Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.716
Cevap
28
Favori
112.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G Flex 2 aynen küçük kardeşi gibi eğilebilir bir yapıya sahip. Kavisli formu ile kolayca taşınabileceği söylenen akıllı telefon aynı zamanda kendi kendini tamir etme, iyileştirme özelliğini de taşıyor. Qualcomm'un 64-bit Snapdragon 810 (2.0GHz) çipsetli LG G Flex 2'nin yeni özelliklerinden bir tanesi de değişen paneli. Başka bir tedarikçi ile anlaştığı belirtilen LG, çok daha dayanıklı ve esneme kabiliyetine tam destek veren bir panel seçmiş.Mikrofon arayüzü telefonun kavisli şekli sayesinde dudaklara daha yakın duruyor ve tutuş konusunda da kolaylık sağlıyor.
    Kardeşinin aksine 6 inç 720p değil, 5.5 inç ve 1080p çözünürlüklü bir ekrana sahip olan LG G Flex 2 kendini iyileştirme konusunda da ilerleme kaydetmiş.
    G Flex kendini düzeltmek için 3 dakikaya ihtiyaç duyarken, G Flex 2 ise oda sıcaklığında sadece 10 saniyede eski haline gelebiliyor.
    LG G Flex 2 lazer otofokuslu ana kamerası 13 megapiksel değerinde iken, selfie için kullanılacak ön yüz kamerasının değeri biraz düşük tutulmuş. Sadece 2.1 megapiksel.

LG yeni telefonu için 2GB DDR4 RAM tercih ederken, dahili depolama alanı seçeneklerini ise 16GB ve 32GB olarak belirlemiş. Aynı zamanda cihazın hafızası genişletilebiliniyor. Hızlı şarj olan batarya da 3000mAh (Li-ion) değerinde. Ürünün boyutları 149.1 x 75.3 x 7.1mm olarak belirlenmiş.

Biraz inceleme videolarına bakalım.

http://youtu.be/dAs0SBkIg9Y

>>>Sıcak Fırsatlar Konusu<<<

Cihazın temel özellikleri şöyle:

Temel Özellikler (pazara bağlı olarak değişebilir):

* Yonga seti:Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & Quad-core 2 GHz Cortex-A57 Adreno 430
    * Ekran: 5.5-inç Full HD Kavisli P-OLED (1080 x 1920 piksel / 403 ppi)
    * Bellek: 16 gb rom 2 gb ddr4 ram
    32 gb rom 2 gb ddr4 ram
    32 gb rom 3 gb ddr3 ram
    * Kamera: OIS + ve Lazer Otomatik Odaklama sunan13.0MP arka, 2.1MP ön kamera
    * Pil: 3,000mAh
    * İşletim Sistemi: Android 5.0 Lollipop
    * Boyutu: 149.1 x 75.3 x 7.1-9.4mm
    * Ağırlık: 152g
    * Ağ: 4G / LTE Cat6 300/50mbps / HSPA+ 42.2/21.1Mbps
    * Bağlantı:Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot microUSB v2.0 (SlimPort), USB Host
    * Renk: Platin Gümüş, Flamenko Kırmızı

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★

LG G FLEX 2 MARSHMALLOW YÜKLEME REHBERİ

Yapacağınız tüm işlemler kendi sorumluluğunuzdadır.

Gerekli program:

LGUP ve 8994 Driver

Marshmallow kdz dosyası:

pkg02.xcdn.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=FWE4UDR752RJADJ71AC7NTO/H95520c_00_0921.kdz

Telefonunuzun şarjı %50 den az olmasın her ihtimale karşın. Usb Hata Ayıklama kapalı olsun.Telefonun rootlu olup olmaması önemli değil, işleme geçelim.

1) LGUP klasöründen çıkan 2 dosyayı da yüklüyoruz

2) Telefonu download moda alıp bilgisayara bağlıyoruz

3) LGUP programını açıyoruz

4) UPGRADE Seçeneğini işaretliyoruz BURASI ÖNEMLİ UPGRADE SEÇENEĞİNİ SEÇMENİZ GEREK !!!!

