Şimdi Ara

iPad Pro üretim kalıbının sızdırıldığı iddia ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPad Pro üretim kalıbının sızdırıldığı iddia ediliyor

Apple'ın 12.2 veya 12.9 inçlik bir iPad Pro modeli üzerinde çalıştığı geçen senenin başından bu yana gündeme geliyor. Henüz resmi bir gelişme olmasa da özellikle yongaseti tarafında Apple'ın elde ettiği gelişmeler böyle bir tabletin olması ihtimalini artırıyor. 

Konu ile ilgili bir Foxconn tesisinden elde edildiği iddia edilen görsel ise Apple'ın iPad Pro üretimine en azından deneme aşamasında başlamış olabileceğine işaret ediyor. Görselde bir üretim kalıbı görülüyor. Çinli sosyal medya kaynaklarında paylaşılan görsel her ne kadar başka bir modele ait olabilirmiş gibi dursa da sızdıran kaynak bu üretim bandının Apple için olduğunda ısrarcı. 

Eğer iddialar doğruysa Apple, iPad Pro için çalışmalara başlamış durumda. Profesyonellere hitap edecek iPad Pro, daha güçlü bir A9 yongaseti ve özelleştirilmiş bir iOS 9 işletim sistemi ile çalışacak. Apple'ın iPad Pro ile Surface Pro gibi modelleri rakip alacağı konuşuluyor. Ayrıca MacBook Air modelinin satışlarının da baltalanmaması için firmanın bazı stratejiler üzerinde çalıştığı da konuşuluyor. 

iPad Pro modelinin muhtemelen Ekim ayında tanıtılacağı belirtiliyor. iPad mini serisine son verecek olan Apple, iPad Air ve iPad Pro olarak tablet ailesine yeni bir şekil verecek.  

• İos yüklü olursa bence ergonomik olmaz. Ama osx in dokunmatik bir varyasyonu yüklenirse yok satar

• Osx olsa muazzam olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surface tarzı bi cihaz olmalı. Ek klavye takılmalı. 12 inç bi tablette yapılabilecekler için ergonomik değil.

• OSX isteyenler çok bekler.

• üretim kalıbı sızdırmak nedir ya :D

• Bence hiçbir yenilik getirmeyecek, keşke en azından stylus ile gelse ama sanmıyorum. Ipad air'in 12" lik versiyonu olur, o kadar.
    Surface pro ile aynı segmentte olacağına pek ihtimal vermiyorum, ios ve arm ile gelir yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kojiro

üretim kalıbı sızdırmak nedir ya :D

Apple haberi olsunda ne olursa olsun..
  • Kalıbına tüküreyim Apple :D

• Genişletilmiş iOS gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Kalıbına tüküreyim Apple :D

haha iyiydi

"Kalıbından utan kalıbından!" da yakışır
  • "iPad fabrikasının fotoğrafları sızdırıldı!!!" diye haber göreceğim günler yakın hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Allah aşkına şöyle boş haberler yapıp da insanları teknolojiden soğutmayın. Ey editör kardeş üretim kalıbı sızdırılsa ne olur ne işimize yarayacak fabrikatörmüyüm ben? Hadi kasa sızdırılması falan bi derece de bu ne y

• Klasik Ekrem71 haberleri napalım kalıbı

• Koskaca apple dedik kalıbından utanmaz küçük çıktı :D
  • Ipad Pro falan çıkmayacak. 2 senedir bir çıkamadı gitti. Çıksa çıkardı herhalde. Boş haberler.

• Eksantrik preslerle mi basıyorlar acaba bu iPad'in sacını?

• osx gibi gelmez. klavyelide gelmez. en fazla kalemle gelir ki ipad air 3 tabletinede kalem koyarlar zaten o zaman.

hiç bir tüketici tablet ile laptopun birleşimi birşey almak istemez. surface de gördük zaten o kadar teknolojik olmasına rağmen satılmadı. ipad denilen şey pratiklik ve eğlence amaçlı üretilmiş bir cihaz buna siz osx yüklerseniz o ruha aykırı oluyor. klavye ve stand olayıda en fazla kılıflarının bazı modellerinde olur. o bile olmaz aslında çünkü piyasada zaten böyle kılıflar var pek alan yok çünkü kullanılmıyor tabletlerde klavye. apple sadelikten ve basitlikten yana bir firma böyle şeyler yapmaz.

biraz daha büyük ekran bir tablet olucak işte.
  • Apple de büyük ekran yaparak kendini bozuyor bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OSX ile gelmez gelirse Macbook Air katili olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.