Şimdi Ara

Omate iki yeni akıllı saat duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Omate iki yeni akıllı saat duyurdu

Kickstarter üzerinden ticari hayata atılan ve sevilen akıllı saat markalarından birisi haline gelen Omate, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Firma iki yeni akıllı saat daha duyurdu.

Omate genelde düşük fiyatlı akıllı saatler ürettiği için donanım ve fonksiyonelliği de sınırlı oluyor. Saatlerde MediaTek Aster MT2502 yongaseti bulunuyor. 260MHz saat hızında çalışan bu yongasetinde Bluetooth, bellek ve mikrokontrolcü ünitesi entegre olarak yer alıyor.

Omate Roma ve Omate Racer olarak isimlendirilen bu saatler temel anlamda bildirim yansıtma ve fitness takibi yapıyor. Dokunmatik ekranları ise sürekli aktif halde kalabiliyor. Yongaseti sayesinde saatler bir haftaya kadar kullanım ömrü sunuyor.

Omate Roma biraz daha premium görünüme sahip. Racer ise daha sportif bir görüntüye sahip. Omate Racer 5 Ocak itibariyle ön siparişe başlayacak ve 10 gün boyunca 99$ seviyesinde olacak. 31 Ocak itibariyle satışa başlayacak olan modelin fiyatı da 129$'a yükselecek. Omate Roma modelinin ise Mart ayında piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

• Pili gerçek kullanımda 5-7 gün giderse ve Türkiye satış fiyatı 299-349 tl arası olursa alınacak en mantıklı akıllı saat olacaktır.

• Öncelikle kickstarter sitesini seviyorum ve destekliyorum baştan söyleyeyim ama nedense kickstarter projesi olarak başlayan ürünleri almak bana mantıksız geliyor. Üretici muhattap bir firma yok karşında, köşebaşında telefon satan çantacılar vardı bir zamanlar onlar gibi bugün var yarın yok.

• yakışıkla gözüküyorlar

• Offf, sadece pil süreleri yeter, tasarımlar yakıyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işallah pilleri dedikleri gibi gider

• Siparişi verdim 99 + 15 (kargo) dolar , daha kullanımına ait herhangi bi video falanda yok. Pebble steel kullanıcısıyım bakalım rafa kaldırıcakmıyım

• Alışkanlıktan mıdır nedir yuvarlak hatlı akıllı saatler daha çok hoşuma gidiyor. Özellikler doğruysa fiyat 400ün üzerine çıkmazsa kesinlikle alınmaya değer
  • ilk saatin kasası Officine Panerai Radiomir 1940 3 Days PAM00514

[simage]https://store.donanimhaber.com/3f/7f/c0/3f7fc0cb420cf56edf6c9cbe2e54813b.jpg
    [/simage]

http://www.luxurybazaar.com/items/itemid_34267_Radiomir_1940_3_Days_PAM00514.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaman Ötesi -- 22 Ocak 2015; 20:02:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FromZeroToHero

Öncelikle kickstarter sitesini seviyorum ve destekliyorum baştan söyleyeyim ama nedense kickstarter projesi olarak başlayan ürünleri almak bana mantıksız geliyor. Üretici muhattap bir firma yok karşında, köşebaşında telefon satan çantacılar vardı bir zamanlar onlar gibi bugün var yarın yok.

Proje yapılmazsa paranız geri veriliyor yada proje parayı toplayamadıysa da geri veriliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar süreç hakkında fikir sahibi olsam da açıklama için teşekkür ederim.
    Benim söylemek istediğim şey aldığınız ürüne zarar geldiği zaman karşınızda bir firma olmaması. Yedek parça, garanti ya da servis gibi eksiklerinin olması, karşınızdaki üretimi yapanlar sonuçta bir firma değil ve size taahhüt ettikleri çoğu zaman sadece ürünün elinize ulaşması. Aldığınız ürünü onarmak için genellikle ya 3 boyutlu yazıcınız olacak kendiniz parça üreteceksiniz ya da yurdum elektronikçilerine amerika'yı tekrar keşfettireceksiniz...
    Anlatmak istediğim buydu.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FromZeroToHero

Her ne kadar süreç hakkında fikir sahibi olsam da açıklama için teşekkür ederim.
    Benim söylemek istediğim şey aldığınız ürüne zarar geldiği zaman karşınızda bir firma olmaması. Yedek parça, garanti ya da servis gibi eksiklerinin olması, karşınızdaki üretimi yapanlar sonuçta bir firma değil ve size taahhüt ettikleri çoğu zaman sadece ürünün elinize ulaşması. Aldığınız ürünü onarmak için genellikle ya 3 boyutlu yazıcınız olacak kendiniz parça üreteceksiniz ya da yurdum elektronikçilerine amerika'yı tekrar keşfettireceksiniz...
    Anlatmak istediğim buydu.
    Teşekkürler.

Kusura bakmayın yanlış anlamışım sizin bir nevi haklısınız yani ürün bozulduğunda ne yapacağız belki yardımcı olurlar çünkü yeni firma bu ne kadar iyi davranırsa o kadar çok müşteri kazanır :) ama mesela benimde projem var ama koyamıyorum illa yurt dışında hesabının olması gerekiyor :( çünkü türkiyeden proje sunamıyoruz :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.