Şimdi Ara

Mobilite: Samsung Galaxy S6, LG G4, Lenovo telefonların Türkiye macerası ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Sunucularınız Erdi Özüağ ve Ender Yıldız bu bölümde, Apple ürünlerine ülkemizde gelen zam, Samsung Galaxy S6 ve yeni Galaxy Note 4 versiyonu, LG G Flex 2 ve G4 ile birlikte Palm markasının dönüşü, Samsung'un fansız dizüstü bilgisayarı ve Lenovo'nun akıllı telefonlarının ülkemiz macerasını konuşuyorlar. İyi seyirler dileriz.

• Izleyelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 240p yuklemeyecekseniz o butonu neden koyuyorsunuz. ?

Buraya kac kere sitem ettim.

Ozelden rica ettim.

Askeriz kotamiz 240p ye ancak yetiyor diye ama ne 2si1 ne de mobilite artik 240p yuklenmiyor...

• Lenovo gayet kaliteli bir telefonla geliyor gerçekten. Büyük biraz ama kalitesi gözler önünde.

• Program biraz hava durumu tahmini gibi olmuş :) Yeni telefon almış kişilerin canını sıkacak türden tahminler de var. Zar zor para denkleştirip tel alıyoruz snapdragon 810 lu modeller geliyor :D Umarım 32bit desteği pat diye çekilmez piyasadan.
  • Bu fiyatın koruma talebi neticesinde gelecek olan vergi ile alakası yok. Forumda yurt dışında da böyle fiyat artışları olduğunu söyleyen arkadaşlar vardı.

Birde ilgili vergiler eklenirse artık kimseye iPhone tavsiye etmeye dilimiz varmayacak forumda.
  • Nasılki samsung galaxy serisinin efsane telefonu s2 idi lg g serisinde de g2 olacak gibi gözüküyor
  • 1,5 yıllık G2 kullanıcısı olarak kalemli telefon sever ve daha büyük ekran isterken G4'ün hem kalemli hem daha büyük ekranla gelme ihtimali beni oldukça sevindirdi.
  • Reserved ne ya.... Buna edit gelmyck.....

Kimse kusura bakmasın arkadaşlar yorum yazalım.

Apple la selamlar... Sanki Türkiye de kriz çıktı %50 devalüasyon oldu.

Yazık batacaklar gelirlerinde azalma olacak. Bu ne ya......
  • Adamlar 2-3 bin liralık telefonları her sene çıkarmaya başladı siz 100 liralık Call of Duty Assassins Creed oyunları her sene çıkıyor baydı diyip durun
  • Benim mesajımı silen delikanlı hangi kurala göre sildiğini belirtirse sevinirim...

Videoya gelince;

* Apple "yolunacak keriz bol oldukça devam" mantığını iyiden iyiye benimsemeye başladı sanırım... Unutmamalılar ki Nokia'da zamanında tekti ama şimdi yok...

* Samsung S5 memnuniyet konusuna ben de katılıyorum... Gerçekten rakiplerine göre pek çok açıcan daha iyi ve sorunsuz bir cihaz... G3, Xperia Z serileri, M8 vs pek çok kronik soruna sahipken S5'te 6 aylık kullanımımda hiçbir problem görmedim ki forumdaki ana konuda da kronik bir sorundan bahseden yok...

* Samsung 9 Serisi Ultrabook kullanan birisi olarak yenisinin de başarılı ve MBA'ya iyi bir rakip olacağı kanısındayım... Ama fiyat bu sefer fazla gibi...
  • editlerim
  • lenovadan 5 dakıka mı bahsedecektınız kınıyorum sızı

• Çok güzel incelemeler olmuş, donanımhaber sayesinde güncel kalıyoruz. Çalışmalarınızın emeği olarak sizlere çok teşekkür ederim.

• Lenovo Vibe Z2 Pro kaç kağıt olacak acaba. Rakiplerine göre uygun fiyatla satılırsa almayı düşünüyorum. Zaten Huawei Mate 7'de tırt çıktı.
  • video biraz parlak olmuş :) samsung tvlerdeki görüntü ayarlarından "dinamik" seçeneği gibi :)

• Vergiler nedeniyle üst model telefon almak bizim için hayal olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

lenovadan 5 dakıka mı bahsedecektınız kınıyorum sızı

Merhaba,

Lenovo konusundaki enerjimizi, 13 Ocak'ta yapılacak Türkiye lansmanına saklıyoruz. Sonrasında zaten bol bol konuşacağız.

Teşekkürler, iyi geceler.
  • Attığım mesajı silenler olmuş

Edit: Rezerve
  • Telefonlarda ekstra vergi alarak türkiye firmalarını destekleyeceğiz vs tam bir yalan fazladan para almanın yöntemini arıyorlar nerden para kaldırabilir iz onun hesabını yapıyorlar ... Tamamen yalan bence.

Ayrıca konu basliklari belli değil mi burada konu başlıklarını paylassaniz da o şekilde konuları acsacsaniz nasıl olur. Burada konu mankeni muhabbeti durumuna düşülüyor.

Güzel bir video du herşeye rarağmen güzel bilgiler kazandık diye dusunuyorum. Ayrıca farklı markaların türkiye piyasasına girmesi daha güzel olur zenginlik kazanır ve daha uygun ve donanımlı telefonlR gelir hak eden kazanır ...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.