Şimdi Ara

Yüksek Faturaya Rağmen Isınamama Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir eve kiraya çıktım ev 3+1 ve son katta üstte çatı yok teras var. Normalde en fazla bir ayda en soğuk kış ayında 300 lira öderim diye düşünürken bu ay fatura 600 lira geldi,gözlerime inanamadım yer İzmir normalde İstanbul'da,Kocaeli'de,Ankara'da dahi böyle bir fatura ile karşılaşmadım. İşin kötü tarafı 600 lira ödediğim halde ısınamadık ailece hasta olduk. Şuan 1'de çalışmasına rağmen peteklerin kendini ısıtacak dermanları yok havayı nasıl ısıtacaklar onuda bilemiyorum.

• yalıtım yalıtım, ustu açık teras kira büyük cesaret geçmiş olsun
  • Sen gaz yakıp tarası tarasta gök yüzünü ısıtıyor kıymetli arkadaşım..Yazın yanarsın, kışın donarsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 8 Ocak 2015; 17:46:46 >
  • Ayni bizim ev şimdide yogusmali kombi aldik onu deniyecez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ısınamazsın imkanı yok.baca varsa soba kur daha ucuza gelir.ciddiyim,dalga geçmiyorum.
  • Daha önce ki evde doğalgaz olmadığı için soba yakıyordum üstte belirttiğim masrafla bütün kış ısındım üstüne kömür arttı,dalga geçmediğinin farkındayım o yüzden :) Şimdilik klima çalıştırıyorum ne kadar gelir tahmini bilmiyorum. İşin kötü tarafı soba kömürlükte duruyor ama soba deliği salonda yok yoksa direk kurmayı planlıyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.