Şimdi Ara

Need for Speed No Limits için yeni bir tanıtım videosu daha yayımlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Need for Speed No Limits için yeni bir tanıtım videosu daha yayımlandı

Geçtiğimiz yılın kasım ayında gün yüzüne çıkan "Need for Speed No Limits" adlı yeni Need for Speed oyunu için yeni bir tanıtım videosu yayımlandı.

Yarım dakikalık bu kısa videoda yarış anı ve özelleştirme ekranı sergileniyor. Sokak yarışları ve suçlu-polis kovalamacasının yaşanacağı oyun kaliteli grafikleriyle mobil oyuncuları fazlasıyla tatmin edecek gibi görünüyor. Oyundaki araç özelleştirmelerinin ne denli doyurucu olacağı ise, halen büyük bir merak konusu.

Firemonkeys tarafından Android ve iOS için geliştirilen oyunun çıkış tarihi netlik kazanmış olmasa da yıl içerisinde yayımlanacağı söyleniyor. Ücretsiz olarak sunulacağı belirtilen Need for Speed No Limits hakkındaki gelişmeleri sizler için takip etmeye devam edeceğiz. 

• Yine odun gibi bir oyunlar karşımıza çıkıyorlar...

• Ucretsiz oyunlardan nefret ediyorum. Arkadas kac paraysa alalim. Sonra en ufak sey için oyun icinde para istiyorlar. Basta verelim 10 lira 20 lira. Bir daha ugrasmayalim.

• most wanted gibi olsa ver parasını doya doya oyna sonra oyun içi satın almayla oynayası kalmıyor insanın
  • Yine android piyasasındaki en iyi yarış oyununu bir adım ileriye taşımayı başarmış görünüyorlar.

• Alın size ps3-xbox360 kalitesinde oyun grafikleri. Nihayet 3-4 yıldır bahsettikleri konsol kalitesine geldiler.
  • vallahi bu nfs oyunlarını pc den daha oynanır oyun yapıyorlar bu mobil aygıylara :P

• Oyun böyle gelirse ağlarım, grafikler çok iyi duruyor ve benim cihaz hayatta açamaz bunu

Gerçi hatırladımda benim telefon flappy bird'de bile kasıyordu o.O

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonları bol bol ısıtacak bi oyuna benziyor eğer böyle olursa grafikler baya iyi gözüküyor heyecanla bekliyoruz
  • X360 PS3 ayarında grafikleri var , gayet güzel gözüküyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

telefonları bol bol ısıtacak bi oyuna benziyor eğer böyle olursa grafikler baya iyi gözüküyor heyecanla bekliyoruz

Bu havalarda iyi olur

• Yok şurayı geçmek için şundan gerekli şu modifiye daha iyi gibi oyun içi alışveriş olayı küfür gibi . Başta neyse verelim oyun bir daha konuşmasın biz konuşalım daha iyi olur .

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

X360 PS3 ayarında grafikleri var , gayet güzel gözüküyor .

ps2 ve cok siritiyor , koridor gibi yollar var.
    demek istedigim cok darmis gibi hissetiriyor.
  • yav kesin real racing gibi bişey olucak yükselt yükselt oyuna para öde yine yükselt ve yine yükselt sonra bi yarış yap yükselt yükselt oyuna para öde yine yükselt ve yine yükselt sonra bi yarış yap yükselt yükselt oyuna para öde yine yükselt ve yine yükselt sonra bi yarış yap yükselt yükselt oyuna para öde yine yükselt ve yine yükselt sonra bi yarış yap yükselt yükselt oyuna para öde yine yükselt ve yine yükselt sonra bi yarış yap yükselt yükselt oyuna para öde yine yükselt ve yine yükselt sonra bi yarış yap yükselt yükselt oyuna para öde yine yükselt ve yine yükselt sonra bi yarış yap yükselt yükselt oyuna para öde yine yükselt ve yine yükselt.

• Bu şekilde gelirse sanırım ilk defa bi oyuna para verecem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UG2 ve carbon karışımı olmuş sanki
  • Valla pc oyunu gibi insaalah yakin zamanda cikar

• La yapin sunu 10-15 tl ye.Kim ugrasacak oyun ici satin alimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

La yapin sunu 10-15 tl ye.Kim ugrasacak oyun ici satin alimla.

+1

• telefon aldırcak oyun diye buna derim ben

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.