Şimdi Ara

ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
49
Favori
114.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşlemci için telefon alıyorsanız iphone alın.Gpusu belli zaten iphone 5s de kullanılan gpu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone batarya süresi sorun....

• quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

İşlemci için telefon alıyorsanız iphone alın.Gpusu belli zaten iphone 5s de kullanılan gpu.

İşlemci için iphone mu alayım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Size de açıklamak istemiyorum.Iphone 5s in 1.5 yıl önce kullandığı özelleştirilmiş Cortex a57 çekirdeklerini snapdragon 810 un düz tasarım olarak daha yeni çıkaracağını.

• quote:

Orijinalden alynty: thebancally

Size de açyklamak istemiyorum.Iphone 5s in 1.5 yyl önce kullandy?y özelle?tirilmi? Cortex a57 çekirdeklerini snapdragon 810 un düz tasarym olarak daha yeni çykaraca?yny.

İşlemci demişsiniz gpu demişsiniz orda bir karışıklık oldu. iphone 5s te cortex a57 kullanıldığına dair kaynak gösterebilir misiniz? Ayrıca aynı mimarinin farklı işletim sistemlerinde nasıl karşılaştırıldığının mantığını da açıklarsanız aydınlanabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 8 Ocak 2015; 19:03:33 >
  • Mesut abi telefonu ben de çok beğendim.Asus iyi iş yapmış,farklı telefonların iyi özelliklerini bir telefonda birleştirmiş.Özellikle tasarımını lG gibi yapması gerçekten beğenilecektir.Telefon hiçbir özellikten yoksun görünmüyor,günümüz akıllı telefonlarda olması gereken özellikleri barındırıyor gözüküyor.Bence de en çok tercih edilenlerden biri olucak.

• İzin vermezler gibime geliyor 4 gb ram telefonun 250 dolar gibi fiyatdan çıkmasına lobi yine is başında galiba fiyat konusunda karar vermedik demeleri de bu tezimi kanıtlar nitelikte

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: Eufloria

1299 dan satılır bence
    edit: 4gb ram olan

Ne alaka 250 dolar 1300 TL nasıl yapacak saçmalamayın lütfen.

Hep rezil oluyorbeklentilerimiz, boyle fiyat haberleri duyuyoruz. Sonra urun Tr ye gelinceye kadar saçlarımiz agariyor sonra da ucuk fiyatlarla kdv otv ithalatci payi, garanti payi vbvb geliyor. Her haberde umutla bunu bekliyim diyenler cikiyor yine de :D

• quote:

Orijinalden alıntı: thestell

180 dolarlık moto g 850den acıldıysa bu 1000den asagı gelmez. Ustune 100 tllik vergiyi de koydun mu mis.

600den açıldı hocam

• Yaparsın dostum burası türkiye.
  • en fazla 2gb 800 4gb 900 tl olmalı.

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    ARMv8 tasarımı olarak üst düzey performans veren tek çekirdek cortex a57. İphone un işlemcisi tam bir cortex a57 değil tabi.Cyclone denilen çekirdeklere sahip. Bu çekirdeklerin cortex a57 den daha fazla alan kaplayıp,güç tükettiğini duymuştum.Geekbench 3 testi işletim sisteminden bağımsız saf çekirdek performansı testidir.İphone 5s-6 hala tek çekirdek performansında android telefonları öttürüyor malesef.
    Gpu derken ekran kartından bahsettim tabiki.Zenfone 2 de iphone 5s de kullanılan power-vr g6430 un hızaşırtılmışı var.Zenfone 2 nin fiyatını duyunca sevinip sunduğu donanımı övdüm daha önceden.Kesinlikle çok iyi donanım ama fiyatına göre.G2 ile bu telefon arasında kalınabilir son derece normaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 8 Ocak 2015; 19:23:56 >
  • intel mobil cihazlar için işlemci falan yapmasın aga taşfırın gibi ısıtıyor cihazı napayım 4 gb ram'i
  • İşte Asus Zenfone 2 nin antutu sonucu. Hakkı abi yasağı çiğnemiş

• Gökay9U45 kullanıcısına yanıt
    çok iyi s5 yakalamış
  • ayhanjan kullanıcısına yanıt
    Aynen fiyatına göre harika. Satışa sunulacak serisinde daha da geliştirirler umarım.

• Haydi bakalım.
  • Zenfone 6 kullanıcısı olarak; gene uygun fiyatla çıktığında zenfone 6'dan bu telefona geçmeyi mantıklı düşünüyorum. Sizin görüşünüz nedir ?
    Zenfone 6'dan geçmeye gerek var mı ?
  • zenfone 6 dusunuyorduk, bunu mu beklesek?

• Comandante Alex kullanıcısına yanıt
    Bu adamın asgari ücretten haberi yok galiba uğraşılmaz Comandante Alex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzulcag -- 8 Ocak 2015; 19:59:31 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.