Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kadrom
    http://www.futhead.com/15/squads/15429754/

demin bi mac yaptim rakip 58 dk da dayanabildi

super bi bundesligasi vardi
    normalde gol sorunu yasiyordum bu kadroda cuadrado yu gorunce gol sorunu kalmadi cok erken gol buluyom

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] FIFA Ultimate Team [Eski KONU] FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

Göztepe logosu ne arasın oyunda?

Amaaan göztepe logosu diyorum takımın adı göztepe
  • beyler jovetic mi lukakumu div 3 için?
  • Wellbeck
  • Camaleonte C kullanıcısına yanıt
    söylediklerine bir kaç şeyde ben katmak isterim : evet arkadaşlar kesinlikle momentum script tarzı şeyler bu oyunun içinde var ama momentum yüzünden 10 maç üst üste kaybettim diyen birisi ve bunu tamamen momentuma bağlayan birisi bu oyunu tam olarak iyi oynayamıyodur bu kadar basit ki şöyle bişi asla yok tamamen mantıksızlık gülüyorum sadece bazı arkadaşlar 20 maç sonra falan momentuma yakalandı deyip kadroyu bozup yeniden kuruyor veya momentuma yakalanan misal robben diyelim adam robbeni sat marketten sıfır robben al diyor var yani bunları diyen forumda kimse kusura bakmasın öyle bir olay yok öyle iyi oyuncular var ki hep aynı kadroyla oynayıp 800-900 galibiyet alıp 10 kere yenilmiş adamlar var girin bakın leederboards kısmına ve top 100e baktın tıklayınca adamın galibiyeti mağlubiyeti titleleri falan herşeyi gözüküyor kimse kusura bakmasın momentum evet var ancak öyle abartılcak bişi değil bu bence tamamen psikolojik bişey şahsen ben 1 maç kaybedince futtan çıkıyorum daha sonra girip tekrar devam ediyorum bu daha sonra dediğim bazen 1 saat sonra bazen 1 gün sonra oluyor bu tamamen psikolojik neden derseniz insan bir maç kaybedince hadi şu maçı alim hadi şu maçı kazanim diye şuursuzca atak yapmaya çalışıyo ondan sonra tek şutta gol yeyince momentum diye bi bahanenin arkasına sığınılıyor evet yok değil bazen vurursunuz girmez kusursuz oynarsınız genede atamazsınız olabilir ancak bu 2.maça bile taşınmaz o maçla birlikte orda kalır basit bir örnek daha vereyim uzakta değil yakında biri riv9 arkadaşımız yani emre kayırın açın videolarını izleyin futtaki galibiyet ve mağlubiyet sayılarına bakın bu adamda momentuma karşı koruma mı var hayır ama adam oynamasını biliyor illaki yeniliyor kaybediyor ama momentum yüzünden maç kaybediyorum diye ağlamıyor bırakın bu işleri arkadaşlar iş tamamen sizin el becerinizde bitiyor bu kadar basit yok kadro değiştirmekmiş yok aynı adam momentuma yakalandı diye satıp marketten sıfırını almakmış komik şeyler bunlar...

• 75K'ya aldığı if Lacazette'i şimdi satsam bi 80K'ya, TOTY zamanı kaça geri alabilirim sizce tahmini olarak ? Aynı soru sif'i de için geçerli , onu da 130K'ya lamıştım..
  • Camaleonte C kullanıcısına yanıt
    Dediklerine katılıyorum üstad, özellikle şu iyi başlardan arkana alıyorsun bölümü hem katılıp hemde çok beğendiğim nokta :)

Momentum var ama kimlere vurur, kimlere vurmaz, nasıl vurdurmamalıyız çok iyi anlatmışsın :) benimde kendimce momentuma çözüm bulduğuma inandığım bir kaç nokta var çok dikkat ederim onlardan bahsedeyim, aynen anlattıkların oyunda devreye girdiği an sakin bir tavır takınıyorum, acele etmiyorum, kalecim iyi iş çıkardığımda hemen x tuşuyla geçmiyorum defans oyuncumun gelip onu sevmesine kutlamasına bakıyorum, rakibimin şutu olduğu için oda bunu geçmememden rahatsız olmuyor ki hiç olumsuz bir mesaj almadım bunu yaptığım için :) oyuna asla kaleci vuruşuyla başlamıyorum defans oyuncuma verip tık tık ilerliyorum, rakibe top kaptırnamaya dikkat ediyorum arkanı dönüyorum topu saklıyorum vs ama bunları yaparken gözlemlediğim cidden oyuncularımda bir kıpırdama bir isteklilik oluşuyor bunu farkediyorum, o büyülü mallık yavaş yavaş kayboluyor :))

