Şimdi Ara

albea 1.2 16v sl nasıl bi araçtır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ilk konuşmamda2004 model olan aracı 8 bin tl ye bıraktı taksi çıkması motoru yeni.nasıl bi araçtır kimisi motorundan şikayetçi bide fazla yakıyormus sanırım.elimde şahin var en azından onu toplamaktansa satıp 3 bin koyup klimalı hidrolik tek hava yastıklı bi araç almak.taksi çıkması olması önemli değil elimde ki şahinde taksi çıkması.motoru hakkında bilgi verebilir misiniz araştırdığım veriler eski senelere ait.güncel değil.genellikleşehir içi iki ayda bir manisa ısparta arasında yol yapacak.kendim öğrenciyim ve kendi şahinim gazda 26 krş yakıyor gelen indirimden önce şehir içinde bu araçtan fazla yakma ihtimali varmıdır?öyle çok hıza düşkün birisi değilim.hızlı olmasına gerek yok benm içinekonomik midir motor yapılmaya kalkılsa ne kadar harcar ortalama?

• 1,2 16 w 2004 palio kullandım , benim araç cok temizdi 98.000 km idi gayet ekonomik bir araç idi , şu an 1,4 albea kullanıyorum bundan da memnunum yakıtı ekonomik parçası uygun benimki 1,4 sizin alacağınız 1,2 16w hem vergisi daha uygun, şahinden fazla yakması mümkün değil fiyatı da makul araç da ağır bir darbe pert kaydı yoksa bir öğrenci için gayet ekonomik olur.
  • çok teşekkür ederim sağolun
  • 1500 den asagi yapilmaz motor tabi durumuna gore arta bilirde azda olabilir.sahinle arasinda fark olur araci makul kullanirsan yuksek devirde surmessen az olur yuksek devirde yakiti artar yanliz performansi sahinden iyidir 1.4 albea ya yakindir . 8000 bine motor yapiliysa iyi fiyat yanliz gosterirsen iyi olur motoru bazilari yari motor yaptiriyor dikkat etmek gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.