Göre Şartlar değişiyor ama Çogu şirket 1 Haftadan uzun sure ise aracın tamiri eksper onayı ile veriyor araç.
  • Benim kasko policesinde yazan exper onayi ile max 7 gun verildigi. Benim duruma uyuyor ve isteme hakkin var. Birkac ay sonra kaskonun suresi doluyor. Yenilerken kasko ucretini etkiler mi yukseltir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibr_simsek

Benim kasko policesinde yazan exper onayi ile max 7 gun verildigi. Benim duruma uyuyor ve isteme hakkin var. Birkac ay sonra kaskonun suresi doluyor. Yenilerken kasko ucretini etkiler mi yukseltir mi?

firmaya göre değişen bir durumdur.

genelde etkilemez lakin araç almanız için büyük bir hasar yaşamanız gerektiğinden o yaşadığınız hasar fiyatınızı yükseltir.

zaten sözleşmenizde olduğu için istemekten çekinmeyin neden yaptırıyorsunuz kaskoyu değil mi?

yenileme döneminde bir mesaj atarsınız ben yapabileceğimi yaparım fiyat için size.
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgi için teşekkürler,

Bugün kiralık aracı teslim aldım. Yenileme döneminde tekrar ulaşırım.

Selam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.