Şimdi Ara

Lumia 1020 mi 735 mi Asus zenfone 5 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu telefonlar arsında android'e pek bakasım yok ama , lumia 620 kullanıcısıyım ve telefon çok kasıyor bazen wi-fi ye bağlanmıyor.Gerçekten wp stabil mi anlamış değilim.Telefonumu aldığımda ilk bir yıl çok iyiydi.Şimdi rehbere 10 saniyede giriyor.Ben de yeni bir model düşünüyorum. Aradığım özeelkle

1-Maks 1000 lira fiyat
    2-Bir günü rahat çıkaran batarya
    3-Subway surf dışında oyun oynamam onu rahat çalıştırsın
    4-Sosyal ağ uygulamaları çok iyi çalışsın(l620 de internet varken 6snap'i açıyorum hata veriyor.Veya İE'de bi sayfayı açacakken 2-3 kere yenilemem gerekiyor)
    --Aslında android'e pek geçmek istemiyorum ama wp deki bu hatalar beni çileden çıkarıyor.1020 almak daha cazip geliyor bana ama çıkalı 2 yıl oldu güncelleme desteği beni şüphelediriyor

• Sosyal aglar onemli ise wp dezavantajli zaten.

Teknosada indirimdeydi xperia ZR bakilabilir büyük ekran sevdaniz yoksa,saglam batarya iyi suya dayanikli android L alacak ve 2gb ram.

Ama buyuk ekran derseniz batarya ile G7 bakilabilir,memnun eder.

Oyun hobiniz yoksa 16gb yeteceginden G2ninb16lik versiyonuna bakin ustteki ikisinden her yonden daha ustun ama 1000tlye bulmak sorun olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia 1020'yi kliksa.com'dan mı alcaksın?

..
  • Bir de wp'daki arayüz yada ne biliyim harfleri dev gibi yazması sinirini bozmuyor mu? Mesela oyunlar yazıyor artık nasıl yazıyorsa A harfi R harfi gözükmüyor sinirimi bozuyor.

..
  • Batarya çok önemli ise zenfone 5 i elemenizi öneririm.

• sercandk kullanıcısına yanıt
    Usta kötü mü zenfone 5 deki batarya
  • quote:

Orijinalden alıntı: lumiasha23

Usta kötü mü zenfone 5 deki batarya

Yoğun kullanımda 1 günü çıkarmıyor hocam. Ama telefon onun dışında çok iyi. Büyük gelmezse zenfone 6 ya bakın derim batarya konusunda daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.