Şimdi Ara

LG G2 mi ? İphone 5 mi? Nexus 4+350TL verilip alınacak !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde nexus 4 var. benim bir telefoncu abim telefonu 400den sayıyor. Elinde tertemiz G2 16Lık var siyah renk. İphone 5 sordum 16lık onlardan ( siyah / beyaz ) da var dedi +400TL farkla bu iki cihazı alabiliyorum.

Sizce hangisini alayım.

veya alternatifler neler olur ?

Z2 var bide arka tarafta kameranın ust kapagında kasada catlak var nexus 4+700TL istiyor. Sony garantili cihaz. Siyah renk

Evet sizce hangisi neden? veya alternatifler neler olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

arkadaşlar elimde nexus 4 var. benim bir telefoncu abim telefonu 400den sayıyor. Elinde tertemiz G2 16Lık var siyah renk. İphone 5 sordum 16lık onlardan ( siyah / beyaz ) da var dedi +400TL farkla bu iki cihazı alabiliyorum.

Sizce hangisini alayım.

Z2 var bide arka tarafta kameranın ust kapagında kasada catlak var nexus 4+700TL istiyor. Sony garantili cihaz. Siyah renk

Benim fikrim Nexus 4'te kalman ama illa değiştiricem diyorsan öncelikle Z2yi ele. Hem maddi hemde catlak falan darbeli telefon alma derim. G2 Iphone 5 konusundada kullanıma göre farklılıklar olabilir ikiside farklı platformdaki telefonlar. Kendin gidip incele beğendiğini al. 2 telefondada pişman olmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmustafa -- 3 Ocak 2015; 13:59:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramiske

quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

arkadaşlar elimde nexus 4 var. benim bir telefoncu abim telefonu 400den sayıyor. Elinde tertemiz G2 16Lık var siyah renk. İphone 5 sordum 16lık onlardan ( siyah / beyaz ) da var dedi +400TL farkla bu iki cihazı alabiliyorum.

Sizce hangisini alayım.

Benim fikrim Nexus 4'te kalman ama illa değiştiricem diyorsan öncelikle Z2yi ele. Hem maddi hemde catlak falan darbeli telefon alma derim. G2 Iphone 5 konusundada kullanıma göre farklılıklar olabilir ikiside farklı platformdaki telefonlar. Kendin gidip incele beğendiğini al. 2 telefondada pişman olmazsın.

hocam her iki cihazı da biliyorum. Android özgürlükçü biraz birde G2 işlemci pil konusunda süper açıkçası ip5 konusunda şüphelerim var yani aslında şekli fşn var.

peki neden siz nexus 4te kalmamdan yanasınız ?

Nexus4 batarya erken bitiyor yaw açıkcası tek sorun o

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.