5) Resimdeki 3 noktadan marshmallow kdz yi seçiyoruz (BIN File'ın yanındaki tik işaretli olmalı)

6) Starta basıp %100 olana kadar ve "STEP" kısmında COMPLETE yazana kadar bekliyoruz

LG G FLEX 2 MARSHMALLOW'DAN LOLLIPOP'A DÖNÜŞ REHBERİ (Aynı Zamanda Marshmallow Üzerine Tekrar Marshmallow Kurarkende Kullanılıyor)

Marshmallow yüklemeyle çok benzer şekilde geri dönüş yapabiliyoruz.

1) Telefonu download moda alıp bilgisayara bağlıyoruz

2) LGUP programını açıyoruz

3) Resimdeki 3 noktadan lollipop kdz yi seçiyoruz (BIN File'ın yanındaki tik işaretli olmalı) (Lollipop kdz linklerini aşağıda bulabilirsiniz)

4) LGUP programını kapatıp tekrar açıyoruz.

5) REFURBISH Seçeneğini işaretliyoruz BU SEFER REFURBISH SEÇENEĞİNİ SEÇİYORUZ !!!!

6) Starta basıp %100 olana kadar ve "STEP" kısmında COMPLETE yazana kadar bekliyoruz

LG G FLEX 2 ROOT REHBERİ (Sadece 5.1.1)

Yapacağınız tüm işlemler kendi sorumluluğunuzdadır.

Root yöntemi SADECE H955 modeli cihazlarda denenmiştir.

İşlemler sürerken telefonla bilgisayarın bağlantısını kesmeyin. Herhangi bir şekilde bağlantı koparsa telefon brick olabilir.

Root yapabilmemiz için öncelikle telefonun driverlarının bilgisayarda yüklü olması gerekiyor. Bunun için LG PC SUITE kuruyoruz. Sonrasında aşağıdaki dosyayı indirip bilgisayara kaydedelim.

>>>>> LG Root

Hangi sistemi kullanıyorsanız ( v15a-v15b-v15c-v15d-v15e) uygun rootedsystem.img dosyasını indirmeniz gerekir. Farklı bir dosyayla işlemi devam ettirirseniz telefonunuz geri gelmeyebilir !

RootedSystem v15A
    RootedSystem v15B
    RootedSystem v15C
    RootedSystem v15D
    RootedSystem v15E

DİKKAT!!! İşlem sonucunda bilgileriniz silinebilir o yüzden başlamadan önce backup alın.
    Şimdi LG PC SUITE i silin. (En güncel driverları yüklemesi için kurmuştuk, ayrıca bundan sonraki işlemlere engel olur)

Telefondan ayarlar>telefon hakkında>yazılım bilgileri kısmına giriyoruz.
    yapım numarası kısmına "gereklli değil, siz zaten geliştiricisiniz" yazısı gelene kadar ardarda basın. Daha sonra genel kısmında Geliştirici Seçenekleri adında yeni bir menü açılacak. Buradan USB Hata Ayıklama ya tik atıyoruz.

Telefonun bilgisayara MTP bağlantı yöntemiyle bağlandığına emin olun.

İndirdiğimiz LG Root dosyasını bir klasöre çıkartıyoruz.
    İndirdiğimiz rootedsystem dosyasını winrardan çıkartıp telefonun dahili hafızasına atalım.

DİKKAT !!!Dosyanın adı rootedsystem.img olmak zorunda ve bu dosyayı telefonun dahili hafızasının ana dizinine atmanız gerekir. Herhangi bir klasörün içine atmayın veya ismini rootedsystem.img den farklı birşeye çevirmeyin. //.img dosya uzantısıdır.

Şimdi telefonun bilgsayara hangi porttan bağlandığını görelim. Telefon bilgisayara bağlı olsun.
    Bilgisayarıma sağ tık, özellikler, aygıt yöneticisine girelim.

