Şimdi Ara

Sharp'ın çerçevesiz telefonunu ve Nexus 6'ı denedik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sharp'ın sıfır çerçevesiyle farklı bir deneyim sunmayı amaçlayan yenilikçi telefonu Aquos Cyrstal ve Nexus 6'ı tek videoda sizler için değerlendirdik.

• Yerimizi alalım. İlk yorum :-)

• Nexus 6 incelemesi yapan teknoloji yazarları pil konusunu eleştirmişlerdi. "Anca günü çıkarıyor" gibi yorumlar yapılmıştı. Google amcamızın önceki Nexus cihazları da pil yönünden eleştirilmişti. Neden hâlâ bu konuda iyileştirmeye gitmediğini anlayamadım açıkçası.

• Videoya ek olarak 0 çerçeve telefonu tutmak da zor olur. Sonuçta elinizle kavramanız gerek telefonu, normal tutarken bile bi yerlere girilebilir.
  • Sharp,nec,panasonic gibi japon telefonlarinida piyada görmek isteriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezalet bi tasarim..

Sanki Sharp yeni bir ekran uretmis te fuarda tanitimini yapmak icin uyduruk bir kasaya yerlestirmis gibi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerçevesiz ekran muazzam bir görüntü veriyor ama birçok da dezavantaj getirmiş dediğiniz gibi. Nexus konusunda da diğer seriler gibi bunda da pil problem oluşturacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fell on Black Days -- 7 Ocak 2015; 17:21:14 >
  • Aquos Cyrstal süper görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Gakko_

Nexus 6 incelemesi yapan teknoloji yazarları pil konusunu eleştirmişlerdi. "Anca günü çıkarıyor" gibi yorumlar yapılmıştı. Google amcamızın önceki Nexus cihazları da pil yönünden eleştirilmişti. Neden hâlâ bu konuda iyileştirmeye gitmediğini anlayamadım açıkçası.

evet..pil konusunda "average" olarak geciyor bircok yabanci forumda.sebedi 2k ekran ve eski tip amoled ekran buyuk ihtimalle.anandtech'teki incelemede okumustum.
  • Mesut Abi'nin Nexus cihazlar hakkındaki yorumuna Nexus 4 kullanan biri olarak aynen katılıyorum. Eskiden hız ve güncelleme farkı vardı ama artık o fark da kalmadı.

• Yere bir düşşe anında gitti ekran. Çerçeve yere düşünce oluşan darbeyi emiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

Aquos Cyrstal süper görünüyor.

Bence biraz daha çalışılsaydı çok daha güzel bir tasarım yapılabilirdi.Alt tarafı çok kaba duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerçevesiz ürünler....

• ben de cyanogen kullanmaya başladım ve gördüm ki saf android xperia arayüzüne göre gayet kötü klasör bile oluşturamıyorsunuz uygulama tarafında sadece ana menü de klasör oluşturabiliyorsunuz bunun için saf android kullanacak olanlara tavsiyem dodol launcher kursunlar.

• Sharp bence rezalet. Hele altta tahta gibi alan bırakıp üstte hiç olmaması tasarım açısından çok kötü görünüyor. bence bu işi çerçevesiz yapmak birazda saçma olur tutarken felan.
  • sharp ın çercevesiz demek için yaptığı telefon bence çok dandik olmuş altta büyük alanın yarısını üste koyup ahize kamera vs üste koysaymış bence daha güzel olurmuş alttan üsten ince çerçeve yanlardada çerçevesiz olurdu bu şekilde altta nerdeyse 2 santim bi alan var bayağı komik olmuş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

ben de cyanogen kullanmaya başladım ve gördüm ki saf android xperia arayüzüne göre gayet kötü klasör bile oluşturamıyorsunuz uygulama tarafında sadece ana menü de klasör oluşturabiliyorsunuz bunun için saf android kullanacak olanlara tavsiyem dodol launcher kursunlar.

nexus serisinin esprisi o zaten, telefonu sana ham vermişler sen kendin uğraşarak en iyiyi bulup kullanıyorsun
    telefonla uğraşmayı sevmeyenler gitsin marka alsın arkadaşlar
  • Nası çerçevesiz? alltaki dev gibi çerçeve ne?

• Sharp ekranı ortaya konumlandirsaymis tam olurmuş

• Sharpın telefonu altı kaval üstü şişhane olmuş gibi. Bence alt ve üstü orantılı yapmaları lazımdı böyle güzel olmamış. Nexus 6 çok büyük bir telefon olmuş aslında tasarım olarak güzel olsada 6 ınch boyutuna göre çok büyük duruyor ayrıca FHD gelmesi gerekirken 2k ekran ile gelmesi bence hata.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.