Şimdi Ara

VLC uygulaması beta sürümü ile Windows Phone mağazasında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• VLC uygulaması beta sürümü ile Windows Phone mağazasında

Masaüstü platformların popüler medya oynatıcısı VLC Player, Android ve iOS platformlarından sonra kapalı beta olarak Windows Phone platformuna gelmişti. Uygulama açık beta sürecine başladı.

Sayısız ses ve video sıkıştırma formatlarını destekleyen VLC sürüm gereği pek çok hatayı da bünyesinde barındırıyor. Ancak zamanla bu hatalar giderilecektir. VLC uygulaması Windows modern arayüz sürümü için topluluk bağış desteğine başvurmuş, destek beklenenden fazla olunca artan para kaynağı Windows Phone uygulamasının geliştirilmesi için harcanmıştı. Uygulamanın ne zaman final sürümüne geçeceği bilinmiyor. 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wp nin gelişmesi güzel ancak her uygulamanın haber olması bile wp nin nekadar geride kaldığının acımasız bir göstergesi.

• Berbat olmuş insanları beklentiye sokup iki de bir uygulamadan atan atmadığı zamanda sürekli donan albüm kapaklarını göstermeyen uygulama yapmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende düzgün çalışıyor ama daha iyi çalışabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: urk

Berbat olmuş insanları beklentiye sokup iki de bir uygulamadan atan atmadığı zamanda sürekli donan albüm kapaklarını göstermeyen uygulama yapmışlar

Uygulama açıklamasında Beta olduğu yazıyor. Beta bir uygulamayı eleştirmek, inşaatı bitmemiş bir evi satın almak gibidir, bitmeden yorum yapmak çok saçma olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Orijinalden alıntı: urk

Berbat olmuş insanları beklentiye sokup iki de bir uygulamadan atan atmadığı zamanda sürekli donan albüm kapaklarını göstermeyen uygulama yapmışlar

Uygulama açıklamasında Beta olduğu yazıyor. Beta bir uygulamayı eleştirmek, inşaatı bitmemiş bir evi satın almak gibidir, bitmeden yorum yapmak çok saçma olur

Anlamını biliyorum ama yayınlanış süresini takip etmediğiniz belli nasıl anlatsam,1 yıl önceden duyuruyu yapacaksınız her fırsatta heyecanlandırıcı açıklamalar yapacaksanız 1 ay kapalı beta kalacaksınız (kapalı betada video codec uygulaması video açmıyordu) 1-2 güncelleme yapıp aceleyle mağazaya süreceksiniz hımm sonuç ? Video dan atma,albüm kapaklarını tanımama,bir o kadar yavaş açılış,donma olacak.Şimdi kusura bakmayın vaad edilen ile ortaya konulan arasında dağlar kadar fark var he beta demişsiniz 1 yıl geliştirilen uygulamanın beta olarak çıkması bana göre zaten daha da komik bi durum (Aslında bu sorun WP mağazasının genel sorunlarından)

Edit:Ev konusuna değinmedim,şimdi siz ünlü bir inşaat firmasısınız heyecanlı açıklamalar yaparak kalbini çeliyorsunuz bana güzel ev fotoğrafları gösteriyorsunuz bolca zaman harcayarak bana bir ev yapıyorsunuz aaa oda ne evin kapısı zor açılıyor tuvalet yok duvar çatlak peki açıklama olarak "yav bu ev beta zamanla tuvaleti yaparız duvar da sorun değil" demek bana samimi gelmiyor dönüp bunca zaman bunu mu yapabildin maden olay buydu çok beklentiye sokmasaydın demek daha samimi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urk -- 6 Ocak 2015; 1:41:57 >

• Wp gelişiyor...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.