Şimdi Ara

RHA kulaklıklar nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple Store'da dolaşırken gördüm. acaba bu kulaklıklar nasıldır?

• ma750 modeli çok iyidir. Diğerleri gereksiz. Fiyat olarak da appstore fiyatı yurtdışı fiyatından uygun. Tavsiye ederim.
  • RHA-MA750i kullanıcısıyım kulaklığı almadan önce çok araştırdım düşündüm ve bunu aldım.
    İstediğim özellikler mikrofonlu ve kontrollü bir kulaklıktı bu nedenle bu fiyat aralığında ve bu kalitede alabileceğim en iyi model olarak RHA MA750i almaya karar verdim.

Artıları +
    ergonomisi rahatlığı inanılmaz kulakta olduğunu unutuyorsunuz kulak üsttünden kulağın içine giriyor bu nedenle kulaktan çıkma düşme gibi bir durum asla söz konusu değil
    ses kalitesi çok net ve berrak
    baslar yeterli seviyede olması gerektiği kadar
    tiz ve orta sesleri çok iyi alabiliyorsunuz
    kablosu çok kaliteli
    mikrofonu ve kalitesi gayet iyi bunu kullanırken sesini duyamadım diyen olmadı

Eksikleri -
    bass severleri tatmin etmeyebilir yetersiz gelebilir
    ses seviyesi biraz düşük

malesef fiyatı hiç düşmedi bir sene takip ettim ama yok yine de bence bu özellik ve kalitede alınabilecek mikrofonlu kontrollü en iyi kulaklık
    http://www.amazon.com/RHA-MA750i-Isolating-Headphone-Microphone/dp/B00ELAM8NC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1421155293&sr=8-1&keywords=rha+ma750i

• Hortlatmış olalım konuyu

Özellikle ma750i ve rha t20i modelleri fiyatlarına göre oldukça iyiler,gerek malzeme kaliteleri gerek ses temizliği ve ses rengi olsun ancak rha modellerinde genel olarak tizlerde parlama,sivrilme olabiliyor bir türlü tutturamadılar bunu.

Onun dışında öneriyorum özellikle bahsettiğim iki modeli ancak rha t10i faciasına bulaşmayın bile hakikaten enteresan bir ürün bahsetmek istemiyorum pek kafaları güzelken çıkarmışlar bu ürünü sanırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.