Şimdi Ara

CES 2015 : Logitech bluetooth hoparlörü UE MegaBoom'u tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2015 : Logitech bluetooth hoparlörü UE MegaBoom'u tanıttı

Logitech ilk modelini geçtiğimiz yıl piyasaya çıkardığı UE Boom hoparlörünün yeni modelini kullanıcılara tanıttı. Silindir şeklinde tasarıma sahip cihaz leke tutmaz malzeme ile kaplı dış yüzeyi ve su geçirmeyen yapısıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Güçlü bas ve 360 derece ses verebilen UE(Ultimate Ears) MegaBoom tek sarj ile 20 saatlik pil ömrü sunuyor. Double Up teknolojisi ile kullanıcılar başka bir UE Megaboom veya UE Boom cihazı birbirine bağlayarak stereo ses çıkışı alabiliyorlar. Cihaz 876 gramlık taşınabilir bir ağırlığa sahip.

UE MegaBoom önümüzdeki günlerde ABD, Asya ve Avrupa da 299 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

• O yanındaki kablo nedir acaba? Telefon ekranından vga kablo gibi gözüküyorda sorayım dedim

Bu arada bu taşınabilir hoparlörlerin fiyatlarının çok olmasına ayar oluyorum, tabi ucuzlarıda var ama genelde kalitesiz oluyorlar, daha az paraya aynı işi yapan kaliteli modellerde gelmeli bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctor_bey

O yanındaki kablo nedir acaba? Telefon ekranından vga kablo gibi gözüküyorda sorayım dedim

Bu arada bu taşınabilir hoparlörlerin fiyatlarının çok olmasına ayar oluyorum, tabi ucuzlarıda var ama genelde kalitesiz oluyorlar, daha az paraya aynı işi yapan kaliteli modellerde gelmeli bence

şarj aleti ve kablosu amerikadaki standart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 7 Ocak 2015; 0:24:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emiLL kullanıcısına yanıt
    Haaa, daha dikkatli baktım ve o iki girintiyi gördüm, evet sarj kablosu, sagolun bilgilendirdiğiniz için, insanın telefonunun elranı küçük ve çözünürlüğü düşük olunca anlayamıyor, ekranı gözüme soktum anca gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: doctor_bey

Haaa, daha dikkatli baktım ve o iki girintiyi gördüm, evet sarj kablosu, sagolun bilgilendirdiğiniz için, insanın telefonunun elranı küçük ve çözünürlüğü düşük olunca anlayamıyor, ekranı gözüme soktum anca gördüm

bana ilk başta röle gibi geldi bende yakından bakınca anladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahaha, röle ha, evet onada benziyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.