Şimdi Ara

Sniper Elite'in Yapımcısı PS4, Xbox One ve PC için Zombie Army Trilogy'yi Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Sniper Elite serisinin arkasındaki isim Rebelion, bugün yeni bir duyuruyla karşımıza çıktı. Firma, Sniper Elite serisinin yan oyunu Zombie Army Trilogy'yi PlayStaiton 4 ve Xbox One için duyuruldu.

Zombie Army Trilogy'de Sniper Elite: Nazi Zombie Army 1 ve 2'nin yanında yeni olarak bir de Zombie Army 3 bulunacak. Rebellion, Bahsettiğimiz bu üç oyunun PC sürümü için 2015 başlarında 1080p yaması yayınlayacağını belirtiyor. Zombie Army Trilogy'de 4'ü yeni olmak üzere 8 adet oynanabilir karakter bulunacak. Oyunun duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• süper olmuş :) zombi hitler ve zombi naziler böyle bir film vardı norveç yapımı Dead Snow kesinlikle izleyin derim devam filmi nette mevcut gülme garantili :))

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Habere çok sevindim.Eğer konsolda tek ekrandan 4 kişi oynayabilme özelliği gelirse her konsol sahibinde bulunması gereken oyunlar listesine girer.

• Güzel yapmışlar.

• Arkadaş yeni nesil diyoruz ama alayı remastered.Ne anladım ben bu işten ? Bence gereksiz.

• Beklemedeyim

• Aynı ekranda oynayabilirsek alınacaklar listesine girer. Beklemede kalalım şimdilik

• hayatımda oynadığım en rezil zombi oyunuydu bunlar dengesiz zorluk dereceleri saçma sapan silah kullanan zombiler çıksada umrumda olmayacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.