Şimdi Ara

Underworld: Evolution (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Underworld: Evolution (2006)

Vampirlerle kurt adamların ezeli savaşını ele alan ilk Karanlıklar Ülkesi filmi, iki ırkın özelliklerini barındıran bir melezin ortaya çıkışı ve vampir soyuna yüz yıl boyunca önderlik edecek bir soylunun uykusundan uyanmasıyla sona ermişti. Aynı ekibin gerçekleştirdiği ikinci film Karanlıklar Ülkesi: Evrim, ilk filmin sona erdiği yerden başlıyor. En fazla bir iki saat sonrasında, aynı karakterleri aynı gecenin sabahında takip ediyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• filmi sinemada izledim gerek efekler olarak süperdi, konusuda ilk serideki gibi güzeldi, Underworld 1 i izleyip eğenenlerin kaçırmamaı gereken bir film
  • underworld 1'i beğenen çoğu kişi zaten şimdiye kadar izlemiştir diye düşünüyorum. Zira film Türkiye'ye daha yeni gelsede filmin dvd'si yurt dışında 6 haziranda çıktı.. Bize daha yeni sinemalarda geldi film...
  • İlk filmi izlemis ve cok begenmistim bunuda en kısa zamanda izliyecegim ayrıca dikkat ettinizmi ülkemize bazı filmler baya gec gelmeye basladı ve bu olay gittikce artıyor gibime geldi.
  • ben 1 i izlemedim bunu izlersem çok şey kaçırırmıyım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

ben 1 i izlemedim bunu izlersem çok şey kaçırırmıyım?

fransız kalmazsın ilk filmi izlemesen de olur.. bu film yeni mi girdi vizyona dvdsi var bende :-)
  • ilki mi daha guzel bu mu.yani ilk filmi indirmeme degermi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

ilki mi daha guzel bu mu.yani ilk filmi indirmeme degermi?

bu tür filmlerden hoşlanıyorsan değer,bence yine de ilk fimi indir seyret peşinden ikinci filme gidersin
  • 4 ay kadar önce DVDrip indirip izlemiştim...O zaman vasatın altında bulmuştum...İlki daha güzeldi bence.
  • indirmede oldgum filmler bitsin bunada göz atıcam teşekkurler cevaplar için
  • seyredeli 1 sene oldu bu filmi yahu bu kadar geç gelmesi bu filme yakışmaz . gayet güzel makyaş ve kostum tasarısı ve efekler için bayağı uğraşılmış bu türden hoşlananları tatmin edecek bir filim..
  • ilk filmin gölgesinde kalmış bir devam filmi bence. ilk filme bayılmıştım ben, bunda ise 1.nin hatrına izlemiş gibi oldum.
  • Yahu ben bu filmi 1 yıl önce izledim nasıl bu kadar geç geldi Türkiye'ye. Zaten afişleri görünce inanamadım. Acaba dedim "3. film mi bu?" diye bocaladım kendi kendime.

Elinde 1.film olanlar şöyle bir hatırlama amacıyla bakıp gitse çok hoş olur. Zira başta özet geçerken isimlere yabancı kalıyor insan hemen hatırlayamayabiliyor. Bu serinin 2 filmini de sevdim ben. İzlemek isteyenlere tavsiye ederim.
  • Ben 3.cüsünü duydum galiba underworld sytch'li bişeydi ama tam olarak hatırlayamıyorum....
  • bende bu film şubat2006 da seyrettim.süper bi film.
  • Bugün izledim film çok güzeldi 1.sinden daha iyi olmuş diyebilirim...
  • arkadaşlar bu film amerikada ne zaman vizyona girdi
    bu filmi geçen sene izledim die hatırlıyom( korsan tabi))
  • bence 1'ci si daha güzeldi ama 2'ciside fena değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anlvrskn -- 1 Kasım 2006; 9:59:42 >
  • Yahu bunun 3. çıktı ya....
  • 2. film ülkemizde 3 yıl gibi uzun bir aradan sonra vizyona girdi. ilk filmi izleyip sonra 2 yi izlemek anlmada daha kolay olur.

filmin 3. sü çıktımı- çıkarmı bilmem ama 2 mutlu son gibi bitti :) 3 çıkarsa 4.film de olur heralde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.