Şimdi Ara

AVEA TAAHHUT PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar hattimin uzerine bir cihaz aldim cihazin sozlesmesi 2016 da bitiyor woops tarifesini kullaniyordum tarifem onceki ay bitti yani cihaz harici herhangi bir kampanyaya taahhutum yada uyeligim yok
    Bir yakinim vasitasiyla kamu mega referans almak istedim az once fakat avea mus.hizmetleri bana cıhaz kampanyam oldugu ıcın bu tarıfeye gecemıyecegimi belirtti fakat baska konusma-internet tarifelerine taahut verebilecegimi belirrtti.
    Bu sekilde kamu mega referans tarifesine gecen varmi?
    Benim ne yapmam gerekli??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihaz kampanyalarinda tarifeler gruplandirilmistir.Kendi grubunuzdaki tarifelere geçebilirsiniz farklı tarifelere gecemezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Cihaz kampanyalarinda tarifeler gruplandirilmistir.Kendi grubunuzdaki tarifelere geçebilirsiniz farklı tarifelere gecemezsiniz.

Yani benim farkli bir tarifeye uye olarak yola devam etmem gerekecek sanirim..
    Woops tarifemi devam ettirmek istedim ama ayni tarifeyi ikinci yil kullanamazsiniz dediler :(

• quote:

Orijinalden alıntı: bolsu1

quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Cihaz kampanyalarinda tarifeler gruplandirilmistir.Kendi grubunuzdaki tarifelere geçebilirsiniz farklı tarifelere gecemezsiniz.

Yani benim farkli bir tarifeye uye olarak yola devam etmem gerekecek sanirim..
    Woops tarifemi devam ettirmek istedim ama ayni tarifeyi ikinci yil kullanamazsiniz dediler :(

Woops a devam edebilirsiniz taahhutsuz olarak sorun olmaz onda illa değiştirmeniz gerekmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.