Şimdi Ara

Blacklight: Retribution'ın Yapımcısı Zombie Studios Kapatıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
           Blacklight: Retribution'ın ve Spec Ops serisinin yaratıcısı Zombie Studios için üzücü bir duyuru gerçekleştirildi. 20 yıllık firma bugün resmi olarak kapatıldığını açıkladı.

Geliştici firma, eski oyunların haklarını ve geliştirilmekten olan diğer oyunları başka firmalara devretti. Zombie Studios'un geliştirdiği bir yapım ve Blacklight: Retribution'ın hakları bünyesinde eski Zombie Studios çalışanları bulunduran Builder Box Studios'a devredildi. Firma yayınladığı açık mektupta uzun yıllar boyunca Zombie Studios'a destek olan tüm oyunculara teşekkür etti.

• 2 senedir belki daha fazladır blacklıght oynuyorum
    2 milyonu geçkin adam öldürdüm ve klanımda 1101 kişi bulunmakta bu habere gerçekten çok üzüldüm oyun süper herkese tavsiye ederim ps4 de de oynayabilirsiniz

klana ismi vTRv katılabilirsiniz:)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

2 senedir belki daha fazladır blacklıght oynuyorum<br>2 milyonu geçkin adam öldürdüm ve klanımda 1101 kişi bulunmakta bu habere gerçekten çok üzüldüm oyun süper herkese tavsiye ederim ps4 de de oynayabilirsiniz<br><br>klana ismi vTRv katılabilirsiniz:)

dostum bende girmek isterim ama oyunun sunucuları kapatılmış dün nekadar denediysemde giremedm sende giriliyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: CrossfireLambda

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: HIGHER<br><br>2 senedir belki daha fazladır blacklıght oynuyorum<br>2 milyonu geçkin adam öldürdüm ve klanımda 1101 kişi bulunmakta bu habere gerçekten çok üzüldüm oyun süper herkese tavsiye ederim ps4 de de oynayabilirsiniz<br><br>klana ismi vTRv katılabilirsiniz:)</blockquote><br><br>dostum bende girmek isterim ama oyunun sunucuları kapatılmış dün nekadar denediysemde giremedm sende giriliyormu

hocam gecen ben denemiştim 2 gibi felan girmişti evelsi gün girmemişti o saatlerde. şu anda giriliyor sunucular açık daha yeni çıktım oyundan:)

• Güzel oyun dediniz bi bakalım dedim 17 gb diyor küstüm modeme kapat kapat

• yazık oldu bu stüdyoya ama specs ops gibi güzelim seriyi bırakıpta mmolara yönelmek hatalı bir yöntem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.