Şimdi Ara

Asus X550JK-XO012D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
3.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus X550JK-XO012D de indirim var fiyat normalde en düşük 1789 civarı ama bu sitede 1599 kopun puan vs kullanılırsa dahada düşübelir
    link :http://www.n11.com/asus-x550jk-xo012d-core-i5-4200h-4gb-500gb-2gb-gtx850m-156-fdos-P43912363

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gncsrc35 -- 7 Ocak 2015; 12:14:38 >

• Satılan seri de sıkıntı var mı bilmiyorum ancak Hdd sıkıntılı bu üründe.
    Servise gönderdiğiniz zaman değiştiriyorlar. Ancak sıkıntının yine devam ettiği söyleniyor.
    Arkadaşım iade etti.
    Bilginize.

Sıkıntı da şu, bir program açtığınız zaman hdd kullanım oranı %100 e yaklaşıyor. Başka işlem yapmak isteyince zorlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 7 Ocak 2015; 12:22:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doa ürünü dikkat etmekte fayda var

"Lütfen Okuyunuz
    Bu cihazın Asus DOA programı kapsamında üretimden sonraki sonrasında ilk 30 gün içerisinde parça değişimi olmuştur.
    DOA Programı Nedir?
    DOA Programı Asus tarafından üretildikten sonraki ilk 30 gün içerisinde sorunlu parçası olduğu anlaşılan (klavye, batarya, adaptör, ram, yazılım v.s.) cihazların Asus Türkiye' ye tarafından tekrar alınarak sorunlu parçasının sorunsuzu ile değiştirilip satışa sunulmasıdır işlemine denilmektedir.
    DOA Ürünleri Tamiri Yapılmış Ürünler midir ?
    DOA ürünlerinde tamir işlemi yapılmayıp, sorunlu olan parça sorunsuz olan parça ile değiştirilmektedir
    Garanti Açısından Sorun Yaşar mıyım ?
    Ürünler Asus Türkiye tarafından resmi olarak 2 yıl garantilidir. Garantisi ürünün faturasının isminize kesildiği tarihte başlamaktadır.
    Ürünler Kozmetik ve Görsel Açıdan Sorunlu mudur ?
    Ürünlerde görsel olarak hiçbir problem ( çizik, kırık, vs. ) bulunmamaktadır. Kutulu ve aksesuarları tam olarak kargolanmaktadır."

(Alıntı="http://www.n11.com/asus-x550jk-xo012d-core-i5-4200h-4gb-500gb-2gb-gtx850m-156-fdos-P43912363")

olduğu yazıyor...
  • aynı ürün bendede var hdd sesli çalışıyo onun dışında bi sorunu yok bir çok oyun kurup oynadım ama ne kasma nede ısınma var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gncsrc35 -- 7 Ocak 2015; 12:20:58 >
  • "Bu cihazın Asus DOA programı kapsamında üretimden sonraki sonrasında ilk 30 gün içerisinde parça değişimi olmuştur.
    DOA Programı Nedir?
    DOA Programı Asus tarafından üretildikten sonraki ilk 30 gün içerisinde sorunlu parçası olduğu anlaşılan (klavye, batarya, adaptör, ram, yazılım v.s.) cihazların Asus Türkiye' ye tarafından tekrar alınarak sorunlu parçasının sorunsuzu ile değiştirilip satışa sunulmasıdır işlemine denilmektedir.
    DOA ürünlerinde tamir işlemi yapılmayıp, sorunlu olan parça sorunsuz olan parça ile değiştirilmektedir
    Ürünler Asus Türkiye tarafından resmi olarak 2 yıl garantilidir. Garantisi ürünün faturasının isminize kesildiği tarihte başlamaktadır.
    Ürünlerde görsel olarak hiçbir problem ( çizik, kırık, vs. ) bulunmamaktadır. Kutulu ve aksesuarları tam olarak kargolanmaktadır."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Her Şeye Muhalefet

"Bu cihazın Asus DOA programı kapsamında üretimden sonraki sonrasında ilk 30 gün içerisinde parça değişimi olmuştur.
    DOA Programı Nedir?

bu kısmı görmemiştim bu durumda bi sıcaklığı kalmıyor
  • DOA Ürünleri Tamiri Yapılmış Ürünler midir ?

