Şimdi Ara

Bir telefon üç işletim sistemi : PIXI 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bir telefon üç işletim sistemi : PIXI 3

Geçtiğimiz yıllarda Nokia telefonlar, geçen yıl ise HTC One for Windows ile aynı cihazın iki farklı işletim sistemi çalıştıran versiyonlarına şahit olmuştuk. Alcatel bu sayıyı üçe çıkarıyor. PIXI 3 üç farklı işletim sistemine 3 versiyon ile geliyor. 

Alcatel'in HP'den Palm isim hakkını satın alması sonrası ortaya çıkan PIXI 3'ün bu isim hakkını kullanıp kullanmadığı bilinmiyor ancak Pixi ismini Palm cihazlarında görüyorduk.

PIXI 3 modeli Android, Windows Phone 8 ve Firefox OS şeklinde üç işletim sistemi çalıştıran versiyonlara sahip. Bazı kaynaklar tek cihazda üç işletim sistemine geçiş olacağını söylese de bu çok düşük bir ihtimal. 

PIXI 3 akıllı telefonları 3.5, 4, 4.5 ve 5 inçlik boyutlarda olacak. 3.5 inçlik model 3G desteği sunarken, diğer modellerde 4G LTE desteği yer alacak. Modellerin donanım detayları ve fiyatlandırması CES 2015 fuarında kesinlik kazanacak. 

• kurabiye tayyeb

• leş olması yüksek ihtimal
  • Kaderi=Fiyatları

Achros un 200€ ya s615 ve2gb ram sunduğunu hatırlatırım...

• Alcatel kullanmıştım bir süre önce.Gerçekten sağlam bir telefondu ama alt seviye bir android olduğu için çok hantaldı
  • Bunuda daha önce düşünmüştüm fakat 3. İşletim sistemi ios olmadığı sürece hiç bir halta yaramaz. Tabi bunun için ios izin vermez o ayrı. Bu yüzden sanal cihaz olarak ios kurulabilir. Apple sanal cihaz için birşey yapamaz :)

• Android kullansan ağır hareket eder. Gerçi donanım açıklanmamış ama çok yüksek olacağını düşünmüyorum. Firefox nasıl bir performans sergiler bilemiyorum ama en iyi windows phone os çalışacağını düşünüyorum.

• Habere girdiğimde tek cihazda üç işletim sistemi sandım, sonra hüsran :(

Umarım o bazı kaynakların söylediği gibi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firefox OS kullanan bir telefon denemek istiyorum, tabii fiyatı uygun olmak koşuluyla
  • nexus4 telefonumda kısa süreliğine kulandım port ( Firefox OS ) android ten sonra kulanımı vs pek memnun etmedi geri döndüm androide ..ilk akılı telefon alacaklara hitap eder diye düşünüyorum..

• Kalınlık olarak 3310'a diss atar.
  • Dahili hafıza 8 gb ise kullanıcıya 2 gb filan kalır herhalde bu kadar sistemden sonra

• Donanım güçlü olmaz ise işi zor .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.