Şimdi Ara

Need for Speed: No Limits'in Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      EA'nin mobil platformlar için duyurduğu Need for Speed: No Limits'in ilk oynanış videosu yayınlandı.

Oyunun ilk oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Firemonkeys tarafından geliştirilen Need for Speed: No Limits, 2015 senesi içerisinde mobil platformlardaki yerini alacak.

• NFS Carbon?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • underground havası sezdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil platformlarda puzzle oyunları dışında oyun oynamam ancak bu oyunun grafikleri cidden hoşuma gitti,Belki takip etmediğim için şaşırdım ancak böyle giderse 1.5-2 seneye önceki neslin grafiklerini yakalar mobil cihazlar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tutmaz çöp..

• Şu oyunların videosundaki aksiyonu hiç görmedim yine içini oyun içi ücretlerle doldururlar. Umarım multisi vardır.

• where is the underground3 arkadaşım?
  • Güzele benziyor eğer bir de adam gibi modifiye eklerlerse tam olur dinamikler de mobil oyun için güzele gözüküyor

• ea mikro ödemeyle batirir bu oyunuda

• abi rockstar gibi eski oyunları mobile adında çıkartacaksın bu kadar zor mu?ea de çalışan herkes kör mü?underground 1 mobile çıkartın nadir oyun için kullandığım telefonumun başından ayrılmam.kör, salak herifler.siz benim kahramanımdınız zamanında :(

• Oyun güzele benziyo f2p dilse alınır underground havası var pc şöle bi oyun yapmadın ya ne diyim millet bağıra bağıra diyo adamlar dinlemiyo.

• arkadaslar oyunu hala oynayanınız var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.