bu nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

bu nedir ya

fabrikadan bozuk yada hatalı gelen ürünler ilk 30 içerisinde değiştirildiğinde ürün doa kapsamına giriyor
  • bence hala sıcak ne olmuş yani 2 yıl garantisi ve acayip küçük şeyler için bile değişim yapılıyor yani çok sorun yok..
  • gncsrc35 kullanıcısına yanıt
    doa nedir ne değildir biliyoruz hocam.sorun adamların tamiri tarif edişlerinde.tamir yapılmayıp parça değişimi yapılmıştır nedir ya
  • Bu elektronik aletler cok hassaslar ve kullanirken icinizin rahat olmasi gonul rahatligiyla kullanabilmeniz gerekli. Ben 2-3 ay kadar once ayni laptobun sifirini aldim n11 anlik indirim falan filan ile 1620ye gelmisti. Bence 1600 tlyi gozden cikaran biri 100-150 tl icin bu riski almamali.

Makineden acayip memnunum. Laptobu aldiktan sonra ssd ve 8gb ram ekledim uctu makine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamirden kasıt devrelerin lehimlenmesi falan galiba

aradaki farkla ssd alınabilir aslında bende 30bonus+200indirim ile 1500 e almıştım
  • Makine bende var. 1525 TL almıştım. HDD acayip derecede yavaş. Makinenin kapalıyken açılıp masaustu vs. kendine gelmesi baya uzun sürüyor. Ancak genel olarak çok memnunum. Tasarımı da çok hos incecik.

Ekleme:Ayni fiyata sıfır bulsam bir adet daha alırım. Hic isinmiyor. Fan sesi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 7 Ocak 2015; 13:59:06 >
  • Fiyat berbat tek kelime ile.

• Cihazı bende kullanıyorum 12 gb ramli olanını.Tasarım ve sogutma konusunda çok başarılı.Hdd yerine ssd takarsanız cihaz uçar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık valla yazık
    elimde 222 TL.lik kupon vardı
    bu üründe indirim yada tık hızında indirim bekledim ama olmadı
    fırsat 3-4 gün önce olsaydı hiç düşünmez alırdım
    neyse kısmet değilmiş
    bu arada fiyat güzel düşünenler kaçırmasın
  • Günümüz cihazlarında DOA olunca parça değişimi yapılmış oluyor. O anakartları öyle el emeği göz nuruyla lehimleyemesiniz. 2000'lerde yapardık o işleri.

Laptop'ı bende kullanıyorum çok çok memnunum tavsiye ederim. Disk olayı çok basit bir sorun bu fiyata alsaydım SSD almayı bu kadar ertlemek zorunda kalmazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Bilgiç

Fiyat berbat tek kelime ile.

ilanı paylaştıktan sonra fark ettim doa olduğunu ama bu fiyatada alınabilir
  • Üstatlar 2 şey soracam şimdi ben bu aletten aldım yilbasi tik hizinda+111 bonusla 1460a geldi.111 bonus bugün yüklendi sorularım şöyle alet max12gb ramlı üzerinde 4gb var. 8gb RAM mı almalıyım yoksa 4gb RAM+SSD mi alıyım üzerine çok para vermek istemiyorum. İkinci sorum 8gb RAM alırsam kingston mu alıyım yoksa hi level mi ? N11 bonusu olduğu için n11den almak zorundayım. Kingston 225tl hi level 190tl sizce ne yapmaliyim bilenler YARDIMCI olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

Üstatlar 2 şey soracam şimdi ben bu aletten aldım yilbasi tik hizinda+111 bonusla 1460a geldi.111 bonus bugün yüklendi sorularım şöyle alet max12gb ramlı üzerinde 4gb var. 8gb RAM mı almalıyım yoksa 4gb RAM+SSD mi alıyım üzerine çok para vermek istemiyorum. İkinci sorum 8gb RAM alırsam kingston mu alıyım yoksa hi level mi ? N11 bonusu olduğu için n11den almak zorundayım. Kingston 225tl hi level 190tl sizce ne yapmaliyim bilenler YARDIMCI olursanız sevinirim

4gb ram+ ssd daha mantıklı bi seçim olur çünkü üzerinde gelen harddisk pekte kaliteli ssd ile en azından bu açığı kapatırsın zaten 4+4 ram epey bi süre seni götürür üzerindeki kendi rami anakarta gömülü 1.35 v olan kingston modelini alırsın uyumlu çalışır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.