Şimdi Ara

Arma 3 polonya key

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bildiğiniz üzere ülkemizdeki inanılmaz yüksek oyun fiyatlarını gördükten sonra polonya key'inin ucuzluğu benide cezbetmiş durumda. internet üzerinde biraz gezindikten sonra polonya key'lerinin bir süre sonra banlanacağı yada sadece polonya VPN si ile girilebileceği şeklinde söylentiler var. bu key ile oyunu almış olan arkadaşlar var ise aramızda bu söylentiyi doğrulayabilecek olanlar var mı acaba. hiç banlanan var mı ? bide hangi siteden almamı önerirsiniz. şu linktekini almayı düşünüyorum.

Link içerisinde preorder yazıyor ama muhtemelen normaldir.
    https://www.g2a.com/arma-iii-steam-cd-key-pl-preorder.html

not. oyun fps mi yoksa rpg olarak mı geçiyor bilmediğim için genele atıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brain Burst -- 9 Ocak 2015; 22:26:41 >

• Bi ara steam trades te falan takılmıstim inanilma derecede arkadaş listemde steam tarafından hilesici damgası yemiş arkadaş(steam de kullanılan "arkadaş" yoksa hiç tanımam) vardı. Ben de o zamanlar heralde bunlar VPN li Cod falan almışlardır diye tahmin yurutmustum harbiden de çoğunda cod vardı. . Yani bence kesin banlanir.. (konuyu horrlattim ama olsun almayi düşünenlere belki bir fikir olur)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • global key aldım zaten ya. polonya key almadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.