Şimdi Ara

CES 2015 : Typo klavye aksesuarı geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2015 : Typo klavye aksesuarı geri dönüyor

iPhone 5/5S modeli için geliştirdiği Bluetooth özellikli Typo klavye aksesuarı ile ilgi gören ancak sonrasında BlackBerry ile tasarım patentlerinin ihlali konusunda büyük sıkıntılar yaşayan Ryan Seacrest, pes etmemiş gibi görünüyor. CES 2015 fuarında Typo2 aksesuarı resmiyet kazandı.

iPhone 5/5S/6 modelleri için geliştirilen Typo2, tuş dizilimi ve tasarımında değişikliklere giderek muhtemelen yeni bir BlackBerry taarruzundan kurtulmayı hedefliyor. Ürün yine Bluetooth üzerinden cihaza bağlanıyor ve kullanıma hazır hale geliyor. 

Typo2 aslında bir kılıf şeklinde tasarlanmış. Ancak basın afişlerinde arka kısımdaki kapak pek dikkat çekmiyor. Klavye üzerinde ek olarak para birimleri arasında hızlı geçiş yapabilen bir tuş ve istemsiz yazmayı önlemek için bir kilit tuşu yer alıyor. Ayrıca klavye arka aydınlatmalı olarak tasarlanmış.

iPhone modelinizde sanki bir fiziksel klavye varmış tecrübesi hissettiren Typo2, bununla birlikte iPad modellerinde de harici olarak kullanılabiliyor. iPhone 6 için Typo2 modeli 99$ iken iPhone 5/5S için Typo2 modeli 79$ fiyat etiketine sahip.  

• Bence gereksiz. Alıcısı elbet olur ama gereksizliğini hissedip atar bir kenara.
  • Farklı bir kafa firmayı tebrik etmek lazım. Alternatif çözümler.

• Gereksiz birşey. İnsanlar böyle şeylere nasıl para veriyor anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6 Plus daha geniş olduğundan daha çok yakışır diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Elefue

İphone 6 Plus daha geniş olduğundan daha çok yakışır diye düşünüyorum

6+ zaten yeterince buyuk birde bunu takarsan yere goge sigdiramazlar

• Telefonu boşuna büyütür, gerek yok böyle bir şeye; normal klavye gayette yeterli, zaten artık 3. parti klavye uygulamalarıda yüklenebiliyor, yuklenemeseydı belki olurdu ama su an gereksiz olduğunu düşünüyorum.

• coolcatMiA kullanıcısına yanıt
    6" 6.44" telefonlar da var. Alınır mı bilmem ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Gereksiz birşey. İnsanlar böyle şeylere nasıl para veriyor anlamıyorum.

bence bu sizin görüşünüz ve buna saygı duyuyorum size göre gereksiz olabilir ama benim için gereklı dokunmatik ekran mesaj yazmayı sevmiyorum mesela ben rahat edemiyorum bu tür tuşlarla yazarken daha hızlı yazabiliyorum ve çok daha rahat yazıyorum.
  • Tamam telefonlar için aksesuar üretimi hoş birşey çeşitlilik iyidir ama bu kalvye resmen beni alma diye bağırıyor . Biraz hoş birşey yapsalarmış iyi olurmuş . Koy Nokia E serisindeki klavyelerden sonra bir de fiyatı biraz uygun tut sürümden nasıl kazanıyon gör .

• bunu harbiden alan var mı ya?? telefon zaten 4.7" ama kalın çerçeveler yüzünden 5.2"lik G2 büyüklüğünde bi de bunu takınca 6"lik telefonu geçer boyut olarak. bunu alacağına 6" al zaten çok çok rahat yazarsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.