Şimdi Ara

Chris Evans'lı Call of Duty Online Videosunun Tamamı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Geçtiğimiz hafta Call of Duty: Online'ın Chris Evans'lı Live Action videosu yayınlanmıştı.

Çin'e özel olarak hazırlanan MMO/FPS türü olan Call of Duty: Online'ın çıkışına kısa bir süre kala bu videonun tamamı Activision tarafından yayınlandı. 11 Ocak'ta sadece Çin'de çıkış yapacak olan oyunun, Captain Amerika olarak tanıdığımız Chris Evans'lı tanıtım videosunun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şu an sadece Çin'e özel olarak çıkacak olan Call of Duty: Online'ın batıya gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

• Çin de 750 milyon insan var ve bir o kadarda klon, ettimi sana 1.5 milyar daha ne olsun.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • allahım tiplere bak yaw bunlardan call of duty değil call of dutynin c si olmaz
    sanki komedi gibi live action tiplerde ciddiyet yokki
  • grafikler modern warfare oyunlarına benziyor. dlc tadında olmuş gibi, batıya gelmese de birşey kaybetmeyiz

• Güzel bir live action olmuş. Cod oyunlarının artık cılkı çıksa da adamlar güzel tanıtım yapıyor.

• Video bana CoD standartlarina göre düsük göründü (Cgi, oyunculuk, ...). Anlasilan uzun bir süre oyun Çin'in disina cikmayacak yoksa daha kaliteli bir video yaparlardi.

• Şu adamların yaptığı trailer'lar hep mi iyi olur arkadaş Free to Play bir oyun için grafikleri fena seviyede değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.