Şimdi Ara

ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
49
Favori
114.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlısı olsun

ben ilk aldığımda antutuda 47 bin almıştım acaba 32gb diyemi
  • ve zenfone 2 ile ilgili daha birçok bilgi , gelişmeler grubumuzda...

https://www.facebook.com/groups/AsusZenfone2TR/

ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jizzy quatily -- 11 Mayıs 2015; 12:26:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Hong kongdan Asus zenfone 2 4 GB RAM 64GB HAFIZAya sahip modelini aldım.

Telefonun şarjı çok iyi gidiyor. Cumartesi öğlen şarj ettim. şu an pazartesi sabah 10 ve pil seviyesi %40 da. ilk günler olduğundan normalden fazla kurcalıyorum üstelik.

Antu puanı 38900. LG G3 den daha iyimiş. s5 le hemen hemen aynı seviyedeymiş.

Telefonda hoşuma giden basit ama güzel özellikler var. mesela görüşmeyi kaydetme özelliği, dahili radyo vs gibi.

şimdlik çok memnumum kesinlikle tavsiye ederim.

Biraz fotoğraf paylaşabilir misiniz? Dış mekan, iç mekan, çiçek çekimleri gibi. Ne denk gelirse artık.
    Şarj konusunda, menülerde gezinmek ve konuşma dışında, oyun, wireless veya 3g ile internet kullanımınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tonk

quote:

Hong kongdan Asus zenfone 2 4 GB RAM 64GB HAFIZAya sahip modelini aldım.

Telefonun şarjı çok iyi gidiyor. Cumartesi öğlen şarj ettim. şu an pazartesi sabah 10 ve pil seviyesi %40 da. ilk günler olduğundan normalden fazla kurcalıyorum üstelik.

Antu puanı 38900. LG G3 den daha iyimiş. s5 le hemen hemen aynı seviyedeymiş.

Telefonda hoşuma giden basit ama güzel özellikler var. mesela görüşmeyi kaydetme özelliği, dahili radyo vs gibi.

şimdlik çok memnumum kesinlikle tavsiye ederim.

Biraz fotoğraf paylaşabilir misiniz? Dış mekan, iç mekan, çiçek çekimleri gibi. Ne denk gelirse artık.
    Şarj konusunda, menülerde gezinmek ve konuşma dışında, oyun, wireless veya 3g ile internet kullanımınız var mı?

şimdi iş yerindeyim akşam eve gidince biraz çeker paylaşırım. iki hat ile kullanıyorum 3g sürekli açık. wirelessde açıktı. şaşırdım doğrusu bu kadar uzun gitmesine.

• Fotoğraflarla birlikte +/- gördüğünüz diğer özellikleri de ara ara paylaşırsanız bilgileniriz.
    Teşekkürler.
  • oksit O kullanıcısına yanıt
    Antutu puanı baya düşük geldi. Testlerde 47 bin puan aldığı söyleniyordu fakat performansı konusunda şüphem yok.

Telefonunuz hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • antutu testıne bakarak telefon alınmaz gsmarenakı ıncelemede gfx basemark falan var onlara bakarak almak daha mantıklı antutunun guvenılırlıgı pek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu akşam şarj %90 dan fazlayken tekrar denedim. güncel sonuçlar bunlar.
    ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefonASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon

• oksit O kullanıcısına yanıt
    Tamam cihaz kendine gelmiş anlaşılan sağolun görseller için Sarjı konusunda herkes şikayetçi olsa da sizi memnun edici süre vermesi güzel olmuş. Sanırsam millet abartıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla 6 ay bekledim, martta türkiyeye gelecek dendi ama gelmedi, artık yapabilecek başka bir şey yok, bugün gidip iphone alıcam.
  • GRAVEDIGGA kullanıcısına yanıt
    neden bu kadar stres yapıyorsunuz

zaten haziran gibi gelcek dendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

neden bu kadar stres yapıyorsunuz

zaten haziran gibi gelcek dendi

şu an kullandığım telefon çok kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GRAVEDIGGA kullanıcısına yanıt
    Hocam resmi olarak kimse Mart'ta gelecek demedi. Asus Türkiye Haziran ayı demişti. En erken Mayıs sonu telaffuz edilmişti. Mart'ta birkaç ülkede çıkacaktı sadece.

• Biraz yabanci stelerde yorumlara baktim insanlar cihazin sarji emdiginden ve asiri isinma sorunundan bahsetmis.

• quote:

bu akşam şarj %90 dan fazlayken tekrar denedim. güncel sonuçlar bunlar.
    ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefonASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon

Ben galaxy a7 kullaniyorum haziranda bu cihazi almayi dusunuyordum ama ayni testi bende yaptim bendede 48bin cikti.Arkadasim g3 ole yapti 42bin cikti a7 ile ayni puani nasil veriyor? O zaman 4 gb ramin 2.3 ghz nin ne anlami var?
    Yoksa sizdeki 2 gb modeli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 12 Mayıs 2015; 21:26:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AoE_Bsrn

Bu telefonu beklemeyin telefon başka ülkelerde çıkalı 1 yıl olacak neredeyse daha türkiyeye gelmedi yakında xperia m4 aqua çıkacak ona bakın derim 1200 tl ye çıkarsa xperia m4 aqua alın çok güzel tavsiye ederim

2 kez xperia telefon aldim 15 dakka telefon gorusmesi yapsan suratin pisiyor butun modellerinin sar degerleri cok yuksek.

• Hadi bu adam bir hata yaptı resimleri tam boyut paylaştı. Ama kardeşim sen de niye alıntılayarak sayfa yapısını allak bullak ediyorsun. Cevapla diye bir tuş var bak o da aynı işi görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

bu akşam şarj %90 dan fazlayken tekrar denedim. güncel sonuçlar bunlar.

Ben galaxy a7 kullaniyorum haziranda bu cihazi almayi dusunuyordum ama ayni testi bende yaptim bendede 48bin cikti.Arkadasim g3 ole yapti 42bin cikti a7 ile ayni puani nasil veriyor? O zaman 4 gb ramin 2.3 ghz nin ne anlami var?
    Yoksa sizdeki 2 gb modeli mi?

2 GB modelin Antutu puani daha yuksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

Orijinalden alıntı: AoE_Bsrn

Bu telefonu beklemeyin telefon başka ülkelerde çıkalı 1 yıl olacak neredeyse daha türkiyeye gelmedi yakında xperia m4 aqua çıkacak ona bakın derim 1200 tl ye çıkarsa xperia m4 aqua alın çok güzel tavsiye ederim

2 kez xperia telefon aldim 15 dakka telefon gorusmesi yapsan suratin pisiyor butun modellerinin sar degerleri cok yuksek.

O eskidendi şimdi daha düşük sar değerli tel üretiyorlar

• Arkadaşlar yapay testlere çok da kafa yormayın.
    Kullanıcı yorumları çok daha önemli bence.
    Bunları da f/p olarak değerlendirelim.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.