Eğer resimdeki gibi LGE Mobile USB Serial Port un yanında (COM4) yazıyor ise sorun yok.
    COM4 yerine farklı bir rakam yazıyor ise LGE Mobile USB Serial Port a sağ tıklayıp özellikler>bağlantı noktası ayarları sekmesinden gelişmişe tıklayıp "COM Bağlantı Noktası NO: kısmından COM4 ü seçip tamama basalım. Eğer COM4 kullanılıyor diyorsa öncelikle COM4 portunu kullanan şeyi bulup aynı yolu izleyerek farklı bir porta atayın.

Bu kısım tamamsa artık root işlemine geçebiliriz.

H955 modeli için root işleminde kullanacağımız kod:
    quote:

dd if=/data/media/0/rootedsystem.img bs=8192 seek=53248 count=458752 of=/dev/block/mmcblk0

NOT: Xdadaki kullanıcılara göre bu kod H959 modeli cihazlar içinde çalışıyormuş. Kendi sorumluluğunuzda deneyebilirsiniz.

NOT: Komut satırında yazacağımız komutları tırnak içinde ve kırmızıyla belirttim. Yani tırnak işaretlerinin içindeki kırmızı yazıları yazacağız tırnak işaretlerini komut satırında yazmıyoruz !

1) Telefonu bilgisayardan ayırıp kapatalım
    2) Telefonun ses artırma tuşuna basılı tutarken usb kablosuyla bilgisayara bağlayın ve download mode yazısı gelene kadar tuşa basmayı bırakmayın
    3) LG Root klasöründe ports.bat dosyasına çift tıklayın. Açılan komut ekranında LGANDNETDIAG1 in yanında COM4 yazıyor ise pencereyi kapatın değil ise devam etmeyin. Örnek Aşağıda
    4) LG Root klasöründe boş bir yere shift tuşuna basılı tutarken sağ tıklayın "komut penceresini burada aç" a basın.
    5) Komut ekranına şunu yazın ve enter a basın "Send_Command.exe \\.\COM4"
    6) Komut ekranına "id" yazın ve enter a basın. Şu tarz bi yazı çıkacak "uid=(0)root gid=(0)root". Çıkmaz ise CTRL+C tuşlarına basıp adım 5 e geri dönün.
    7) H955 için yukarıda yazan kodu kopyalayıp komut ekranına yapıştırın ve enter a basın. Bu işlem biraz sürecek.
    8) İşlem bittiğinde # işareti çıkacak. Bu işaret çıktığında "LEAVE" yazıp enter a basın. (Büyük harflerle yazmanız gerekiyor)

Telefonunuz reset atıp açılacak açıldıktan sonra usb kablosunu çekebilirsiniz.
    Dahili hafızaya attığımız rootedsystem.img dosyasını silebilirsiniz.
    UYARI !!! OTA güncellemelerini yapmamanız gerekiyor. Eğer rootlu iken OTA güncelleme yaparsanız telefonunuz birdaha açılmaz.
    Rootlu sisteminiz hayırlı olsun :)

LG G FLEX 2 STOCK ROM YUKLEME REHBERİ

Şimdi stock rom, yani telefonun orjinal yazılımı elle nasıl atılır (zaten custom rom yok) aynı zamanda root nasıl silinir ( bu işlemle root gider ) onu anlatıyorum.
    Bu işlemden sonra telefon ilk aldığınızdaki hale döner tamamiyle sıfırlanır. Gerçek anlamda formattır.

Öncelikle indirmemiz gereken programlar:

1) LG Mobile Support Tool
    2) LG Flash Tool
    3) Stock ROM

3. Linkten istediğiniz ülkenin sürümünü indirip kurabilirsiniz yeter ki telefonunuzla aynı model olsun. Yada ben uğraşmam derseniz yukarda kırmızıyla "Check New Firmware" yazıyor. Oraya imei numaranızı girerek telefonunuzun en son sürümünü ve download linkini bulabilirsiniz. IMEI numarasına bakmak için telefondan numara tuşladığınız yere gelip *#06# yazın karşınıza çıkacaktır.

Driverlarımızın yüklü olduğunu farzederek devam ediyorum.
    LG PC SUITE yüklü ise silin.
    LG Flash Tool dosyasını bir klasöre çıkarın.
    LGMobileSupportTool isimli dosyayı kurun ve uygulama açılana kadar bekleyin açılınca kapatın.

