Şimdi Ara

Satılık 2.5' 1 TB WD Harici Hard Disk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Selamlar.

Seagate Backup Plus Slim

Hard disk sıfırdır, yaklaşık 17 gün önce alındı. Çok ince, çok şık, kırmızı renkli. Hard diski yurt dışından aldım, takas sonucu bir arkadaştan harici hard disk aldığımdan ihtiyacım kalmadı. İsteyene puandı taksitti kredi kartıydı gibi avantajlardan yararlanması için gittigidiyor'dan ya da sanalpazar'dan ilân açabilirim.

Tercihim Ankara içi elden teslim etmek ama diğer şehirler de sorun olmaz, fantastik derecede güzel kargo hazırlarım. Takas olarak müzik çalar ya da cep telefonu düşünebilirim.

Fiyat: Satıldı.

http://www.vatanbilgisayar.com/25-2tb-backup-plus-slim-usb30-_-usb-20-kirmizi-tasinabilir-disk.html

WD Western Digital Elements

Bu hard disk de sıfır, iki gün önce hediye olarak teslim aldım. Kutusu açılmadı, kullanılmadı, mağazadan aldığınız ile hiçbir farkı yok. Segate'teki şartlar bu hard disk için de geçerlidir, gittigidiyor ya da sanalpazar üzerinden satış yapabilirim.

Fiyat: Satıldı.

Bir de 1 TB WD marka çok kullanılmamış, toplamda 300 gb kadar veri atılıp arşiv olarak değerlendirilmiş harici hard diskim var. Sıfır performansında, hiçbir sorun yok. Garantisi hakkında bilgim yok, bir arkadaşımdan aldım. Ona da 130 lira istiyorum. Bunda da fiyat son.

Satılık 2.5' 1 TB WD Harici Hard Disk Satılık 2.5' 1 TB WD Harici Hard Disk Satılık 2.5' 1 TB WD Harici Hard Disk
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 30 Ocak 2015; 14:14:16 >

• 1 tb olanın özellikleri nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_apo

1 tb olanın özellikleri nedir acaba?

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/WD-1-5-TB-Elements-USB-3.0-2-5-in%C3%A7-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir-Disk-WDBBJH0015BBK,103452,504973,831371.html?langId=-14

Bu 1,5 tb olan, özellikler aynı.
  • 2 tb olanlar satıldı, yalnızca 1 tb olan kaldı.
  • 130 tl normal millet beleşe istiyor
    zaten 3.5 inç olanları 110 tl civarı
    millet bakıyor gidiyor bakıyor gidiyor,neyi bekliyorlar,birazdaha insinde kapayım derdindeler...burada kimse uçuk fiyat yazmıyor herkes standartlarında yazıyor..ürüne bakarsın temizmi resimlerde çizik vs varmı arızası varmı...yoksa al işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmann935 -- 24 Şubat 2015; 22:01:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.