Şimdi Ara

Seagate'den dünyanın en ince taşınabilir diski

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Seagate'den dünyanın en ince taşınabilir diski

Seagate dünyanın en ince taşınabilir diskini duyurdu. Sadece 7mm kalınlığında olan ve buradan yola çıkılarak Seven (7) adı verilen depolama sürücüsü, 500GB kapasite sunuyor. USB 3.0 arayüzünü destekleyen dolayısıyla yüksek transfer hızı sunan sürücü, Seagate'in, kişisel bilgisayarlar için dünyanın ilk hacimli üretim 5.25-inç hard diski duyurmasının 35. yılı şerefine hazırlandı. 

Seagate'in yaptığı açıklamaya göre iPhone 6 Plus'tan daha ince olan sürücü, şirketin 5mm kalınlığındaki Angsana diskini baz alıyor ve sahip olduğu dış kasa ile birlikte toplam kalınlığı 7mm oluyor. MacBook Air ya da benzeri ultra-ince tasarımlı dizüstü bilgisayar kullanan ve bunu yine ince-şık aksesuarlar ile tamamlamak isteyenler için Seven, 100$ fiyatla bu ay satışa çıkıyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Seagate'den dünyanın en ince harici diski

• Harddiski iphone 6 plus ile kiyaslamak da iyiymiş. :D

• Seagate adamdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni yapılan kaplamasız Kartal metrosu gibi Metrobüs çıkışında gördüm. Bizim orda böyle Okullar da var tehlikeli mi olur acaba bileyim.

Metro gibi yeni yapılan yapılarda kaplama yapılmadan sıvararak yapılan yerler gibi olmuş. Maliyet olmasın diye yapıyorlar heralde ama şekil duruyor biraz yani.
    Seagate'den dünyanın en ince taşınabilir diski

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elefue -- 4 Ocak 2015; 16:07:35 >
  • Görsellerden birinde parmak izi okuyucusu gibi bir şey var.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Harddiski iphone 6 plus ile kiyaslamak da iyiymiş. :D

Aynen

• Seagate candır, WD canandır. Samsung'un Allah belasını versin.
  • Fiyatıda aşırı değilmiş. Bence güzel iş çıkarmışlar.
  • Elefue kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen kafes vardır onda. Yoksa böyle duracağını sanmıyorum.
  • Harici HDD ince olsa ne olur olmasa ne olur. Sanki sürekli cebimizde taşıyoruz.

• Markanın nefes aldığını görmek güzel. Ortalığı kasıp kavuran SSD sektöründe de kısa zamanda yeni sandforce kontrolcülerle buluşmak dileğiyle.

• 1 tb olsun 200 $ alırıö

• 100$'a yemede yanında yat, fakat fazla ince olmasıda iyi değil sanki, bükülür falan .s.s

Benimki de laf, sonuçta cebinizde taşımayacaksınız :)

Mesajı atmadan gelen edit: Taşınabilir diyormuş, bükülür la bu

• Güzelmiş valla.Ama arkadaşın dediği gibi bükülürmü acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok ince HDD yaptık tarz oldu ama saniyelik veri aktarım hızı 100mb :) Benim bildiğim Hdd plaka sayısı artıkca kapasite ve veri yazma ve okuma hızı artıyor. Bu bu incelikle hdd dolmaya başladıkca öksürür.

• Hadi tamam ince olması hoş bir şey de, sırf ince diye de kazıklanmaya da gerek yok bence.

57 Dolara 1 TB disk alabiliyorken, biraz daha ince diye 500 GB'a 100 Dolar vermem.

• Niyeyse çok beğendim
  • Estetik olmus ama kapasite dusuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • silikon power

• Vay be adamlara bak nasılda yapmışlar ancak gerçektende infom@n arkadaşıma katılıyorum çünkü cebimmizdemi taşıyoruz biz sanki ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.