Şimdi Ara

ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
49
Favori
114.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefon ulaştı elimde sorularınız varsa çok detay uğraştırıcı olmadan sorabilirsiniz.
  • waterloo kullanıcısına yanıt
    ilk merak ettiğimiz ekran kalitesi, kapalı alanda ve güneşli alanda?

Testlerde biraz altlarda ama günlük kullanımda önemli mi?
  • Kapalı ve güneşli alanda ekran kalitesine bakabilirseniz, aynı mekanlarda bir kaç fotoğraf çekip paylaşırsanız çok iyi olur.
    inceleme videolarında tam belli olmuyor, kasanın altındaki tuşlarda ışıklandırma var mı?
  • Bahsettiğiniz tuşlarda ışık yok maalesef. Bizde Zenfone 5 var bir süre sonra eliniz alışınca ışık pek aramıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrisked

inceleme videolarında tam belli olmuyor, kasanın altındaki tuşlarda ışıklandırma var mı?

ışık yok malesef

dün dışarıda kullandım. ekrandan rahatsız olmadım.

ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon
    ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon

üstteki hdr lı alttaki sade. 13 mp olması lazım. ayar aptım ama belki bunlardan sonra yapmışımdır emin değilim.

birde ben size bir soru sorayım. telefonu ze551ml in 2.3 ghz lisi sanıyordum. ama 1.8 ghz olan modeli imiş adamlara sinkaflı bir mail attım. değiştirin düzeltin bu durumu diye. ama şimdide yolla derlerse yollayayımmı? 1 haftadan fazla sürecek. cpu çok farkeder mi diye düşünüyorum. ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterloo -- 21 Mayıs 2015; 14:01:52 >

• 1000tl civarında okursa iphone 4s'imi satıp bundan alcam ama android beni tedirgin ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genius

1000tl civarında okursa iphone 4s'imi satıp bundan alcam ama android beni tedirgin ediyor

Pisman olursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

1000tl civarında okursa iphone 4s'imi satıp bundan alcam ama android beni tedirgin ediyor

Pisman olursun.

Neden? Malesef bütçem sınırlı param olsa zaten düşünmeden iphone 6 alırım :)

• haziran geliyor ama ufukta bir şey görünmüyor

• quote:

quote:

Pisman olursun.

ne pişman olcak 4s 3 saat şarjı gidiyor hayvan gibi aksıyor 4 yıldır kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

quote:

quote:

Pisman olursun.

ne pişman olcak 4s 3 saat şarjı gidiyor hayvan gibi aksıyor 4 yıldır kullanıyorum

O zaman Z3 al en az 2 gun gidiyor sarji. Ortalama 3 gün.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Pisman olursun.

kafan mı iyi birisi 1100 tl digeri 1700 ozaman sende git ferrari al tofaştan iyi gidiyor

Her iki fotoğrafta da gürültü çok fazla. Herhangi bir ayar yapmadıysanız ve fotoğrafları ön tanımlı olan ayarlar ile çektiyseniz, kamera kalitesi gerçekten çok kötü.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Pisman olursun.

kafan mı iyi birisi 1100 tl digeri 1700 ozaman sende git ferrari al tofaştan iyi gidiyor

Tofas/ferrari orani 11/17 olsa ferrari alirim zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Her iki fotoğrafta da gürültü çok fazla. Herhangi bir ayar yapmadıysanız ve fotoğrafları ön tanımlı olan ayarlar ile çektiyseniz, kamera kalitesi gerçekten çok kötü.

yok herhangi bir ayar yapmadım.
  • Ascend G7 alın keyfinize bakın.

• O tuşlarda ışıklandırma olmaması çok saçma olmuş. Kaç liralık maliyeti var ki? Gece kullanmak zor oluyor .

Bazı incelemlerde ışıklandırma var gibi görünüyor.Pek ihtimal vermiyorum ama acaba birden fazla versiyon olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HSeldon -- 21 Mayıs 2015; 17:26:14 >
    Fotoğraflar için teşekkür ederim.

Hayal kırıklığım bu fotoğrafları görünce artarak devam etti maalesef. Zenfone 5 olsa zaten f/p ürünü 700 TL ancak bu kadar çeker diyeceğim.
    Zenfone 2'nin üst modeli öyle anlaşılıyor ki 1200-1300 TL aralığında olacak. Bu fotoğraflarla almam çok zor. Benim gibi fotoğrafı ön planda tutanlar için
    bu fiyat aralığında Lg G3 alternatif olabilir.

İşlemci konusunda, ödediğiniz rakam bu donanımın karşılığı değilse fazla para ödediniz demektir, bence değiştirin.
    Sizdeki ürünün fiyatını ödediyseniz eğer karar sizin.
    Ağır oyunları açarken ve oynarken işlemci biraz fark yaratabilir.
    İnternet vb. günlük kullanımda çok fark yaratacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonk -- 21 Mayıs 2015; 17:41:00 >
  • Kamera lensinin çizildiği şikayetleri var bu arada. O cam safir değildir iphonelardaki gibi , ancak gorilla glass gibi birşey de değil herhalde.

Bence de 1300₺ 'de biraz zor olacak. G4 'ün piyasaya girmesi ile G3 biraz düşebilir. O daha mantıklı olacak.

CPU performansı çok iyi ama olmaycak yerlerden kısmışlar. o tuşlarda aydınlatma olmaması çok ucuz , ve kalitesiz görünmesine neden oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.