Şimdi Ara

logitech g300 ve g300s farki nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
14.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baslikta belirttigim gibi g300s farkini merak ettim bide baska oyuncu mouselerde metal ayaklar var bunda yok. Bunun ayaklari kullanim suresi kalite olarak ne durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KENZOOvet -- 3 Ocak 2015; 17:39:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarıyla sadece makyajlanmış hali ama garanti süresi 2 yıla düşmüş. Metal ayaklı mouse kullanmadığım için birşey diyemem ama ayakları oldukca uzun ömürlü. (250 km gibi birşey kalmış aklımda)
  • G300'ün Yenilenmiş hali başka özellik varmı bilmiyorum.Vatandada çok saçma koymuslar ürün bilgisi G300'ün aynısı.
  • Sadece tip

• G300s te delta zero sensor teknolojisi yok galiba. Bi yerde s serilerinde bu teknolojinin varligindan bahsedilmis ama bi farki yok anladigim kadariyla g300 de

• Bildiğiniz gibi Logitech eski ürünlerini yenileme yolunda ilerliyor, G300 ile G300s arasında özellik olarak aynı sadece G serisine özel makyajlanmış haliyle sunuluyor.
    Ayrıca G300'de 3 yıl olan garanti süresi G300s'de 2 yıl olarak gerilemiş durumda.
    G300 kullanmış biri olarak hiç memnun kalmadığım kötü bir mouse idi.
    Bence uygun fiyatlı F/P ürünü arıyorsanız Logitech G302 mouse'yi bir araştırmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MolvadaGama -- 5 Ocak 2015; 0:19:19 >
  • MolvadaGama kullanıcısına yanıt
    A4 tech bloody v7 almistim iptal ettim vatandan, tekrar logitech g402 alacam bu sefer son kararim :) cok arastirdim az daha tuzlu ama en iyisi bu bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hıım bu model daha iy bir model tabi, hayırlı olsun şimdiden :)
  • MolvadaGama kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bide vatan para iadesini yapsaydi. Hemen iptal ettim siparisi ne kargo cikti nede baska bisi, simdi bana 1-10 gun arasinda alirsin parani diyorlar. Cok basit bi islem onlar icin bekleteceler yinede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanxtiN

Tesekkurler bide vatan para iadesini yapsaydi. Hemen iptal ettim siparisi ne kargo cikti nede baska bisi, simdi bana 1-10 gun arasinda alirsin parani diyorlar. Cok basit bi islem onlar icin bekleteceler yinede

Bende para iadesi yapmıstım ama kliksa.com'dan (bi nevi teknosanın kardeşi) 3günde param geri gelmişti.
  • Ben halen bekliyorum yarin 4 olcak. Ben isbankasindan cektim. Onlar halkbankasina yatiriyormus, halkbankasida iade yapiyormus isbankasina felan filan. Ugrastracaklar yani yarin halkbankasini aricam

• quote:

Orijinalden alıntı: LanxtiN

Ben halen bekliyorum yarin 4 olcak. Ben isbankasindan cektim. Onlar halkbankasina yatiriyormus, halkbankasida iade yapiyormus isbankasina felan filan. Ugrastracaklar yani yarin halkbankasini aricam

Kliksa.com'da beni baya uğraştırmıstı. 3-4 Hafta bekledim topu topu 65 liralık modem için.. Neyse hayırlı olsun şimdiden. G402
  • Tesekkur ederim :)

• G300 kullanıyordum ben 9 tuşun yerleştirilme şekli yüzünden iyi bence, g300s te aldım tuşlar daha yumuşatılmış 300 e göre, scroll daha güzel o kadarda kötü değil bir garantinin düşürülmesi iyi olmamış onunda sebebi sürekli tuşlar bozulduğu için herhalde çok garantiye gitmiştir am abiz servis olduğumuz için bir kaç ayda bir toptan değiştiriyoruz kendimiz kötü bir fare değil bence ama imkan varsa üst modellerinide alabilirsiniz ergonomisi iyi benim için ondan kullanıyorum.
  • Bide g300s mouse modelinde logitech un offical sitesinde driver i bulunmuyor ama g300 un var acaba g300 un driverindan g300s i ayarlayabilir miyiz ona gore alcam yardim plz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhmus3993 -- 3 Mart 2015; 21:13:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhmus3993

Bide g300s mouse modelinde logitech un offical sitesinde driver i bulunmuyor ama g300 un var acaba g300 un driverindan g300s i ayarlayabilir miyiz ona gore alcam yardim plz

http://support.logitech.com/product/g300s-gaming-mouse

logitech g300 ve g300s farki nedir ?

• Eyvallah kardeşim ben telden girdim sitesine herhalde ondan gözükmedi neyse sağol aldım kullanıyorum gayet hoş ve rahat bi mouse herkese tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: seyhmus3993

Eyvallah kardeşim ben telden girdim sitesine herhalde ondan gözükmedi neyse sağol aldım kullanıyorum gayet hoş ve rahat bi mouse herkese tavsiye ederim

Rica ederim.

• Dün Kadıköy'den 90 liraya aldım g300s. 220 liraya Razor Deathadder alacaktım ama elime çok büyük geldi vazgeçtim. Bu hem daha ekonomik hem elime daha uygun geldi. Ben büyük mouse ları sevemiyorum. Şu anda memnunum.
  • GagoLab kullanıcısına yanıt
    kesinlikle en iyisini yapmissin bende kullanıyorum gayet güzel rahat ve şık bir gaming mouse

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.