DİKKAT !!! Herşeyiniz silinecektir (hafıza kartı dahil) o yüzden yedeklerinizi alın ve hafıza kartını işlemden önce çıkartın.

NOT: Root yönteminde her şeyi, terimleri vs. detaylı anlattığım için burada işi biliyormuşsunuz gibi anlatıyorum, anlamadığınız kısım olursa root kısmına göz atın.

1) Telefonu download moda alın
    2) Telefonun ses artırma tuşuna basılı tutarken usb kablosuyla bilgisayara bağlayın ve download mode yazısı gelene kadar tuşa basmayı bırakmayın
    3) LG Flash Tool klasöründeki LGFlashTool2014 isimli dosyayı yönetici olarak çalıştırın.
    4) Sağ taraftaki ufak klasör simgesine tıklayıp indirdiğiniz romu seçin.
    5) CSE Flash butonuna tıklayın.
    6) Starta basın
    7) OK'a basın

İşlem birçok sebebe bağlı olarak 3-15 dakika sürebilir.
    İşlem sürerken usb kablosunu çekmemeye, bilgisayarın kapanmamasına, telefon ile bilgisayarın bağlantısını koparacak herhangi birşey olmamasına dikkat edin.
    Yoksa telefon bir daha açılmayabilir.
    Telefonunuz tam anlamıyla açılana kadar usb kablosunu çekmeyin.

Teşekkürler
    @xda
    @randrew87 for root
    @quangnhut123 for lg flash tool
    @englishmale for v15c rootedsystem

LG G FLEX 2 XPOSED YÜKLEME REHBERİ

XPOSED Nedir ? Ne İşe Yarar ? Basitçe xposed ile arayüzümüzü kişiselleştirebilir, daha işlevsel hale getirebilir, kendimize göre temamızı ayarlayabiliriz. Görsellik dışında sadece root ile yapamayacağımız şeyleri yapmamıza da olanak sağlar. ( Xposed öncelikle root gerektirir ! ) Mesela cihazın deep sleepten uyanmasını belli şartlarda engelleyip güç tasarrufu yapabilirsiniz. Hepsi için ayrı programı var.

Görsellik konusuna örnek vermek gerekirse; Status bara ( üstteki bildirim çubuğuna) cpu kullanımı, kalan ram miktarı, pil ve cpu ısısı, download hızı göstergeleri gibi şeyleri (daha çok var) ekleyebilirsiniz. Saati ortaya alabilir ikonların rengini veya şeklini değiştirebilirsiniz. Arayan resmini tam ekran yapabilir, konuşma ekranına konuşmayı kaydetme özelliği katabilirsiniz. Saymakla bitmez ben nasıl kurulduğuna geçiyorum

Öncelikle alttaki dosyaları indirelim:

1) XposedInstaller_3.0_alpha4
    2) Xposed-v79-sdk22-arm64.zip
    3) FlashFire v0.24

Flashfire ın yeni versiyonlarıda var ancak 0.24 den sonrası bizim telefonda çalışmıyor.

Dosyaların hepsini dahili hafızaya atalım. Ne olur ne olmaz şarj %40 falan olsun çünkü işlem uzun.

1)FlashFire uygulamasını açıp root izni verin. Sonra artı işaretine basıp flash zip or ota seçeneğine tıklayın.

2)Xposed-v79-sdk22-arm64.zip dosyasını seçin sonra Auto Mount seçeneğini pas geçin okey deyin.

3)Aşağıdaki Flash yazısına tıklayın ve gidip işinize bakın

4)Şimdi siz flasha tıklayınca ekran kapanacak ve telefon bir süre ekran kapalı işlem yapacak.

5)Bu bazı kullanıcılarda 45 DAKİKA sürmüş bazılarında 15 dakika. Bende 12 dakika sürdü

6)Bu süre zarfında ekran hep kapalı kalacak yani telefon yandı gitti falan diye evhamlanmayın, telefonu kapatmaya kalkmayın.

7)İşi bitince ekran açılacak yazılar çıkacak işte yüklüyorum falan diye sonra reset atıcak.

