Şimdi Ara

Hat üzerine telefon aldım bir sıkıntım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben hat üzerine tarifeye ek bir telefon aldım 24 ay sözleşmeli , yani benim şimdi bir sıkıntım var o da 24 ay olması yani çok uzun ya , yani cidden çok uzun şöyle 9 ay veya 12 ay falan olsaydı iyiydi de 24 ay fazla uzun neyse işte arkadaşlar ben soruma geleyim ,

şimdi mesela 24 ayın biz 9 ayını yada 12 ayını doldurduk , geriye kaç ay kaldıysa artık biz onu yine beklemek zorunda mıyız , yoksa paramız olur parayı biriktiririz , ve ne kadar kaç ay kaldıysa o kalan ayların parasını verirsek 24 ay beklemek zorunda değiliz demi böyle bir şey var mıdır , yani işte ne kadar parası kalmışsa 24 ay beklemek zorunda değiliz demi erken bitirebilirim var mıdır böyle bir şey

• taahüdünü bitirecek bir tarifeye geçersen yada mesela önödemeli hatta falan geçersen ,tarafına telefonu aldığın gruba göre tanımlanan indirimler iptal edilerek kalan ayların üzerine eklenir ve son faturana yansıtılır.durup dururken ben vazgeçtim taahüdden al kalan ayların parasını diyemezsin ama...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon74

taahüdünü bitirecek bir tarifeye geçersen yada mesela önödemeli hatta falan geçersen ,tarafına telefonu aldığın gruba göre tanımlanan indirimler iptal edilerek kalan ayların üzerine eklenir ve son faturana yansıtılır.durup dururken ben vazgeçtim taahüdden al kalan ayların parasını diyemezsin ama...

yani 24 ay beklemek zorunda değiliz demi tüm borçları verip kapatabiliyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.