Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.390
Cevap
65
Favori
343.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatanbilgisayar daki arkadaştan temin ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haberci1981

Vatanbilgisayar daki arkadaştan temin ettim.

yine dış kaynaklar yani :) buda resmi sürüm değil ozaman yine 4k desteği var mı bu sürümde
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Hocam bu serilerde kronik sorunlar var acilip kapanma yada acilmama gibi sizin yerinizde olsa bu senenin 6501 3 ambilight istiyosaniz 6581 cikti vatanda bi gozgezdirmenizi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: skull67

quote:

Orijinalden alıntı: Haberci1981

Vatanbilgisayar daki arkadaştan temin ettim.

yine dış kaynaklar yani :) buda resmi sürüm değil ozaman yine 4k desteği var mı bu sürümde

Evet sadece promotorlere verilmis ve resmi olmayan 4k surum gelmis eski 4k surume gore me kadar basarili kullanip gormek lazim. Ilki gercekten cok sikintiliydi tv yi acmak iskence olunca kaldirmistim. Bu yeni 4k:surumu deneyecegim yarin elime ulasmis olacak. Bu arada bu guncelleme sadece turkiye icinmis demekki bizim kadar test yayini dert eden bir millet daha yok:)
  • Peki sana verdiği sürum versiyonu kaç acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7101 incelemem, belki faydası olur soru işaretlerine..

http://forum.donanimhaber.com/m_117293901/tm.htm
  • Bende philips pus7600 sahibiyim fakat tv den pek memnun değiliz sebeblerine gelirse trt 4k yı açmaması , kendi kendine kapanması . Burada yazılanlara göre bazı arkadaşlar trt 4k yı açmayı başarmışlar bunu nasıl yaptıklarını söylerlerse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hk48

Bende philips pus7600 sahibiyim fakat tv den pek memnun değiliz sebeblerine gelirse trt 4k yı açmaması , kendi kendine kapanması . Burada yazılanlara göre bazı arkadaşlar trt 4k yı açmayı başarmışlar bunu nasıl yaptıklarını söylerlerse sevinirim

forumu takip edin , TRT 4K açan bir yazılım lünki eklenecek o yazılımı indirip kurduğunuzda TRT sorunu çözülür, kapanma açılma sorunu da yazılımsaldır bu güncelleme ile düzelebilirde deneyip görmeniz gerekiyor
  • arkadaslar phillips 49pus7100 almayi dusunuyorum acaba usb'den film izlerken bir sorun cikabilir mi? Biryerlerde altyazi problemi oldugunu ve her film formatini gostermedigini okumustum. Yardimci olursaniz cok sevinirim :)
  • Beta yazılım , buyrun arkadaşlar..
    https://docs.google.com/uc?id=0B9w5NFMVHYghWERqVWl5SkhEckE&export=download

Yetkili servisin isteğim üzerine paylaşımıdır.

"yazılımı indirdikten sonra doğrudan USB’ye kopyalayınız, sonra USB’yi TV’ye takarak yükleme sağlayabilirsiniz, eğer TV otomatik olarak yazılımı görmez ise Yazılım Güncelleme > yerel güncellemeler menüsünden yükleme sağlayabilirsnz.
    Yukardaki link cihaıznızda 4K yayın oynatılması için gerekli test yazılımıdır. Resmi olarak yayınlanmadıgından internetten bulunamıyor. Bu yazılım yüklemesi sonrasında versiyon 4K yayın çözdüğü için işlemci daha çok çalışıyor ve bu sebepten TV ana fonksiyonları yavaşlayabilmektedir.. Bilginize"
    şeklinde açıklamaları mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi costebek -- 2 Haziran 2016; 13:34:46 >

• Beyler 5.38.68 resmi sürümü kullanıyorum 1 aydır..
    Yalnız şöyle birşey var habertürk,tv5 monde,fanatik gibi kullanmadığım uygulamaları kaldırıyorum ama
    2-3 gün sonra menüye bir giriyorum hoop hepsi geri gelmiş yüklenmiş bu nasıl olabiliyor ?

Bir de bu paylaştığınız TRT4K'yı açan beta yazılım daha önce @haberci1981 nickli arkadaşın
    Vatan bilgisayar çalışanından elde ettiği beta yazılım mı , aynı yazılım mı?
  • enginckc kullanıcısına yanıt
    Bu servisin verdiği en son sürüm autorun_QV151E_0.6.0.5
  • costebek kullanıcısına yanıt
    ilgin için teşekkürler. bi deneyelim bakalım....
  • enginckc kullanıcısına yanıt
    Bu yine ilk olarak @haberci1981 arkadaşımızın vatan bilgisayar çalışanından temin ettiği yazılım versiyonu 0.6.0.5 yazan başka 4k yazılım.
  •  2015 PHİLİPS ANDROİD TV

aslında hiç konuşulmayan bir model 6521 ama albani üstad paneli beğenmiş gözüküyor.
  • costebek kullanıcısına yanıt
    hocam sağolun indirip yükleyelim bakalım.

• var mı yükleyen :) hiç yorum gelmemiş yoksa hala TRT 4K yımı seyrediyorsunuz TV başında
  • skull67 S kullanıcısına yanıt
    Yükledim test aşamasında ☺ 38.41 ile +,- yönlerini karşılaştırmak için biraz daha denemek lazım.

• 4k bir tv,nasıl tek 4k kanalını açmaz aklım almıyor.

rezaletin daniskası dedikleri bu olsa gerek.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.