Şimdi Ara

LG'den 21:9 AMD FreeSync destekli monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia'nın ekran kart ve monitör arasında haberleşme sağlayarak tarama hataları nedeniyle hızlı sahnelerde oluşan görüntü yırtılmaları ve atlamalarının önüne geçmeye çalışan G-Sync teknolojisinin ücretsiz alternatifi olan AMD FreeSync teknolojisini destekleyen monitörler çıkmaya başladı. LG 34UM67, FreeSync desteği yanı sıra 21:9 formatıyla da dikkay çekiyor.

• şuan piyasadaki oyunların %90'ı 21:9 formatını destekliyor , kalanınıda mod veya injector gibi yöntemler ile 21:9 da oynuyorsunuz . Çoğu oyun desteklemiyor derken bahsetiğiniz oyunlar 2000 yılından kalmaysa , evet desteklemiyorlar :)

• Fiyatların daha da güzel....

• 18:9 olsa ikisinin de ortası olur işte

• 16:9 ince çerçeveli, 1ms gecikme süreli freesync + 500 TL fiyat etiketi ile bi monitör bekliyorum
  • Çok tuhaf bir çözünürlüğü var monitörün fakat 2 tanesini yan yana koyduğunuz zaman hele hele birde kavisli ekran olursa ve destekte verirlerse bu çözünürlüğe ortaya çok güzel şeyler çıkabilir .

• 21:9 da çok yayvan geldi bana.

16:9 a yeni yeni alışıyordum

Kavisli ekranlı modelden(çıkarsa) 2 tane yanyana konursa güzel bir görüntü ortaya çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu monitörler yaygınlaşacak da fiyatlar düşecek de biz alacaz :) Ama bu gelişmelerin ortaya çıkması da sevindirici tabi.
    İyi fiyatla girerse alırız bir tane
  • saç ektirmiş galiba :)

• Biz FPS CS oyuncuları olarak 4:3 deyiz halen. Ne 21:9 u :(

• 21,5" 24" arası , 1ms yada 2ms , 8bit Tn veya Ips , FreeSync yada GSync fiyatıda 700 Tl yi aşmayan bi monitör bulabilsem keşke :(

• quote:

Orijinalden alıntı: carlos1111

21,5" 24" arası , 1ms yada 2ms , 8bit Tn veya Ips , FreeSync yada GSync fiyatıda 700 Tl yi aşmayan bi monitör bulabilsem keşke :(

Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 2ms (Analog+HDMI+Display) AMD FreeSync™ Full HD Oyuncu Monitör
    http://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2257-mhd-21-5-2ms-analog-hdmi-display-amd-freesync-full-hd-oyuncu-monitor-p-BD804850

• quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Yalnız ne film izlenir onda ya.

10 sene öncesine kadar ben de öyle düşünerek büyük monitör alıyordum.sonra odaya 40" tv aldım rahatladım.
  • Bu monitör harici iki 1280x1080p'lik monitör gibi kullanılabiliyormuş sanırım. Prad incelemesi çok olumlu.
  • Mikrofon iyimiş :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.