8)XposedInstaller_3.0_alpha4 adındaki indirdiğimiz uygulamayıda kuruyoruz artık tamamız.

FlashFire uygulamasını silebilirsiniz işimiz yok artık onunla.

TAVSİYE XPOSED MODÜLLERİ

Şu zamana kadar pek xposed kullanan biri değildim. Aslında kurmayacaktım bile ama burda anlatmadan önce kendi telefonumda çalışıp çalışmadığını test edeyim dedim. Kurmuşkende silmekle uğraşmadım biraz karıştırdım faydalı birkaç modül buldum tavsiyem sizde yükleyin.

Amplify , zaten xposed diyince artık neredeyse ilk akla gelenlerden. Beğendim hatta pro sürümünü bile satın aldım

RemoveBatteryWarningColor , işte en sevdiğim. Hani güç tasarrufu moduna alınca bildirim çubuğuyla alttaki tuşlar o abes turuncu renge bürünüyor ya, işte bu onu kaldırıyor. Renk değişmiyor

Greenify , bilmeyen azdır herhalde ben pro sürümünüde aldım. Xposed ile dondurduğumuz uygulamalardan bildirim alabiliyoruz. Birde daha hızlı çalışıyor.

G4TweaksBox , markette yok. Zaten birçok özelliği çalışmıyor bizim telefona uyumlu olmadığı için ama bazılarının seveceğini düşündüğüm çalışan özellikleri var bir denersiniz.

Sizin de tavsiye edeceğiniz xposed modülleri varsa yazın deneyelim.

Viper4Android Nasıl Yüklenir ?

Viper4Android cyanogenmodun dsp manager adlı ekolayzer programının geliştirilmiş hali.

Şimdi ben sırf bu programı yüklemek için root oldum bu telefonda. Çünkü lg nin telefonlarının hepsi böyle bass çıkışı yok neredeyse.
    Aynı şarkıyı kulaklıkla samsung telefonlara takıyorum en kötüsü bile daha güzel ses veriyor daha çok bass vuruyor.

Bu programla hoparlörden, kulaklıktan çıkan sesi, bası, tizi kafamıza göre artırıp azaltabiliriz. Efekt falanda verebiliyoruz. Karışık bir program değil. Kuruluma geçelim.

İndirilmesi gerekenler:

1)SELinuxModeChanger-v3.2-release

2)Viper4Android
    İsterseniz marketten isterseniz linkten viperı indirin ve kurun.

1)Root olmamız gerekiyor her zamanki gibi.

2)Marketten busybox programını indirip busybox kuruyoruz.

3)SELinuxModeChanger uygulamasını açıp Permissive e tıklıyoruz.

4)Viper4Android i açıp süper ses driverını kuruyoruz. Telefon yeniden başlayacak.

Aşağıda hazır Bass veya Ses kalitesi odaklı profil linki verdim onu şiddetle kullanın diyorum.

-->>Viper4Android Ses Profili

Kullanmak için rardan Viper4Android klasörünü çıkarıp ( klasör halinde atacaksınız) dahili hafızaya atıyoruz.
    Viper uygulamasında menüye girip efekt profili yükle diyoruz Bass istiyorsanız Clear Bass, temiz ses istiyorsanız Clear Audio seçeneğine tıklıyorsunuz.
    Bu profiller sadece kulaklık için ayarlanmıştır. Deneyin vazgeçemeyeceksiniz o kadar iddialıyım

Ses profili için @Resurrectionn hocama teşekkürler.

Gizli menü tuş kombinasyonu-->>

5.1.1 için 277634#*#

6.0.1 için *#546368#*955#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makify -- 15 Temmuz 2017; 3:29:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon iyi 1400 1600 lira arasi olur ama rami cok az 3gb olsaydi iyiydi ve 4gb bu fiyatlara cok tutulmaz gibi ama ben olsam kavisli ekran icin bi incelerdim

• 5" olsaydı lg g3 gen geçilirdi. g3 yda g2 den bu cihaza geçmenin bir mantığı yok

• İnceleme videosun da ışık arka kapağa, farklı bir açıdan yansıyınca,arka tasarım böyle olsaymış dedim :)https://store.donanimhaber.com/68/26/4f/68264f2861889096dce4ab42e346a0a1.png