Momentum kesinlikle var, EA nın olmazsa olmazıdır :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bu yeni oyuncular 2 saat sonra mı ekleniyordu packlere?
  • http://www.futhead.com/15/squads/15425458/ ingiliz kadrom bu şekilde

bu kadroda wilshere'in yerine ortalama bir hızda bir ingiliz CM önerirmisiniz?

bir young'ın yerine alternatif bir LM önerirmisiniz?

diouf yerine sturridge alıcam.Diouf'u hava hakımıyeti cok iyi oldugu için kullanıyorum şuanda remy ile dönüşümlü.

Sturridge kullanan arkadaşlar varsa hava hakımıyeti özelliklerde kötü gözüküyo sizce oyunda nasıl?

bpl kurar kişiler varsa Lampard denemelerini öneririm.Hızı biraz düşük kalabilir ama pasları ve şutları çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

arkadaşlar bu yeni oyuncular 2 saat sonra mı ekleniyordu packlere?

8 de ekleniyor bizim saat dilimine göre.
  • kuchiki5 kullanıcısına yanıt
    saolun hocam
  • Beyler şu Autobuyerların en az olduğu zaman dilimi nedir ?? Yeminle çıldırtıyolar insanı
  • Beyler merak ediyorum da, Reus toty zamanı en dip fiyat olarak kaç olur ?
  • beyler şuan totw kafayımı yedi eski totw lerden gösteriyor huumels , c.ronaldo , ibralı olandan ...

edit : şimdi normale döndü ulan bir an noluyor dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cntzlm -- 7 Ocak 2015; 20:35:47 >
  • Fifa şaka yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musap1956 -- 7 Ocak 2015; 20:36:25 >
  • Yine momentum muhabbeti başlamış Arkadaşlar Bu momentumu yenen süper oyuncular ne olur taktik filan vermesin. Yani iyi niyetli olduklarına şüphem yok ama bizi kızdırmaktan öte bir işe
    yaramıyor. Ya ben momentuma yakalandığımı hissetiğim an ne yaparsam yapayym o gülü yiyorum. Bunun taktiği filan yok. Ha bir arkadaş demişki momentum yediğinizde
    oyunu byrakyn gerekirse1 saat gerekirse 1 gün diye. En mantıklı yorumu bu ama uygulanabilir mi hayır. Zaten fifa oynamak için kısıtlı zamanımız var bunu birde momentum geçmesi içinmi
    heba edelim. Klavye ile div 1-2 arasy gidip geliyorum. Dikkat edin klavye diyorum. Klavye ile bu oyunda div1'e çykan kaç tane adam vardır. Ama momentumu yedi?imde
    hooop 5. lig. Bugün 2. ligde ilk 5 maç 15 puan aldym ondan sonra 2 beraberlik. Ynanyn son 3 maçta bir puany alamadym. Ne yapayım Şimdi momentum geçsin diye yaryny my bekleyim.
    O zaman bu oyunu niye oynuyoruz. Fifa bize belli saatler versin bari o saatlerde momentumsuz oynayalym.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musap1956 -- 7 Ocak 2015; 20:51:43 >

• Aynen arkadaslar maç içi momentum öyle bir hal aliyor ki ;

Dk 45 veya 90 ... Atak yapan kimse %50 gol olur kaçinilmaz son ...

Diyelim 3-0 öne geçtiniz rakip 1 gol atti , yandiniz ... Adam topla yürüyerek bile sizin ceza sahaniza girer pasa bassa gol olur ... Eminim bu dediklerimi yasayanlariniz çogunlukta ...

Uzatmalara tek farkla üstünlükle girdiniz , yine yandiniz ... Rakibe oyun mutlaka son bir firsat veriyor ... Ha bu demek degil ki hep rakibe veriyor , illa ki siz de bu durumdaysaniz lehinize bu sans gelebiliyor ...

