Şimdi Ara

Concord SmartPad 8 yerine ne alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar küçük kardeşime bir tablet almıştım geçen sene Concord SmartPad8 modeli cihazı düşürüp kırmış. Şimdi yeni bir tablet alacagım özellikleri buna yakın en uygun fiyatlı makina hangisidir? Ucuz olması önemli çünki oda kırılacak :))

• Dilerseniz firmamıza gönderin ekran ücreti için yardımcı olalım

veya yeni model Concord SmartPad QUAD 7 için değişim farkını düşük tutalım

İyi günler
  • Hocam keske once bilseydim kırıldı diye çöpe attık. Suan yenisinin fiyati nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PREDATOR066

Hocam keske once bilseydim kırıldı diye çöpe attık. Suan yenisinin fiyati nedir?

Üzüldüm geçmiş olsun. Normal şartlarda 249 TL olan yeni 4 çekirdek 1 GB RAM, HD ekran özellikli tablet modelimiz siz değerli eski müşterimize bir şartla yanlış anlamayın lütfen Concord kullanıcısı olduğunuzu ıspatlamak çin fatura veya garanti belge veya kullanım kılavuzuyla maille ibraz edin. Bu yeni ürün 100 TL ile gönderilecektir.

Biz o ürünü çöpten almış olduk çocuğunuz mutlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CONCORD Teknoloji

quote:

Orijinalden alıntı: PREDATOR066

Hocam keske once bilseydim kırıldı diye çöpe attık. Suan yenisinin fiyati nedir?

Üzüldüm geçmiş olsun. Normal şartlarda 249 TL olan yeni 4 çekirdek 1 GB RAM, HD ekran özellikli tablet modelimiz siz değerli eski müşterimize bir şartla yanlış anlamayın lütfen Concord kullanıcısı olduğunuzu ıspatlamak çin fatura veya garanti belge veya kullanım kılavuzuyla maille ibraz edin. Bu yeni ürün 100 TL ile gönderilecektir.

Biz o ürünü çöpten almış olduk çocuğunuz mutlu olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler
  • Lütfen bu işlem yarıda kalmasın.

Sizden dönüş bekliyor olacağız.

100 TL çok gelirse tek defada ödeme 4 taksit sıfır komisyon için yardımcı oluruz

Bir teşekkürünüz ve çocuğunuzun mutluluğu ve bir duanız bize yetecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.