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talatcaner -- 5 Ocak 2015; 21:40:50 >
  • 2300 tl cıvarı bır paraya gırebılır. hem $ ın artması hemde yenı vergı cok vuruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

5" olsaydı lg g3 gen geçilirdi. g3 yda g2 den bu cihaza geçmenin bir mantığı yok

tüketici hastalığına yakalanmışsınız.. bir an önce hastahaneye gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg -- 6 Ocak 2015; 14:08:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

2300 tl cıvarı bır paraya gırebılır. hem $ ın artması hemde yenı vergı cok vuruyor

bir telin en az 3000-4000 tlden satilmasi gerekiyor ve indirime gitmemesi gerekiyor ki hastalık haline gelmiş telefon değiştirmeleri bitsin.

• 5.5 inç en ideal ekran boyutu . Küçük telefon sevenler gidip ya iphone almalı yada Xperia Z compact serilerini yada benzeri ufak ekranlı telefonları . Bir telefonu almam etmem diyenlerde o telefon çıktığında ilk alacaklardır Bu telefonda şu anda gördüğüm eksi yönler ram miktarı ( hernekadar hızlı olsada miktarıda önemli ) - kameranın hala daha 13mp seçilmekte ısrar edilmesi ( Piyasada adı yeni duyulan firmalar bile Sony 20.7 mp kameraları kullanmaya başladı ) - Bataryanın 3000 Mah de kalması ( en az 3500 olmalıydı )...

Hafıza sanırım artırılabiliyor eğer öyleyse bu telefon için bir artıdır . Ayrıca ekranın 1080p seçilmeside gene mantıklı bir yaklaşım olmuş ( Eğer ekran düz ve batarya 3500 ve üzeri olsaydı 2k ekran yakışırdı . ama bu haliyle 1080p iyi seçim )
  • Sencede özelliklerini yanlış vermedinmi. Anladık konu açıyorsun da keşke gsmarenayı falan geçtim bi mesut çeviğin videosuna baksaydın.

• Öncelikle hayırlı olsun. Tasarım olarak çok Üstün bir telefon. G2'den sonra geçiş yapabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru özellikleri verin de düzeltelim neyi yanlış ?

• Billy The Kid kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dediğiniz özellikler G4 ile gelecek büyük ihtimalle. 4 gb ram 3400 mAh. Ram olayına aslında pek takılmamak lazım. Şuanki uygulamalarda 2 Gb rahatlıkla yetiyor. Ben şuana kadar rami 200 civarında bile görmedim. Telefodaki bütün uygulamaları açınca bile boşta 300 mb civarı alan oluyor. Hem ram şişmesi olayı da eskide kaldı zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melikbey M kullanıcısına yanıt
    3 secenek var
    16 gb rom 2 gb ddr4 ram
    32 gb rom 2 gb ddr4 ram
    32 gb rom 3 gb ddr4 ram..

• quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

Doğru özellikleri verin de düzeltelim neyi yanlış ?

http://m.gsmarena.com/lg_g_flex2-6916.php

Bak bide mesut çeviğin video var onada bak bi zahmet.
    Amacım konunu baltalamak değil ama aceleye getirmişsin biraz.

• teşekkür ederim insanlık hali oluyor böyle şeyler.elektrikler gelir gelmez duzeltirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

teşekkür ederim insanlık hali oluyor böyle şeyler.elektrikler gelir gelmez duzeltirim.

Sorun değil hayırlı olsun konu.

• ana konu budur lütfen buradan devam ediniz.bunun dışında açılan konular yönetime şikayet edilip silinmesi talep edilicektir

• Herkeze ıyı forumlar ben normalde lg g flex ılk cıkanı alcaktım ama yenısı cıkıyomus eskısınden vazgectım g flex 2 beklıcem ama soyle bı soru var kafamda bu yenı ıslemcı cok ısınıyo dıye bıkac kere ertelendı ve ılk g flex 2 de kulanılcak acaba sorunlu bı ıslemcı olurda telefon elımızde kalmasın yada uzulmeyelım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.