Şimdi Ara

Samsung Galaxy Grand Max resmen duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy Grand Max resmen duyuruldu

Teknoloji dünyasında gözler CES 2015 fuarına çevrilmişken dünyanın farklı noktalarından da duyurular gelmeye devam ediyor. Samsung hem fuarda hem de memleketinde çeşitli duyurulara imza atıyor. Son duyuru Güney Kore'den geldi. 

Bir süredir benchmark testlerini ziyaret eden Galaxy Grand Max modeli Güney Kore'de resmiyete kavuşturuldu. Galaxy Grand serisi bilindiği üzere orta seviye bir seri. Galaxy Grand Max ile seri 64-bit trendine terfi etmiş oldu. 

1.2Ghz saat hızındaki 4 çekirdekli Snapdragon 410 yongasetinden gücünü alan cihaz 5.25 inçlik ekranında 720p çözünürlük sunuyor. Modelde 1.5GB RAM ve 16GB artırılabilir kapasite kullanılmış. 

Arka tarafta 13MP çözünürlüğünde, ön tarafta 5MP çözünürlüğünde geniş açılı kamera bulunan Galaxy Grand Max, LTE Cat. 4 altyapısına da destek veriyor. Modelin kalınlığı 7.9mm, ağırlığı 161gr iken 2500mAh gücündeki batarya ile gerekli enerjiyi sağlıyor. İşletim sistemi ise Android 4.4. Galaxy Grand Max modeli 290$ yaklaşık fiyat etiketi ile Güney Kore'de satışa sunuldu. Global dağıtım ile ilgili herhangi bir bilgi verilmiyor.  

• Grad iyi bir telefon olmadı halde neden büyüğünü yapmayı düşündüler anlamadım. Samsung un bir huyunu severim. Bi serinin herşeyini yapar bun da da geç kalmadı

• 290 Dolar mı ? bu samsung soyguncu.

• Zenfone 2 varken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar grand 2'yi almışlar, snapdragon 400'ü çıkartıp snapdragon 410'u koymuşlar ve yeni telefon diye sürmüşler piyasaya. Bu samsung adam olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Zenfone 2 varken

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 290 dolar mı daha ucuza zenfone 2 varken satış yapabilsinde göreyim zamzungu

• Geldi yine tipini sevdiğim.

• Zenfone2 varken bu alınmaz

• Tasarim cok yenilikci :D

• Galaxy adından tiksindim
  • dönüyo dolaştırıo aynı kasa aynı malzeme 3 aşağı beş yukarı aynı özellik mantar gibi telefon çıkarıyo bence rezalet...

• teknoloji harikası :P , tam bir F/P ürünü muhhahhha

• yine boş bir model daha

• Samsung orta seviyeli telefon çıkarmasın yaa
  • 200$ olaydı biraz ederi vardı ama şimdi rakibi çok.

• model azaltacaktı hani bunlar,
    yersen...
  • s4 bile bundan iyidir 1.2 ghz 64 bit olsa ne olur ki?

• Samsung Galaxy Grand Max vs. Asus Zenfone 2 4GB Ram + 40$

Tebrikler Samsung :) Harikasın f/p türünde #1 sın :)

• Bu 1.5 gb ram nedir ya? Çok saçma

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.