Uzun laiyn kisasi O GOLÜ YIYECEGINIZ VARSA YERSINIZ ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghimco -- 7 Ocak 2015; 20:55:48 >
  • Merak ettim ?u Riv9'un videosunu izledim. Adamyn takymyny bi kere dü?ük ratingli oyunculardan kurulu. Ayryca kar?ysyna gelen rakipler eften püften. Bu arada bu arkada? oyun tarzy
    videoda izledi?im gibiyse i?i çok zor.
  • musap1956 M kullanıcısına yanıt
    hocam sen demek istediğimi çok yanlış anlamışsın hepimizin dar vakti var oyunlar için kimimiz öğrenci kimimiz işinde gücünce evli barklı. momentumun olmadığını inkar eden yok ancak verdiğim örneklerden de bakarsan iyi oyuncular yakalanmadan aynı kadroyla yüzlerce maç kazanıyorsa demekki iyi oyuncu değildirsin bu kadar basit sonuçta bu adamlar kendi kendine gol atıp gol yemiyor illaki iyinin iyisi var en iyi oyuncular bile saçma sapan yenilebilir ama ben momentum yüzünden 5 lig birden düştüm düyosan zayıfsındır bu kadar basit eylül ayından beri fifa 15 fut oynuyorum div 1e çıktım çıkalı 2 kere düştüm onların sebebi de kadro değişikliği ve taktik değişikliğiydi e arada illaki şanssızlıklarda oluyor olmuyor değil misal son maça hileci denk gelmesi gibi ama ben neden düşmüyorum 5 lig birden 2.lige düştüm 2 düşüşümdede title alıp çıktım bence insanlar yorum yapmadan önce bahaneler uydurmadan önce kendisini bir yargılamalı kendisine sormalı ben çok mu iyi oynuyorumda başıma bunlar geliyo diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 7 Ocak 2015; 21:05:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

Aynen arkadaslar maç içi momentum öyle bir hal aliyor ki ;

Dk 45 veya 90 ... Atak yapan kimse %50 gol olur kaçinilmaz son ...

Diyelim 3-0 öne geçtiniz rakip 1 gol atti , yandiniz ... Adam topla yürüyerek bile sizin ceza sahaniza girer pasa bassa gol olur ... Eminim bu dediklerimi yasayanlariniz çogunlukta ...

Uzatmalara tek farkla üstünlükle girdiniz , yine yandiniz ... Rakibe oyun mutlaka son bir firsat veriyor ... Ha bu demek degil ki hep rakibe veriyor , illa ki siz de bu durumdaysaniz lehinize bu sans gelebiliyor ...

Uzun laiyn kisasi O GOLÜ YIYECEGINIZ VARSA YERSINIZ ...
    quote:

Orijinalden alinti: ghimco

Aynen arkada?lar maç içi momentum öyle bir hal alyyor ki ;

Dk 45 veya 90 ... Atak yapan kimse %50 gol olur kaçynylmaz son ...

Diyelim 3-0 öne geçtiniz rakip 1 gol atty , yandynyz ... Adam topla yürüyerek bile sizin ceza sahanyza girer pasa bassa gol olur ... Eminim bu dediklerimi ya?ayanlarynyz ço?unlukta ...

Uzatmalara tek farkla üstünlükle girdiniz , yine yandynyz ... Rakibe oyun mutlaka son bir fyrsat veriyor ... Ha bu demek de?il ki hep rakibe veriyor , illa ki siz de bu durumdaysanyz lehinize bu ?ans gelebiliyor ...

Uzun lafyn kysasy O GOLÜ YYYECE?YNYZ VARSA YERSYNYZ ...

Ya hocam momentumu valla hissediyorum. Normalde 30 metre atty?ym topu 2 metreye atamyyorum. Klavyede hangi yön tu?una basarsam basayym rakipte kalyyor top.
    Bazen gülüyorum. Top çarpa çurpa en sonunda gol oluyor. Bugün div 1'e çykma maçymda durumda 1-1'di. 86'da momentum ba?lady. Topu ileri vurdum geri döndü, kaleciye verdim
    araya rakip girdi en sonunda bir baktym rakip neredeyse 5 ki?iyle pres yapyyor topu kornere attym. Tabi 90+4'de hazin son 2/1 ve div 1 yalan oldu.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.