Şimdi Ara

N.O.V.A. 3 : Freedom Edition Android için indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• N.O.V.A. 3 : Freedom Edition Android için indirmeye sunuldu

PS türünün başarılı örneklerinden NOVA 3, bir süre önce iOS için ücretsiz bir sürüm yayınlamıştı. Reklam gösterimli olan ve oyun içi teklif bulunmayan N.O.V.A. 3 : Freedom Edition sürümü Android için de indirmeye sunuldu.

Unreal Engine grafik motoruyla geliştirilen ve kaliteli grafikleriyle üst düzey bir görsellik sunan yapım, Kal Wardin adlı askerin uzaylılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediniyor. Hikaye modunun yanı sıra, sunduğu 12 kişilik çoklu oyuncu modlarıyla da eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak olan yapım, klasik mobil FPS kontrolleriyle geliyor. 

• 1.5 gb yuh. Indirmeye başladım bakalım.

İlk defa telefonda fps oyunu oynadim. Berbat. Kontrol sıfır. Belki de ben beceremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesaverde -- 6 Ocak 2015; 22:55:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyelim bakalım, teşekkürler

• Önceki n.o.v.a 3 ten ne farkı var öncekini bitirmiştim buda aynı oyunun bedavası mı oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

Önceki n.o.v.a 3 ten ne farkı var öncekini bitirmiştim buda aynı oyunun bedavası mı oluyor?

Evet ama reklamlar felan var.Güzel oyun indirip kurun.Tavsiye ederim

• internetsiz oynanıyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sioner

internetsiz oynanıyormu?

Aynen,güzel soru

• Ag hatası oluştu tekrar deneyiniz yazısı geliyor oyuna giriş yaparken. Oynanmıyor yani

• Apk yukluyoruz ama bu sikinti olmaz dimi arkadaslar? San andreas vs cok oyun yukledim apk olarak. Telefonum note 3

• quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

Apk yukluyoruz ama bu sikinti olmaz dimi arkadaslar? San andreas vs cok oyun yukledim apk olarak. Telefonum note 3

Bende merak ediyorum sorunuzun cevabini. Virus felan gitmesin sifreler kart bilgileri

• Zaten bedava oyun ne gerek apkye? Oyun da guzel ama yukleme sureleri feci uzun.

• biraz telefonu kastıralım bakalım
  • Uzaylılı,zombili oyunları pek sevmem.Bu oyunun bedava olmadı oynamam için bahane oldu.

• Dunyada geciyor zaten zombi filan yok crysis cakmasi. Bu arada oyun internet istemiyor bende.

• Güzel bir telefonum olsa hiç düşünmeden indirip oynardım

• Nova 3 near orbitten farkı ne çünkü onu bitirdim de?

• quote:

Orijinalden alıntı: ogkasa

quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

Apk yukluyoruz ama bu sikinti olmaz dimi arkadaslar? San andreas vs cok oyun yukledim apk olarak. Telefonum note 3

Bende merak ediyorum sorunuzun cevabini. Virus felan gitmesin sifreler kart bilgileri

eğer telefondan kart bilgilerinizi giriyosanız hele hele telefon bankacılığı falan kullanıyosanız apk ile oyun kurmak büyük kumar. verin 2-3 tl hadi maksimum 15 tl kafanız rahat olsun. kaldı ki indirim falan takip ederseniz çoğu oyunu maksimum 2 tlye alırsınız. örneğin ben yılbaşı indirimlerinde nfs most wanted ı falan 2 tl ye almıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.