Şimdi Ara

Sadece takaslık HTC One M7 32 GB TR Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malatya-Elazığ Ve Diyarbakır içi elden takas yapabilirim.Satmayı düşünmüyorum kesinlikle.

Telefon Teleservice garantili.8 9 ay civarı garantisi var hala. Kronik sorunlarını aşmış bir telefon. Telefonu tamamen keyfi takas etmek istiyorum.Telefonun orjinal kulaklığı ve sarj aleti duruyor.Faturası maalesef taşınma sırasında kayboldu.Garantide sıkıntı olmuyor. Direk teleservice'e gönderebilirsiniz yani.Çerçevede tek çizik yok.Kamerada pembeleşme yok.Yeni gelen güncellemeyle bazı kişilerde konuşurken telefon kesilmesi oluyormuş.Bende henüz öyle birşey olmadı.Başa baş takas edebileceğim bir telefon olursa daha iyi olur.Özellikle Xperia z1 ve Lg g3 olabilir. Bu telefonların deneyimini yaşamak istiyorum birde.

Resim isteyen arkadaşlar için yarın gönderme imkanım var. Şuan resim çekecek başka aygıt yok maalesef. Ama şuan görmek isteyen olursa web kamerasında gösterebilirim.

Not: Daha önce 1 kere garantiye gönderdim. Onda da hoparlörler tozlanmıştı, bataryası çabuk bitmeye başlamıştı, bildirim ışığı çok az yanıyordu, kamerada çok çok az bir pembeleşme vardı. Bu sebeplerden gönderdim. Telefon garantiden geldiğinde tamamen yenilenmişti. Bahsettiğim sıkıntılardan şuan eser yok.

Resim eklenmiştir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     Sadece takaslık HTC One M7 32 GB TR Garantili Sadece takaslık HTC One M7 32 GB TR Garantili Sadece takaslık HTC One M7 32 GB TR Garantili Sadece takaslık HTC One M7 32 GB TR Garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheckVizoR -- 23 Ocak 2015; 21:13:17 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İlan günceldir.

• Takas etmek isteyenler ilan günceldir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.