Şimdi Ara

Dağ bisikleti önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar değerli Forum okuyucuları.Yazın bir dağ bisikleti almayı düşünüyorum Dağlık bir alanda süreceğiz arkadaşlarla amatör olarak.Bütçem 400-460 tl arası bu fiyat civarlarında amatör bir bisiklet önerebilir misiniz ? Boyum 1.65

• İyi akşamlar. Sahibinden.com'da o fiyata rahat bisiklet bulursunuz. Bulunduğunuz şehrin yerel bisiklet alım-satım gruplarını vs. de takip edin. Alüminyum olmasına dikkat edin, kilitlenebilir ön maşa olsun. Kendi kullandığım Salcano Astro 210V'yi 430 liraya almıştım. Yine Salcano'nuın bu fiyat civarlarında başlangıç tipi güzel modelleri var. Diğer markaların da aynı şekil.
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler .Araştırmaya devam ediyorum
  • Bianchi. lerede bak derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salcano ng650 şuanlık işini görücektir

• salcano, mosso, whistle, sedona. bu 4 markayı sahibinden'de arattır 500 tl altı olanlardan en beğendiğine/en iyisine teklif gönder derim. sıfır bakarsan rockrider 500 var decathlonda
  • rockrider 500 e dün akşam baktım decatlonda güzel bisiklet fakat yanıma gelen 2 arkadaş bu paralara( 800 tl fiyatı decatlonda )mekanik disk değilde hidrolik diskli frene sahip bir model bak dediler.bende araştırıyorum ön amartisörlü hidrolik disk frenli 24 üzeri vitesli bir model alacağım.hafta sonu sirkeci ve fatih alt geçitteki bisikletçilere bakacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.