Şimdi Ara

LG G Flex 2 ortaya çıktı, işte ilk görüntüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G Flex 2 ortaya çıktı, işte ilk görüntüsü

LG G Flex 2 nihayet resmiyet kazandı. Güney Koreli şirket henüz duyuruyu gerçekleştirmiş olmasa da, CES 2015 Fuarı'ndaki hazırlıklar kapsamında LG'nin tanıtım malzemeleri de görüntülendi.

Haberimize konu görselde LG, kavisi yeniden tanımladığını söylüyor. Telefonun genel form faktörü, önceki haberimizde yer alan daha küçük ekran bilgisini doğrular nitelikte.

6-inç olan ilk modelden farklı olarak G Flex 2'nin 5.5-inç seviyesinde Full HD ekran ve genel tasarım çizgileri itibariyle G3 modeliyle benzer profile sahip olması oldukça muhtemel.

Çok yakında yapılacak lansmanla LG G Flex 2'nin üzerindeki örtü kalkmış olacak. Eğer konuşulanlar doğruysa, yeni telefon Snapdragon 810 işlemcisinden gücünü alacak.

İlk model ile kıyaslandığında daha büyük pil, yeni nesil kamera sensörü ve en az 3GB RAM gibi donanımsal bileşenler de telefonla göreceğimiz yenilikler arasında.

Bu arada LG'nin büyük ses getiren kendi kendini onaran kasa yapısı, G Flex 2'de de devam edecek. Özel materyal sayesinde kılcal çizikler belli koşullarda yok edilebiliyor.

Şimdi gözler Amerika'da, bakalım G Flex 2 hangi özelliklerle anons edilecek.

• Caaanım Ülkemde Fİyat olarak 2 bin lirayı geçmezse iyi denilebilir.

• Full HD ekran ile çıkarsa çok çok iyi bir cihaz olur. Ancak fiyatı baya yüksek olur tr de. LG aynı Donanımı düz ekranlı bir telefon olarak da satsa ya :)

• Eski modele ve bu zam olaylarina bakacak olursak bu model en az 3.500 ile giris yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat şimdiden belli 2.499 -.- :)

walpaper çok güzelmiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 4 Ocak 2015; 2:46:43 >
  • Kardes gidin izmir cankayaya lg gflex kaca satiliyor bakin yine duser piyasaya merak etmeyin

G3 un fiyat degisimlerine bakarsinz dedimi anlarsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

fiyat şimdiden belli 2.499 -.- :)

walpaper çok güzelmiş :)

ben de çok beğendim wallpaper ı, bulabilir miyiz ki bi yerden?
  • bu curve degilde artik su kagit gibi katlanir telefonlar gelsin.samsungun reklami vardi birtane orda super bir konsept vardi.iki yana aciliyor katlayinca telefon acinca tablet falan onlar gelene kadar simdiki telefonumu kullanicam ama sanirim cok beklicem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full HD ekran ve o donanım oldukça performanslı çalışacaktır. Bakalım ne zaman çıkış yapacak.
  • En buyuk rakibi iphone 6 plus (kim daha cok bukulurse o kazanir)

• 805 ile gelir, pili de daha büyük olmaz. hatta ekran küçüldü deyip pili daha da düşük ampere geriletebilirler. Hiç bir cihaz bilinçli olarak tamamen kusursuz yapılmıyor. Umarım yanılırım lansmanı yapıldığında.

• Duvar kağıdı cidden güzel G3 teki beyaz versiyonundan daha bi karizmatik

• en güzeli saat yada bileklik şeklinde olan yoksa ha düz telefonu çıkarmışssın ha onu hiç bi fark yok :D
    eğimli kırılmaz arka cebimde diye düşünen varsa telefona 2 milyardan fazla para veripte afedersin
    kıcının üstüne oturacak babayiğit yoktur herhalde :D
  • Hadi bakalım ilk modelde olduğu gibi düşük çözünürlükte yüksek grafik performansı ve yüksek batarya ile geleceği söylentileri var.Öyle olursa bu telefon alınır ben en çok tasarımı merak ediyorum G3 tasarımıyla malzeme kalitesiyle güzeldi bu telefonu umarım dar kasaya sıkıştırmazlar ısınıyor sonra.

• Piyasada fazla begenen yok benim nedense hosuma gidiyor egimi fazla olmasin yeter

• valla baktımda henüz yok ama bi benzeri bende var lg g2de kullanıyorum hoşda duruyor :) beğeneceğinize eminim :)
    LG G Flex 2 ortaya çıktı, işte ilk görüntüsü

@lido sizede tavsiye ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 4 Ocak 2015; 8:23:29 >
  • telefon fiyatlari sayesinde televizyona verilen 5000tl'de nomal gelmeye basladi gozume.

• Ekranı düşürmeleri iyi olmuş, 6inç çok büyüktü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalınlaşmış mı ne?
  • webmaster58 kullanıcısına yanıt
    Flex le.rahat rahat oturabiliyorsun

S810 haberleri mi yalan bumu simdi?
    Cihaz ortada gibi ama sd ilk çeyrek sonunda s810 dagitimina başlayacaktı hani?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.